Altenbetreuung24

Opinie o Altenbetreuung24

Filtruj opinie po kryteriach:

Mirosław
 Opinia

@anonymous, to co piszesz brzmi bardzo rozsądnie, każdy ma praw do przerw w ciągu pracy i dni wolnych, nawet opiekunki zatrudnione w Altenbetreuug. A powiedz co o tej przerwie mówi zapis w umowie do tej firmy?

Tak2Nie

Lidia_2006
 Opinia

900 euro to wstyd takie ogłoszenie wystawiać . To chyba za leżenie tam ,dramat.

Tak3Nie

Zibi
 Opinia

Pensja pensją, a mnie denerwuje fakt nadmiernego obciążenia opiekunów. Pracuje w tym fachu od 10 lat. Obecnie mam na rączkę 1300 E +150 za podróż. Rzadko zdarza się firma, gdzie w umowie mam napisane że praca nie może przekraczać 40h/ tygodniowo. Tego się trzymam. Przebywanie w domu podopiecznego - jest również pracą. Zawsze może cię zawołać - pozostaje mi tylko udawać głuchego

Tak25Nie1

anonymous
@Zibi 16.02.2018 08:33

Uważam że opiekunki sobie na to pozwalają .Wyjeźdzając do podopiecznej opiekunka powinna z rodziną ustalic zakres obowiązków.Naleźy nam się co dziennie 2godz przerwy i jeden dzień w tygodniu wolne tak miłe panie. Firmy o tym nie informują swoje opiekunki. Ale jest taka ustawa iprzepis który o tym mówi.

Tak5Nie

Maria

zenująco niska pensja za dyspozycje 24 godz.,wychodzi 2 euro na godzinę

Tak6Nie

Mirosław
 Opinia

Co sądzicie o obecnych warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Czy firma zapewnia zakwaterowanie, organizuje kursy językowe? Czy osoby, które podejmują pracę, muszą mieć specjalistyczne wykształcenie?

Tak6Nie2

Edith
 Opinia

Ludzie piszecie z niemieckim ja jadąc do niemiec jade prac gotować sprzątać a nie na pogaduchy z Niemcem wymagania mają te agencje coraz większe a płacą 1000 1100 euro od 10 lat wciąż takie same pensje żarty poprostu

Tak24Nie

...opiekunka.....
@Edith 12.01.2018 23:50

musisz znać niemiecki przynajmniej w stopniu komunikatywnym lub podstawowym, żeby rozumieć o co Ciebie poprosi podopieczny, bardzo często jest to osoba mieszkająca samotnie ........

Tak12Nie1

anonymous
@Edith 12.01.2018 23:50

To prawda ,śmieszne to wynagrodzenie 1000-1100Euro ,było kilka lat temu. Więcej zarabia agencja,tylko mam pytanie za co? za siedzenie,a opiekunka musi się narobić.

Tak7Nie

B.

Dziwne stawki. Podejrzane.

Tak12Nie

@B. 30.08.2017 13:52

Dlaczego podejrzane? Zależne od uciążliwości zlecenia i poziomu znajomosci języka niemieckiego u opiekunki.

Tak6Nie

basino
@lisica 06.09.2017 18:15

P.LISICA.Tak dla mojej wiadomośći ,ile dostała Pani np, z dobrym j,niemieckim. A jaka jest najnizsza ,bo widze że P.jest dobrze zorientowana.Basia

Tak11Nie

@basino 21.12.2017 09:40

Pani Basiu. O stawkach rozmawia Pani z pracodawcą. Dane o wysokości MOICH zarobków to wyłącznie MOJA sprawa. Każda z nas walczy o swoje. Tu nie ma co się powoływać na wiadomości ile zarobi koleżanka.

Tak1Nie

Sophia
 Opinia

Die wöchentliche Arbeitszeit beträgt 38.5 Stunden bei einer Verteilung auf maximal sechs Arbeitstage pro Woche. Informationen zum Arbeitszeitgesetz (z.B. Überstunden, Nachtarbeit, Rufbereitschaft) finden Sie im Internet unter folgendem Link: www.bmas.de > Service > Publikationen > A120 - Das Arbeitszeitgesetz "Bundesagentur - Vermitlung von europaeischen Haushaltshilfen" Bezahlen für Betreuer aus Deutschland und Polen von 1. Januar 2018 Westdeutschland und Berlin 10,55 Euro Ostdeutschland 10.05

Tak42Nie

kiki

Bardzo niska płaca

Tak12Nie1

Opinia

Ja miałam jedno zlecenie od nich. Rzetelny klient, dobre warunki płacowe i zakwaterowania. Koordynatorka zapoznała mnie z innymi Polkami pracującymi niedaleko. Było z kim pić kawke w przerwie.

Tak20Nie

On

Ja też :)

Tak3Nie

lena54
 Opinia

Nie mam opini dla tej firmy

Tak20Nie

Zostaw opinię o Altenbetreuung24 - Polska

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie