Vie Vita Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o Vie Vita Sp. z o.o.

amelka

ja również niestety mam problem mze znalezieniem ich aktualnych ogłoszen więc prosze was o pilne ingfo jak wy szukacie u nich pracy i jakieś wskazówki.

Ozen

@hwo myślę, że nie powinieneś się tak bardzo przejmować tym czy się dostaniesz czy nie, a najpierw spróbować. W ogłoszeniu o pracę chyba są jakieś informacje na temat wymagane doświadczenia i innych rzeczy których będą egzekwować. Jeśli spełniasz te warunki to składasz CV i czekasz na odpowiedź. Tylko gdybyś mógł powiedzieć skąd miałeś ogłoszenie ?

Hwo

Ma ktoś może informacje na temat firmy i tego co się dzieje w jej szeregach? Chciałbym prędzej czy później do nich aplikować, ale nie wiem, czy mam odpowiednie kwalifikacje, które pomogłyby mi się rozwijać tutaj. A przy okazji pochwalcie się jakie zarobki oferują na start pracownikowi, bo to również jest kluczowa kwestia.

dk

Nabrali dotacji unijnych i nie tylko,pora teraz rozliczyć to towazystwo, prezesik(usunięte przez administratora) lansuje sie po miescie, uwaza za wielkiego bosa, a tak na prawde jest prostym (usunięte przez administratora)nie mającym odrobiny chonoru, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

kolo

a do tego sciemniaja na kazdym kroku i obiecuja kokosy! (usunięte przez administratora)!!!!!!!! a o wyplaceniu wynagrodzen to chyba zapomnieli! podstawy nie mozna wywalczyc a o premii juz nie wspomne!!!!!1

kolo

Pracowalem tam 3 miesiace i nie dostalem nawet zlotowki:((((( powaznie odradzam kazdemu ta firma to jakas porazka!!!!!!!

on

to chyba jest właścicielem hihi bo jakoś pojawiło się pełno ogłoszeń

lux

koleś tam pracuje i nie szuka innej roboty...

VIE VITA

Co wy piszecie .SPOKO FIRMA .DOBRZE PLACI

bambo

To lepiej tam nie idź gorzej niż na bezrobociu , bo chociaż masz zasiłek w porę płacony hihi

jojo

Możesz rozwinąć swoją myśl ??!! Miałem tam pracować jako PH ale odmówiłem

bambo

Omijać szerokim łukiem - chyba że lubisz kłopoty , ogólnie szkoda nawet pisać

Zostaw opinię o Vie Vita Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vie Vita Sp. z o.o.