pph Jubilat Arkadiusz Burnita Tomasz Skrzymowski

Opinie o pph Jubilat Arkadiusz Burnita Tomasz Skrzymowski

Filtruj opinie po kryteriach:

Edyta
 Opinia

Czy posiadacie jakiekolwiek informacje o firmie? Wygląda to tak, jakby nie istniała, jednak w KRS nie ma nic na ten temat. Dajcie znać, jeśli ktoś z was pracuje lub pracował w tym miejscu. Wasze uwagi mogą okazać się niezbędne dla tych, którzy poszukują zatrudnienia.

Edyta
 Opinia

Dawno nie było nowych wpisów na temat tego jakim firma jest pracodawcą. Ciężko również znaleźć jakiekolwiek informacje w internecie. Ktoś z Was może przybliżyć obecną sytuację firmy?

trojan
 Opinia

Hej witam. Wiele można o nich mówić ( dużo osób często wybiera te nieprzyjemne określenia), ale nie może to dziwić jeśli rzeczywiście rzeczy mają się tutaj tak jak piszecie. Po za tym praca w handlu jest mega ciężka zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie pschiczne

songo
 Opinia

Jeżeli chce się zarobić pieniądze to rzeczą oczywistą jest to, że trzeba będzie na to ciężko pracować, bez pracy nie ma kołaczy jak to mówi przysłowie. Mógłbyś powiedzieć jednak co masz na myśli pisząc że praca to najlżejszych nie należy ? Co właściwie pracownik tam musi robić z czym nie koniecznie mógłby sobie dać radę ?

alanek
 Opinia

no dobra tak wlasciwie to kto sie spodziewal ze praca bedzie lekka latwa i przyjemna chyba nie ma takich osob. bo wiecie nie za bardzo sobie zdaje sprawe z tego czego sie tutaj mozna spodziewac. pozdrawiam was wszystkich i czekam na informacje na temat ptarcy tutaj jakies wieksze szczegoly - nikt nie odpowie to bedzie mi smutno

bez nicka
 Opinia

wpisz sobie lenwood lublin, ci sami panowie "prezesi" dzilali pod nazwą Jubilat

?
 Opinia

z tego co słyszałem to jakiś chrysler, coś w rodzaju terenowego i mercuś. dziwna bardzo jest atmosfera w tej firmie.(usunięte przez administratora)

Opinia

nie stare, dobrej marki, jest dwa i nie wiem na które szukają kierowcy, a tak swoją drogą to trzeba pójść na rozmowę i wszystkiego się dowiedzieć, proponuję zasadę ograniczonego zaufania(usunięte przez administratora). Powodzenia.

xxx
 Opinia

A autko jakieś normalne ,czy stary zdezelowany śmieć ?

Opinia

Rozumiem że w takim przypadku mówię o tym nocowaniu to płaci oczywiście firma za kierowcę i nie musi on sam za siebie płacić tak?

Opinia

Wiesz jak ktoś potrzebuje pieniędzy to zniesie wszystko ale przez określony czas. Samochód kierowca ma cały czas czy musi go zostawiać gdzieś?

mini
 Opinia

Chce uzyskać kilka informacji na temat rzekomych Panow prezesów,prosze o nowe wpisy. Co teraz dzieje sie w tej firmie. Czym wogole ta firma sie zajmuje w googlach nic nie mozna znaleźć...

Opinia

Z tego co mi wiadomo to jako kierowca prezesa będzie musiał być dyspozycyjny 24 h na dobę, nie wiem jakie wynagrodzenie dostanie, ale będzie po prostu chłopcem na posyłki, a ten kierowca co pracował to już nie pracuje?

Magda
 Opinia

Mój chłopak ma iśc tam na rozmowe na kierowce prezesa? jest sens wogóle?

Opinia

A jak to można sprawdzic?

Opinia

Czy ten (usunięte przez administratora) z Lenwood i ten Łukowa z EFED to jest ta sama osoba?

Opinia

Afera jakaś tu się zaczyna?.... A co ten (usunięte przez administratora) takiego zrobil ludziom? Napiszcie bo mam wyznaczone spotkanie w tej firmie

Tak1Nie

Zostaw opinię o pph Jubilat Arkadiusz Burnita Tomasz Skrzymowski - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pph Jubilat Arkadiusz Burnita Tomasz Skrzymowski

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.