Opinie o Polygon AG Isseroda w Isseroda

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polygon AG Isseroda. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polygon AG Isseroda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polygon AG Isseroda w Isseroda

Hejka Henio Juz dawno go tam nie powinno być jak by był dobry to by pracowal ale ze był zwyzkla[usunięte przez admina] już dawno tam nie powinien pracować a o tym ze go niema to już wiem predzej jak ty ja tez odzyłem od tych ludzi i od tej firmy ktora tez nie jest swieta bo wiem za jakie pieniadze sie tam pracuje i jakie kanty robia z ludzmi i jak cie zwolnia to dostaniesz tylko ochlapy tych pieniedzy...

Henio

"Koordynatora" juz nie ma, z tego co wiem. Dostal wilczy bilet w jedna strone. Wielu zapewne odetchnelo! Marcinku, cieszysz sie z tego zapewne?...Pozdrawiam...z daleka.My odzylismy od tej firmy i ludzi. Bo tam nie dbali o ludzi, warunki w jakich mieszkali , a z ludzi "ciagneli" ile mogli. Zenada.

wedliniarz

Ja czegos nie rozumie , jest tyle negatywnych opini o tej firmie a ludzie szukaja w niej pracy, albo nie czytaja tych wpisow albo licza na to ze koordynator cwaniaczek bedzie dla niego lepszy, ale ze [usunięte przez admina] swietego nie zrobisz czy to tak trudno zrozumieć? no jeszcze gdyby placa byla dobra to mozna zacisnac zeby i popracowac pol roku i szukac innej roboty , ale tam placa 3,5 euro/godz na reke!!!

Rolf

Oglnie nie polecam wyrolowali mnie polecil mnie kolega a w tej firmie jest haos i tragedia nie dbaja o ludzi, a polak to dla nich smiec zucaja gdzie popadnie! Uwazajcie rodacy w tej firmie nie ma przyszlosci !!! Niemiec udaje ze mowi po polsku a tak na prade sciemnia i poniza polakow On jest nie dojrzalym, zaklamanym obywatelem niemiec !!!

Piekarz

Bardzo spokojnie zrozumiale i przejrzysto ,polecam w 100 % każdemu który naprawdę szuka pracy firme POLIGON

Pytania były zrozumiałe i bez żadnych ściem ,na wszystkie z łatwością można odpowiedzieć

HALINKA

powiem wam wszyscy uwazajcie na ta firme tam jest koordynator ten jeszcze nie przesiakl ale i jest niemiec benek czy jakis ale obaj kiwaja polakow na lewo i prawo to jakas jedna wielka masakra. nie polecam

bartek

Ale jaja, nniedwno tam bylem w tej (usunięte przez administratora) firmie (usunięte przez administratora). Nie polecam a nawet ostrzegam

kolo

Ten Marcin pisze prawde, tam jest lipa ! (usunięte przez administratora)

Kolego wypowiedzi to tu było od groma i ciut ciut tylko polski zniemczony Koordynator PAsztet Pousuwał je wszystkie wiec nie dziw sie ze tylko tyle zostało. jesli chcesz pracuj u nich ale gwarantuje ci ze nie bedziesz mial za co wrocic za co jesc..

Arek

Nie polecam, w tej firmie pracuje(usunięte przez administratora) ktory traktuje polakow jak zwierzeta. Obiecuje zlte gory a nastepnie okazjue sie ze nie ma nawet umowy o prace. Ciekawe jak dlugo tak pociagnie.... Ostrzegam wszystkich

wędliniarz Vion/Polygon

Ludzie! Wszystkie złe opinie o plygonie są prawdziwe, ale rzecz jasna Polak musi sam się sparzyć.bo nie wierzy jak ktoś napisze- a potem lament. Po to są tutaj wpisy ? gdyby było dobrze to ja nie miałbym żadnego interesu ani ochoty wchodzić na tą stronę i pisać , ale robię to tylko dlatego bo nie chcę by innego rodaka spotkały podobne przykrości. oczywiście każdy zrobi jak zechce, ale po doswiadczeniu z polygonem teraz czytam wszystkie fora o firmie do ktorej chce się zatrudnić i BARDZO dziękuję wszystkim którzy takie wpisy robią / Radzę zastanowić się nad wpisami wychwalającymi firmę no bo gdyby było tak słodko to czy polygon potrzebowałby ciągle nowych ludzi?/ i dobrym sposobem jest kontakt z osobami/ którą znacie/ tam pracującymi to prawdy dowiecie się z pierwszej ręki

zybi
@wędliniarz Vion/Polygon

Omijajcie ta firme z daleka Kazda negatywna opinia o tej firmie jest zgodna z tym co tam sie dzieje Niewierzcie w ani jedno slowo polskiego kordynatora ktury rekrutuje do firmy Nic nie jest zgodne z tym co tam zastaniecie A ten kordynator to najwiekszy kretacz i matacz w firmie przydzielajacy prace wedlug swojego uznania i profituw jakie za to moze miec

zdziwiony

(usunięte przez administratora) A przyjazd tutaj kosztuje a nie kazdego na to stac i nie ma co ukrywac prawdy o fatalnych zarobkach warunkach mieszkaniowych braku roboty i zlym klimacie w tej firmie Ja bylem i jak sie zorientowalem co jest grane i puki mialem za co to wyjechalem i podziekowalem za prace

madi
@zdziwiony

Potwierdzam pracowalam w tej firmie Wyplaty to katastrofa Zakwaterowanie nedza obskurne musisz sama zorganizowac sobie podstawowe sprzety Czyli cos z wystawek naznosic jak cos ci sie trafi No i nagminny brak pracy z dnia na dzien czekasz na tel czy bedzie robota od(usunięte przez administratora) tej firmy czyli kordynatora Ktury ja wybiurczo przydziela osaba od kturych moze liczyc na dodatkowa wdziecznosc Pozytywne opinie na temat tej firmy wystawiane tu na forum calkowicie rozmijaja sie z prawda i z tym co tu mozecie zastac i co oferuja werbujac do pracy Ale wyglada to na dzialania kordynatora bo kto zdrowy na umysle pracujac tam by pisal takie klamstwa(usunięte przez administratora) OSTRZEGAM uwazajcie na ta firme a wszczegulnosci na tego niby kordynatora

szczerze

nie dajcie sie nabrac przy rekrutacji na slowa pana kordynatora tej firmy NIC nie jest tak jak obiecuje Brak pracy ludzie siedza na zatloczonych pokojach i czekaja na telefon czy jutro bedzie robota czy nie A najczesciej sami dzwonia do kordynatora kiedy pojda do pracy no a szanowny pan kordynator z rzadka raczy odebrac telefon NIE ma po co tu przyjerzdzac bo narazicie sie tylko na straty finansowe Bo zakwaterowanie trzeba zaplacic czy bedziecie praca czy nie i wyrzywienie tez kosztuje Wiec zastanuwcie sie czy was na to stac Pozdrawiam i niepolecam

ania

nie polecam wyplaty zalosne ok 550 euro netto po miesiacu pracy Warunki fatalne (usunięte przez administratora)

życzliwy

Polygon [usunięte przez moderatora].omijajcie ja z daleka

?

Pomimo tych złych o Polygonie opinii ja bym powiedziała ,ludziom którzy chcą wyjść z dołka czy spłacić kredyty. Jak nie macie innych możliwości zarobienia pieniędzy to jedzcie i próbujcie sami .Wiele osób tam było i sobie chwaliło pracę Ja też tam byłam i uważam że , na początek ta firma jest okej .Pomogła mi zarobić pierwsze pieniądze .Szukając pracy miałam problem .Bo wszystkie oferty były ze znajomością języka Niemieckiego .Niestety nie znałam go . Dopiero Polygon zatrudnił mnie i dał pracę .Koordynator wytłumaczył i pomógł na początku. ale pamiętajcie że początki są trudne wszędzie .Miałam gdzie mieszkać oczywiście za opłatą .prawda że z różnymi ludżmi i w różnych mieszkaniach.Ale sama bym sobie nie poradziła Ale wiem że wiele osób ,jak się rozpatrzy to załatwiają sobie inne prace i mieszkania .Bądż dostają pracę w firmach w których najpierw wbił ich Polygon.Ja jeszcze tam wrócę na wiosnę podreperować budżet na 3lub4 miesiące . Bo sama nic innego w moim wieku nie znajdę .Jestem za tym aby każdy sam zdecydował co chce robić.

bylem i pracowalem
@

Co za klamstwa i bzdury post wyzej Pracujac w tej firmie to martwisz sie czy wystarcz ci na zycie A nie ze wyjdziesz z dolka i splacisz kredyt ha ha ha Pracujac tam to predzej mozna popasc w dlugi Bo pracy malo Nigdy nie wiesz ca nastepnego dnia bedzie robota czy nie A za zakwaterowanie trzeba zaplacic i sie wyzywic czy praca jest czy nie A juz pisac ze kordynator [usunięte przez moderatora] bezinteresownie komus pomugl czy wytlumaczyl mogla napisac tylko osoba chora albo sam pan kordynator Bo on jak nie zaszkodzi to napewno nie pomoze Chcecie zarobic to napewno nie tu no ale kazdy moze sprubowac Tylko takie pruby sa kosztowne Pozdrawiam i nie polecam

zbyszek

Czemu to zdziwienie ze sie pisze ciagle to samo w opiniach o poligonie Przeciez to jest forum o firmie o zarobkach o warunkach jakie panuja TO ludzie o tym pisza Ze zarobki to nedza w wysokosci ok 600 euro na reke po odliczeniu zakwaterowania i dojazduw Ze samo zakwaterowanie w syf warunkach Ze malo pracy i ze jest ona przydzielana wedlug sympati pana kordynatora do danej osoby Ze jest on [usunięte przez moderatora] i kreci ludzi z praca O tym sie pisze bo to interesuje potencjalnych przyszlych pracownikuw Nie ma co ukrywac tak tam jest i ludzie narazaja sie na straty finansowe przyjezdzajac Firma zostawia zbyt duza swobode polskiemu kordynatorowi a on to wykorzystuje I to wszystko i nie ma co oszukiwac na forum ze jest inaczej

bylem tam

ludzie tam to tragedia pracy brak zarobki to dramat ok 500 euro po odliczeniu syfiarskiego zakwaterowania i dojazdu do pracy ludzie sie w [usunięte przez moderatora] wciskaja polskiemu kordynatorowi[usunięte przez moderatora]wymyslaja i donosza na innych[usunięte przez moderatora] zeby mu sie przypodobac i miec prace a on na robi co chce kto mu sie lepiej odwdzieczy ten ma robote nie wazne ze jestes dobrym pracownikiem i niemiecki zaklad jest z ciebie zadowolony i chce zebys u niego pracowal pan lukasz jak nie ma z ciebie interesu to cie zabierze i siedz se na pokoju bez roboty a na twoje miejsce da tych co mu wdziecznosc okaza nie wiem czy firma wie o praktykach kordynatora i czy jest swiadoma jak szkodzi firmie a w oczach pracownikuw jest [usunięte przez moderatora] mysle ze jakby nie on wtej firmie to sytuacja bylaby znosniejsza a ludz szlak trafia jak patrza na te przekrety z robota i wybrancuw kordynatora a i niemiecy klijenci firmy sa zdziwieni mieszaniem pracownikami kturzy im odpowiadaja a pan kordynator rzadzi kto ma prace a kto nie firma powinna w koncu przejrzec na oczy i zatrudnic na jego miejsce kompetentna osobe

?

Zapraszam do pracy w firmie Polygon wszystkich co chcą pracować i zarobić . Czytając te fałszywe komentarze do niczego nie dojdziecie .Radzę przyjechać i samemu sprawdzić. Ta firma już nie jednemu pomogła wyjść na prostą .Trzeba być zdecydowanym i mieć chęć pracować .Trzeba też zdecydować się przyjechać na kilka miesięcy a nie będziecie żałować . Praca jest i będzie. [usunięte przez moderatora]

Henryk

Generalnie, powiem Panstwu iz pracuje juz w tej firmie Polygon AG, dobre dwa lata. Zlego slowa nie powiem, pomagajä Polakom uwazam bardzo duzo zawdzieczam tej firmie, [usunięte przez moderatora] WSZYSTKO NA TEN TEMAT !!!

Darek

Pięknie opowiadasz (usunięte przez administratora) o sobie... ewidentnie Twoje słownictwo, czemu sie nie podpisałeś 'burzju'? :-) nie koloryzuj... bo Ci co pracowali wiedzą , ze jesteś niesłowny i działasz tylko i wyłącznie na swoją korzyśc. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Polygon AG Isseroda - Isseroda

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polygon AG Isseroda?

Kandydaci do pracy w Polygon AG Isseroda napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polygon AG Isseroda