Opinie o Systemy Inżynierii Sanitarnej Maciej Kozakiewicz w Szczawnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Systemy Inżynierii Sanitarnej Maciej Kozakiewicz, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Systemy Inżynierii Sanitarnej Maciej Kozakiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Systemy Inżynierii Sanitarnej Maciej Kozakiewicz w Szczawnica

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Systemy Inżynierii Sanitarnej (usunięte przez administratora) Kozakiewicz dla potencjalnych kandydatów? Na Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Architekt.

Marina Nowy wpis

@Janko a ta dodatkowa godzina była dobrowolna ?

Maciej Kozakiewicz Nowy wpis

Przez podszywanie się pod jedynego naszego pracownika o imieniu Łukasz został złamany Art. 190a. § 2. Kodeksu Karnego, który brzmi następująco. § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia, poniżenia lub udręczenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. § 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek, inne jej dane osobowe lub inne dane, za pomocą których jest ona publicznie identyfikowana, w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. § 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego. Poprzez posługiwanie się niestosownymi zwrotami w zamieszonej opinii został naruszony Artykuł 216 § 2. Kodeksu Karnego o brzmieniu: § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. Proszę o zaprzestanie tego typu działań w stosunku do Naszych Pracowników i w stosunku do Naszej Firmy. Na chwilę obecną nie zostaną podjęte żadne środki prawne w stosunku do osoby wystawiającej niestosowny komentarz. Niech Ci Pan Bóg Błogosławi mój (nie)przyjacielu.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Systemy Inżynierii Sanitarnej Maciej Kozakiewicz?

Janko Nowy wpis
@Pytanie

Tak są bonusy miesięczne, jak pracowałem to była dodatkowa płatna godzina dziennie

Sądzisz, że internauci powinni wiedzieć o firmie Systemy Inżynierii Sanitarnej coś więcej? Zapraszamy na nasze forum. Tutaj Twoje zdanie się liczy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Systemy Inżynierii Sanitarnej Maciej Kozakiewicz. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Biuro Nowy Targ - Projektant/Asystent projektanta instalacji?
logo firmy Ajent Punktu Kurierskiego
Szczawnica
Pakersi Kamil Kik
(46 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Systemy Inżynierii Sanitarnej Maciej Kozakiewicz - Szczawnica

Systemy Inżynierii Sanitarnej Maciej Kozakiewicz
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Maćka Zza Ławy 45
    34-460 Szczawnica
  • NIP: 7352295564 REGON: 121152680

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Systemy Inżynierii Sanitarnej Maciej Kozakiewicz