PSS Społem Kalisz
counter
3 9 9 5 1
Michalina Nowy wpis

A sprzedawczynie dużo tam zarabiają?

Karoal Nowy wpis
@Michalina

Wypłaty najniższa krajowa , dorobić to się można ale garba, wymogi coraz wyższe ,

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w PSS Społem Kalisz zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Cobra 13 Nowy wpis

Gdzie dużo zarabiają

Tak1Nie2
cobra13

Delta to najbardziej hamowaty sklep pss w Kaliszu jak mają przyjść do kasy to chodzą jak święte krowy inaczej jest w Polance na Polnej 14 tam dziewczyny są zdyscyplinowane i zawsze uśmiechnięte podadzą doradzą zakupy w polance to sama radość a Delta to są bardzo nieprzyjemne dziewczyny

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 261 dni.

Czy firma PSS Społem Kalisz w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

ewa

spotkało mnie w społem TEcza coś niewiarygodnego.Zapodziałam telefon w dniu 10,09,2019.Poprosiłam ochroniarza że podam swój numer telefonu a on zadzwoni do mnie .Powiedział nie bo kierowniczka mu zabroniła a on ma telefon osobisty.Pomogli klienci.A jak by dziecko się zgubiło i miało telefon,to też by ni zadzwonił.Czystej wody (usunięte przez administratora)

Mery

Bardzo denerwujaca jest obsluga w PSS Społem Hanka. Panie ciagle cos robia innego, niz obsluguja, ukladaja, kroja, wożą, gadają!!!, a my stoimy w kolejce. Czasem wydaje sie, ze za chwilke dokonamy zakupu, bo 2 osoby przy ladzie, ale skad. Spojrzą i jedna tylko obsluguje, niech stoją. Niektóre Panie trzeba byłoby doszkolić, bo takie powolne, bez energii. (zmęczone czy co?). Inaczej jest w Delcie, tam ekspresowo. Do serów, do ryb stoi się oddzielnie. Przy cieście Pani czeka na klienta. Lubimy tam robić zakupy.

MariaMagdalena
@Mery

Ja mam odmienne zdanie na temat zakupów w "Hance". Panie zawsze są miłe, uprzejme i uśmiechnięte. Sama prawie codziennie, również dziś rano robiłam zakupy. To, że obsługa dokłada, układa, kroi, doradza to moim zdaniem atut sklepu, a przeciągające się kolejki są najczęściej spowodowane przez nas samych - klientów. Dla mnie "Hanka" jest dobrym sklepem i nie mogę złego słowa powiedzieć zarówno o wyborze towaru jak i obsłudze.

Zostaw merytoryczną opinię o PSS Społem Kalisz - Pss społem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

PSS Społem Kalisz