Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ogród Marcina Tarasiuk Marcin Sebastian w Wyszki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ogród Marcina Tarasiuk Marcin Sebastian. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ogród Marcina Tarasiuk Marcin Sebastian o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ogród Marcina Tarasiuk Marcin Sebastian w Wyszki

Antek Nowy wpis

Może nie wszyscy są zadowoleni ale dla mnie to dobra praca, potrafię dobrze zarobić, może problem leży w każdym z nas?

Kris Nowy wpis

Znajoma pracowała (usunięte przez administratora) u pana Tarasiuka . Nie można mieć swojego zdania , (usunięte przez administratora) na pieniądze a jeśli pracownik się upomina o swoje zostaje zwolniony . Tak też jeśli zachoruje nie ma dużo pracy w regionie więc wykorzystuje sytuację . Ludzie na sklepach mobilnych pracują bez umowy , bynajmniej do niedawna tak było ! Jest prowadzony (usunięte przez administratora) socjalny oraz zarobkowy . Nie wyrobisz normy nawet nie zarobisz najniższej krajowej ! Poz za tym jak się zwolnisz będzie się mścić na tobie i tak szybko nie znajdziesz pracy bo będzie wystawiać jak najgorsza opinie do innych pracodawców .

Łukasz Nowy wpis
@Kris

O tak potwierdzam. Tam właśnie tak jest i lepiej nie fikac za duzo bo inaczej pracy się nie znajdzie. Oni tam tylko gnoja i gnębi ludzi. Sam się dorobił na takich robakach jak my. Jeździłem jako kierowca i co z tego że miałem umowę jak zarobki były inne.. od utargu. Jak dał mi słaba trasę to po miesiącu wychodziło ledwo 1500 ! Dramat. Ale w papierach musi mu grać.. I co człowiek miał robić mając dzieci na utrzymaniu żonę robił jak wół. Nie polecam nikomu tam tylko dobrze zarabiają ci co dobrze kręcą...

Masakra Nowy wpis

Szczerze? Nigdy się nie spotkałam z takim pracodawcą, każdy wypłaty ma inne, % od utargu, na umowie zlecenie najniższa krajowa. Atmosfera jest dramatyczna, na nowych pracowników patrzą z góry jak na najgorsze zło. Nie ważne czy pracujesz 7 czy 10 godzin, mają to gdzieś. Wolny dzien?- lepiej przyjść chorym bo na drugi dzien więcej się nasluchasz niz co. Warzywa zeby dostać trzeba na kartce zapisać się a co do czego to i tak nie dostaniesz tego. Cos przeterminowane- masz brac i koniec. (usunięte przez administratora)

Haha

Wezcie cos zrobcie z ta gruba co sklepem jezdzi . tylko zatrabi i nie czeka starsi ludzie butow nie zdaza zalolozyc zeby do sklepu wyjsc bo ona sobie odjezdza bo wiecznie jej sie spieszy . zakupow zrobic normalnie sie nie da bo nawet nie da sie zastanowic . dzis zloze na nia skarge . chociaz w sumie to bym wywalil taka z roboty bo to na sprzedawce sie nie nadaje . jeszcze potrafi byc niemila w stosunku do klienta. Wszyscy we wsi na nia narzekaja i to nie jest tylko moje zdanie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ogród Marcina Tarasiuk Marcin Sebastian? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Arek

Jest premia w postaci paliwa ? To prawda?

Mikołaj

@Rika, uważasz, że firma wymaga zbyt długiego czasu pracy? A jak wyglądała sytuacja z benefitami i dodatkami płacowymi u tego pracodawcy? Proszę opisz dla nas w dłuższych słowach te aspekty, będziemy niezwykle wdzięczni za twój kolejny komentarz.

Człowiek nie pies
@Mikołaj

Bardzo nieuczciwy pracodawca. Premia w postaci paliwa tylko obwoźnym to żaden benefit. Zadne przepisy prawa pracy tam nie istnieją. ŻADNE! Okrada nawet z tego co placi ZUS.

@Człowiek nie pies

Popieram. Do tego widać skrupulatnie czyszcza komentarze . Tam tylko oszustwo i nic więcej. Do tego mięso kiełbasy przepakowuja i mieszaja z zepsutym. Kieriwniczja pani a ... zal..kierowcy muszą brać przydziały hehe tam pracują tylko lizysy i plotkary

Kordian

Jest to ostatnie miejsce pracy, które bym polecał, szefostwo żyje w innym wymiarze, nie mają kontaktu z rzeczywistością, najlepszy pracownik to nie rób, lizus, normalnych pracowników nie szanują, hasło, że to nonsens bo nowi mają lepiej pasuję do tej firmy idealnie, firma dla tych co nic nie robią a dużo mówią i przytakują dla szefostwa idealna, masz swoje zdanie to długo tam nie napracujesz, wypłaty kogo szef lubi to dobrze płaci, reszta to najniższa krajowa, jeszcze dużo można pisać negatywów ale po co, do nich rzeczywistość i normalność nie dociera, mają swój świat sztucznej inteligencji

KRÓLOWA

Ludzie nie kupujcie w tym sklepie!!!!!!! Tam jest wszystko przeterminowane podaje przykład: - Kupiłam kilogram mięsa mielonego zepsutego i śmierdzącego za 10 złotych. I to ma być sklep???

Iga

Widzę se atmosfera na zakładzie chyba nie jest zbyt miła?

@Iga

Poza tym każdy zarabia inaczej... Na sklepie i na obwoznych to samo...czyli każdy pracownik inaczej zarabia.... Tam licza sie uklady nie praca.... Hah

Czarek

Wiecie coś o pracy w firmie? Jakie firma stawia wymagania przed kandydatem?

@Czarek

Żadnych wymagań abyś tylko liczył i dobrze targował Przecież tam nikt nie ma stałej pensji tam się zarabia od utargu na żółtkach... a na sklepie zresztą też każdy zarabia tyle ile Szef uważa

Na jakie benefity można liczyć w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ogród Marcina Tarasiuk Marcin Sebastian?

Pracownik poprzedni

Na żadne hehe tylko obiecuje... A daje swoim lizuskom... Nawet głupie paczki dostają pracownicy ci którzy mają więcej niż dwoje dzieci tak jakby pracownik z jednym czy dwójką dzieci był gorszy od tego który ma troje ha ha

Atena

Jak można w dobie pandemii podnosić ceny niektórych produktów nawet o 100%,mam paragony i uważam, że to jest masakra

Prawnik

Nie jestescie anonimowi. Naruszenie dóbr osobistych, oskarzenia, zniesławienia są karalne. Zwłaszcza, że weszła ustawa o ochronie danych osobowych. Obyśmy nie musieli spotkać się w sądzie.

Pracownik byly
@Prawnik

To może niech pracodawca zacznie placic godnie. A nie niektorzy pracuja po 13h za grosze a inni kilka godzin i maja nawet 3500 a na sklepie to samo. Kierowniczka A. Potraca za produktu zepsute a co pracownik winny ze cos sie zepsulo? Niech tyle nie zamawia. Dlaczego musza pracownicy brac przydzualy? A jak sa kontrole to wszystko znika? Weekendy pracujace to sie placi podwójna stawke...stosuje sie do tego! Nie

PETER

Pracodawca nie szanujący pracowników, wypłata nigdy nie w terminie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ogród Marcina Tarasiuk Marcin Sebastian - Wyszki

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ogród Marcina Tarasiuk Marcin Sebastian?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ogród Marcina Tarasiuk Marcin Sebastian tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ogród Marcina Tarasiuk Marcin Sebastian?

1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Łąkowa 14
    17-132 Wyszki