Mebex

Lubartów

Opinie o Mebex

r

ja pracowałem na pakowaniu ponad rok kasa ładna ale kręgosłup mi wysiadł to co więcej zarobiłem poszło na rechabiltację . jak chcesz mieć problemy z kręgosłupem to to składaj cv.

adv

Pracowałem akurat na akordzie, żeby zarobić miesięcznie 1800-2000zł trzeba naprawdę nieźle tyrać. Ja akurat pracowałem na pakowaniu. Atmosfera pracy zależy od tego na kogo trafisz. Za dobrą paczkę(cena od pakowanej paczki) niektórzy gotowi byli by podciąć komuś żyły. Jeśli chodzi o firmy produkcyjne w Lubartowie to i tak pakowanie w mebex/forest jest jednym z lepszych miejsc do tego żeby wyciągnąć ponad 1700zł, ale jeśli trafisz na dobrego współpracownika, i nie będziesz się opieprzać. To prawda, że firma nastawiona jest na wyzysk niestety jak każda inna firma produkcyjna na wschodzie Polski. Dobre miejsce żeby przeczekać, aż nie znajdzie się czegoś lepszego. Dużym plusem jednak jest jako taka stabilność, bo po 3 miesiącach umowy próbnej dostaje się umowę na kilka lat.

John

Zdarza się że pracownicy zostają ponad ustalony czas pracy, tylko że nikt im za to nie płaci.

Maxx

Olbrzymia rotacja ludzi… nowi często szybciej zwiewają niż zaczynają pracę (nieraz w trakcie zmiany porzucają pracę) a tak poza tym to pracują tam głównie chłopo-robotnicy co to po robocie obrabiają 3 hektarki i ciągną kasę od starych rodziców-emerytów i dziadków.

zibi

W tej chwili zmienili nazwę na Forest praca jest tam akordowa przy produkcji mebli z płyty wiórowej.Jest to typowy ,( usunięte przez administratora ),gdzie za niewielkie pieniądze ludziom karze się pracować w szkodliwych warunkach ponad ustawowy czas pracy a następnie jest to ukrywane.Firma nastawiona na totalny wyzysk pracownika,w której pracę nadzorują tzw.brygadziści,,święte krowy ,, co nic nie robią tylko spacerują i co raz spożywają alkohol.Jest to firma kolesi co pracowali kiedyś w Jabłonnej na produkcji a tu awansowali na wielkich kierowników.Nie mają szacunku do ludzi,nie powinni pracować w takim charakterze.Pozatrudniali swoje żony dzieci siostry kolegów na dobre stanowiska gdzie im płacą lepiej a reszta musi na nich pracować przerzucając na zmiane po kilka tysięcy płyt.

paula

Brak organizacji pracy , brygadziści zachowuią się jak święte krowy , II -ga zmiana to totalne pijaństwo nad kturym nikt nie panuje , przymuszanie do pracy po 10 godzin aby wykazać lepszą wydajność , ogulnie to totalne dno , mam nadzieje że wkońcu zrobi tam ktoś {BRW } porządek . Zarobki to ok.1400zł.

Nieciekawie z czasem pracy... produkcja pracuje po kilka godzin dziennie (jak są zlecenia) nieraz po 12 godz., ale jak brak zleceń to wolne całe dnie. Taka robota na zawołanie...

Zostaw opinię o Mebex - Lubartów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mebex