Opinie o Altenbetreuung24 w Polska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Altenbetreuung24. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Altenbetreuung24 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altenbetreuung24 w Polska

Lidia_2006 Nowy wpis

900 euro to wstyd takie ogłoszenie wystawiać . To chyba za leżenie tam ,dramat.

Zibi

Pensja pensją, a mnie denerwuje fakt nadmiernego obciążenia opiekunów. Pracuje w tym fachu od 10 lat. Obecnie mam na rączkę 1300 E +150 za podróż. Rzadko zdarza się firma, gdzie w umowie mam napisane że praca nie może przekraczać 40h/ tygodniowo. Tego się trzymam. Przebywanie w domu podopiecznego - jest również pracą. Zawsze może cię zawołać - pozostaje mi tylko udawać głuchego

anonymous Nowy wpis
@Zibi

Uważam że opiekunki sobie na to pozwalają .Wyjeźdzając do podopiecznej opiekunka powinna z rodziną ustalic zakres obowiązków.Naleźy nam się co dziennie 2godz przerwy i jeden dzień w tygodniu wolne tak miłe panie. Firmy o tym nie informują swoje opiekunki. Ale jest taka ustawa iprzepis który o tym mówi.

Maria Nowy wpis

zenująco niska pensja za dyspozycje 24 godz.,wychodzi 2 euro na godzinę

Mirosław Nowy wpis

Co sądzicie o obecnych warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Czy firma zapewnia zakwaterowanie, organizuje kursy językowe? Czy osoby, które podejmują pracę, muszą mieć specjalistyczne wykształcenie?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Altenbetreuung24? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Edith

Ludzie piszecie z niemieckim ja jadąc do niemiec jade prac gotować sprzątać a nie na pogaduchy z Niemcem wymagania mają te agencje coraz większe a płacą 1000 1100 euro od 10 lat wciąż takie same pensje żarty poprostu

...opiekunka.....
@Edith

musisz znać niemiecki przynajmniej w stopniu komunikatywnym lub podstawowym, żeby rozumieć o co Ciebie poprosi podopieczny, bardzo często jest to osoba mieszkająca samotnie ........

@Edith

To prawda ,śmieszne to wynagrodzenie 1000-1100Euro ,było kilka lat temu. Więcej zarabia agencja,tylko mam pytanie za co? za siedzenie,a opiekunka musi się narobić.

B.

Dziwne stawki. Podejrzane.

@B.

Dlaczego podejrzane? Zależne od uciążliwości zlecenia i poziomu znajomosci języka niemieckiego u opiekunki.

basino
@lisica

P.LISICA.Tak dla mojej wiadomośći ,ile dostała Pani np, z dobrym j,niemieckim. A jaka jest najnizsza ,bo widze że P.jest dobrze zorientowana.Basia

@basino

Pani Basiu. O stawkach rozmawia Pani z pracodawcą. Dane o wysokości MOICH zarobków to wyłącznie MOJA sprawa. Każda z nas walczy o swoje. Tu nie ma co się powoływać na wiadomości ile zarobi koleżanka.

Sophia

Die wöchentliche Arbeitszeit beträgt 38.5 Stunden bei einer Verteilung auf maximal sechs Arbeitstage pro Woche. Informationen zum Arbeitszeitgesetz (z.B. Überstunden, Nachtarbeit, Rufbereitschaft) finden Sie im Internet unter folgendem Link: www.bmas.de > Service > Publikationen > A120 - Das Arbeitszeitgesetz "Bundesagentur - Vermitlung von europaeischen Haushaltshilfen" Bezahlen für Betreuer aus Deutschland und Polen von 1. Januar 2018 Westdeutschland und Berlin 10,55 Euro Ostdeutschland 10.05

kiki

Bardzo niska płaca

lisica

Ja miałam jedno zlecenie od nich. Rzetelny klient, dobre warunki płacowe i zakwaterowania. Koordynatorka zapoznała mnie z innymi Polkami pracującymi niedaleko. Było z kim pić kawke w przerwie.

On

Ja też :)

lena54

Nie mam opini dla tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Altenbetreuung24 - Polska

Altenbetreuung24