Juwent Ryki Sp.j.ul.Lubelska 31

Ryki

Opinie o Juwent Ryki Sp.j.ul.Lubelska 31

remik
użytkownik zarejestrowany

nie wiecie, czy nie poszukują aktualnie kogoś do pracy w firmie??

Edyta

Stanowisko: Kierownik serwisu Miejsce pracy: JUWENT Szymański, Nowakowski Sp.j., LUBELSKA 31, Ryki 08-500 Ilość wolnych etatów: 1 Forma zatrudnienia: nie zdefiniowane Wynagrodzenie: 2000 PLN !!!!!!!!!!!!!!!! SZAŁ Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne: mechaniczne, elektryczne, staż pracy mile widziany, komunikatywność, odpowiedzialność, prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV Data ważności ogłoszenia: 27.04.2014

Marlon

Shit i tyle. Irek zajmij się czymś innym a nie szukaniem opinii o firmie w której pracujesz

oko

gites ziomki

Zostaw opinię o Juwent Ryki Sp.j.ul.Lubelska 31 - Ryki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Juwent Ryki Sp.j.ul.Lubelska 31