altenbetreuung24

Opinie o altenbetreuung24

Edith

Ludzie piszecie z niemieckim ja jadąc do niemiec jade prac gotować sprzątać a nie na pogaduchy z Niemcem wymagania mają te agencje coraz większe a płacą 1000 1100 euro od 10 lat wciąż takie same pensje żarty poprostu

B.

Dziwne stawki. Podejrzane.

lisica
@B. 30.08.2017 13:52

Dlaczego podejrzane? Zależne od uciążliwości zlecenia i poziomu znajomosci języka niemieckiego u opiekunki.

basino
@lisica 06.09.2017 18:15

P.LISICA.Tak dla mojej wiadomośći ,ile dostała Pani np, z dobrym j,niemieckim. A jaka jest najnizsza ,bo widze że P.jest dobrze zorientowana.Basia

kiki

Bardzo niska płaca

lisica

Ja miałam jedno zlecenie od nich. Rzetelny klient, dobre warunki płacowe i zakwaterowania. Koordynatorka zapoznała mnie z innymi Polkami pracującymi niedaleko. Było z kim pić kawke w przerwie.

On

Ja też :)

lena54

Nie mam opini dla tej firmy

Zostaw opinię o altenbetreuung24

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie altenbetreuung24