SPE

Bielsk Podlaski

Opinie o SPE

Tolo

Babki w urzędzie pracy śmieją się z tej firmy, bo zanim kogoś wyślą tam do pracy to zaraz wraca i melduje że już nie pracuje hehe.

Ja

Ciagle potrzebuja ludzi.widac ze firma chyba totalna porazka.Dno

nnn

Dno to trafne okreslenie tej firmy

Zgadzam się z powyższymi opiniami.To praca dla desperatów.Dla kilku złotych gotowi cię sprzedać. Dobra atmosfera to pozory.Rządzą tam układy i sitwy długoletnich robotników.Tacy tez tam się trafiają pomimo bardzo dużej rotacji.Nagminne łamanie kodeksu pracy i wykorzystywanie pracowników,przy głodowych wynagrodzeniach. Omijajcie tą firmę z daleka.

anatol

Co tu dużo pisać, poczytajcie ludzie opinie na temat tej firmy w internecie. Najgorszy cyrk w Bielsku Podlaskim. Klaunów po zawodówce robi się tam kierownikami. Oszukiwanie pracowników, praca ponad normę i walenie z ucha na porządku dziennym. Jesteś ambitny, chcesz coś osiągnąć? Nie trać na to miejsce czasu, bo firmą tego bajzlu nazwać nie można.

inny anonim

Widzę że nie dawno kolega też dodał opinie, ja również nie polecam, ludzie między sobą są spoko ale szef hukowy. Jak Anatol przestanie rządzić tą firmą może w końcu nastaną lepsze czasy, a tak to nawet wrogowi bym nie polecił, żeby mi potem całe życie wypominał w jakie gówno go wepchnąłem... chyba ze tylko na umowę próbną na te półtora miesiąca na wpisanie sobie doświadczenia do CV to można a potem uciekać jak najdalej

Fatalna atmosfera, słabe wynagrodzenia. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.

Zostaw opinię o SPE - Bielsk Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPE