Opinie o BIMs Plus FHH w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BIMs Plus FHH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BIMs Plus FHH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIMs Plus FHH w Poznań

Kamil Nowy wpis

W ogłoszeniu o pracę macie ,,stabilne zatrudnienie " śmiechu warte,atrakcyjne wynagrodzenie -tak ale tylko dla starych pracowników a nie do nowo przyjętych.za tą ciężką pracę to powinno być 6000podstawy plus 500 stałej premii netto a nie 5400brutto a premii zero bo nie masz wydajności,jaka wydajność na wózku bocznym i przy kaloryferach po 1sztuce

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w BIMs Plus FHH?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w BIMs Plus FHH?

Szeef Nowy wpis

Dla mnie również atmosfera i ludzie z którymi pracuję odgrywają bardzo istotną rolę. W Poznaniu nie można na to narzekać.. Oczywiście jak w każdej firmie są wymagania i spięcia ale traktują Cię po ludzku.

Ogólnopolska firma, będąca w polskiej grupie jak i niemieckiej a kadra zarządzająca to jakaś pomyłka... Przy takim doświadczeniu na rynku od pracodawcy też się wymaga..

Justyna

Mógłbyś może napisać coś więcej o pracy w BIMs Plus? W tym momencie Twoja opinia jest dość mało konkretna, a zawsze warto zwracać uwagę na szczegóły. Pracujesz w tym miejscu, czy też byłeś na przykład na rozmowie rekrutacyjnej? A może jesteś byłym pracownikiem BIMs Plus?

Guma
@Justyna

Firma obecnie w kryzysie, zarządzającym tylko się wydaje że jest w sukcesie (zupełnie jak w PiS)zarobki cieniutkie ,nieadekwatne do wykonywanej pracy na każdych stanowiskach obecnie duża rotacja pracownicza .Na jubileusz firmy zaprosili klientów i śmietankę.Reszta musiała zap......ć.Nie do pomyślenia w dzisiejszych czasach.Dyrektor i zarząd obecny w ciągu roku więcej na wycieczkach po świecie aniżeli w zakładzie zupełnie bez pojęcia co się w nim dzieje dla niego ważne są tylko cyferki.W każdym markecie dostaniesz więcej na kasie jak w tej firmie .Nie polecam.Przepracowałem tu 20 lat i wiem coś na ten temat.

@Guma

Jaki - Twoim zdaniem - powinien być poziom zarobków w BIMs Plus FHH, tak aby pasował do wykonywanych przez pracowników obowiązków? Sporo czasu spędziłeś w tej firmie. Czy osoby z dłuższym stażem pracy mogą liczyć na jakieś szczególne dodatki do pensji, benefity?

Guma
@Justyna

Benefity cieniutkie ustalone przez sztab zarządzających do wypracowanego jakiegoś śmiesznego planu tak żeby firma nie musiała płacić większych premi .Zarobki tak od 2300 do 3000 + benefit jak zapracujesz do ustalonego planu to + 100.

@Guma

A czy te kwoty zarobków, jakie podajesz, to kwoty netto czy brutto? To na pewno istotne, żeby to zaznaczyć. Piszesz też o planie do wyrobienia - jest on Twoim zdaniem "śmieszny", bo bardzo ciężko jest go "wyrobić", czy właśnie wręcz przeciwnie - nie ma z tym większego problemu?

Opiniotworca
@Justyna

Zatrudnij się tam może akurat będziesz zachwycona i napisz co myślisz

Janusz
@Justyna

Justyna czy Ty jesteś niedorozwinięta, że takie pytania zadajesz, czy po prostu jesteś słaba w moderowaniu?

Aga
@Guma

Na jakim stanowisku jesli mozna wiedziec?

Maria
@Aga

No tak - najlepiej byłoby, jakby @Guma powiedział, o jakim stanowisku była mowa. Ty zapewne sama zastanawiasz się nad aplikowaniem do BIMs Plus FHH. Teraz chcą zatrudnić Magazyniera, przedstawiciela handlowego, Inżyniera Sprzedaży oraz Doradcę technicznego: https://bimsplus.pl/oferty-pracy/ Myślałaś o którymś z tych stanowisk?

Lll

Tragedia

Firma BIMs Plus FHH poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

Rozmowa rekrutacyjna, którą odbyłem w Bims Plus Poznań zostanie na długo w mojej pamięci. Myśle, że dla dobra firmy tacy ludzie jak Pan J.Ś. Kierownik Działu Zakupów nie powinni przeprowadzać rozmów.

Xx

Beznadziejna praca.Wrogie nastawienie ludzi, ciezka wspolpraca, nikt nic nie wie,slabe zarobki, brak podwyzek.

Maria
@Xx

Czyli według Ciebie osobie nowej trudno będzie zaaklimatyzować się w firmie? Wnioskuje to po tym, że piszesz, że jest wrogie nastawienie ludzi i ciężka współpraca. Piszesz też o słabych zarobkach. Ile wynosi wynagrodzenie netto za miesiąc pracy?

@Xx

Pracuję w tej firmie kilkanaście lat i jakoś wrogiego nastawienia nie zauważyłem ... co do zarobków to jest to zawsze pojęcie względne ile to jest dużo ile to jest mało, jakoś tak jest że w tej firmie nie ma dużej rotacji pracowników i jakoś nikt z pracujących głodem nie przymiera, a zarobki są adekwatne do umiejętności ..... może po prostu byłeś słabiutki i stąd twoje wrogie nastawienie do tej firmy

@Marcin

Marcin, nie ściemniaj, pracowałem w tej firmie i dobre czasy odeszły w raz z dyrektorem.

Elżbieta

A czemu wraz z dyrektorem? Co się zepsuło, gdy go nie było w firmie?

Czesław
@Marcin

No nie do końca jest to pojęcia względne, bo jak zarabia się najniższą krajową to nie jest dużo :D Nie mówię że tutaj tak jest, bo nie wiem jakie są zarobki, może mógłbyś przybliżyć tę kwestię, podać widełki chociaż?

Arkadiusz

Szanowni. Jakie są obecnie wynagrodzenia na stanowiskach sprzedawca/doradca/przedstawiciel?

Jerzy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i czy trudno dostać się?

Mikołaj
@Jerzy

W jakiej lokalizacji szukasz pracy? Obecnie rekrutują Krakowie, Szczecinie i na Górnym Śląsku. Wejdź w ten link i sprawdź https://bimsplus.pl/pl/oferty-pracy/ Napisz jak poszło ci na rekrutacji.

Zainteresowana

Witam, jaka panuje atmosfera w księgowości? Czy dziewczyny są zadowolone ze współpracy z główną księgową? Wszelkie informacje mile widziane :)

er

wszystko ok

Zostaw merytoryczną opinię o BIMs Plus FHH - Poznań

• Jak się pracuje w BIMs Plus FHH?

Zobacz opinie na temat firmy BIMs Plus FHH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIMs Plus FHH?

BIMs Plus FHH