Opinie o Godzwon-Czechowska Edyta Lubtrans w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Godzwon-Czechowska Edyta Lubtrans. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Godzwon-Czechowska Edyta Lubtrans o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Godzwon-Czechowska Edyta Lubtrans w Lublin

Konrad

Tak czytam opinie o firmie Lubtrans i mam wrażenie, ze komentarze pisze konkurencja lub jakieś zawistne osoby, które nie mają co robić tylko psuć komuś opinie. Ja szczerze polecam tą firmę. Właścicielka bardzo miła, a co najważniejsze zawsze dotrzymuje danego słowa. POLECAM!

Józef P Nowy wpis
@Konrad

TOTALNE(usunięte przez administratora) A NIE FIRMA. SAME KŁAMSTWA I OPÓŹNIENIA + NIE DOTRZYMANIE WARUNÓW ZLECENIA! ODRADZAM WSPÓŁPRACE Z TĄ FIRMĄ!

Tomasz Nowy wpis

NIE WSPÓŁPRACOWAĆ! Wszystko ładują intermodalnie! Nie informują o tym! Nie ma kontaktu z przewoźnikiem i nie jest wiadome co z towarem który sobie przeładowują i robią z nim co tylko chcą, bez żadnej wiedzy klienta. Wszystkie transporty opóźnione co najmniej o tydzień! Po ich ''transporcie'' borykamy się z problemami u klienta. NIGDY WIĘCEJ! Takie firmy powinny być z urzędu zamykane po kilku takich akcjach albo obarczone potężnymi karami za poziom swoich ''usług''

Krzysztof Nowy wpis

Skandaliczne podejście do pracy, absolutny brak profesjonalizmu! Wszystko ładują intermodalnie do czego oczywiście nie chcą się przyznać. Dostarczyli część towaru (nie informując nas o żadnym przeładunku) i Pani Agnieszka spokojnie stwierdziła że reszta palet będzie jak dojedzie. Na kazdym kroku oszukiwali nas, towar spóźniony ponad 10 dni! Nigdy więcej współpracy z tym ''przewoźnikiem''

Mirosław Nowy wpis

Współpraca opierająca się wyłącznie na (usunięte przez administratora)by zarobić jak najwięcej. Tygodniowe opóźnienie dostawy, podawanie fałszywych informacji na temat ładunku i decydowanie na własną rękę co zrobić z towarem klienta. Po wielu prośbach i rozmowach jeszcze obrażeni nie będą chcieli dać żadnego potwierdzenia czy lokalizacji gdzie obecnie znajduje się towar. Szczerze nie polecam współpracy z przewoźnikiem, tworzą problemy i niszczą waszą relację z klientem dla własnego zarobku.

Godzwon-Czechowska Edyta Lubtrans prowadziła rekrutację na stanowisko Spedytor. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Roman

Dramat i tragedia.... Omijać szerokim łukiem usługi tego "przewoźnika". Spóźnienie na rozładunek aż 7 dni, bo ten pseudoprzewoźnik, każdy ładunek, który bierze wysyła intermodalnie.. Naczepy płyną promem albo pociagiem przez co transport sie spóźnia o tydzień.. Kłamia przez telefon oraz na komunikatorze trans. Nie chca wysyłać lokalizacji GPS auta ani innego potwierdzenie gdzie towar rzeczywiscie jest.. w dniu rozładunku zmieniaja dane ciągnika i naczepy a kierowcami sa obcokrajowcy. Jeżeli ktoś chce uniknąć problemów to proszę nie korzystać z usług tego "przewoźnika". Szkoda czasu i nerwów.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Godzwon-Czechowska Edyta Lubtrans?

Anastasiia

Nie polecam przewoźnika. Kłamstwo, zero zrozumienia, Pani właścicielka nie odbiera telefonu. Spóźnienie na dostawę na 8 dni. Mówią, że dostawa paromem, a wyjechało na kółkach, gdy było zero informacji, że transport intermodalny. Odradzam współpracę. Najgorsza firma.

Omijać szerokim łukiem. Właścicielka firmy chamska i ordynarna. NIE WYPŁACALNA

Wiecie może, czy w Godzwon-Czechowska Edyta Lubtrans szukają chętnych na staż?

To czemu sama tego nie zgłosiłaś? Może najwyższy czas? ;)

Wojtek

Pani Kasiu skoro Pani tak źle w tej firmie to po co Pani tam pracuje??? W dzisiejszych czas jeśli osoba cokolwiek potrafi znajdzie sobie wszędzie prace bez problemu. Pani Kasiu 20h to nic szczególnego, lekarze pracują po 48h i żyją. Kierowca zawodowy wyjeżdżając z domu można powiedzieć, że pracuje 24/24h bo jest ciągle poza domem. (usunięte przez administratora)

Patryk

(usunięte przez administratora) Nie polecam korzystania z usług transportowych tej firmy. Dostarczyli uszkodzony i rozpaletowany towar 5 dni po terminie dostawy ! Nie poczuwają się kompletnie do winy, wręcz dzwonią i grożą, że obsmarują w internecie za prawdę... Szczerze odradzam współpracę.

Janek

Tani transport

ktoś

super firma!

Zostaw merytoryczną opinię o Godzwon-Czechowska Edyta Lubtrans - Lublin

• Jak się pracuje w Godzwon-Czechowska Edyta Lubtrans?

Zobacz opinie na temat firmy Godzwon-Czechowska Edyta Lubtrans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Godzwon-Czechowska Edyta Lubtrans
4.1/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Wigilijna 8 lok. 7
    20-502 Lublin