Opinie o Marta Bicz Bimar w Zwoleń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marta Bicz Bimar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marta Bicz Bimar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marta Bicz Bimar w Zwoleń

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Marta Bicz Bimar?

Barbara Nowy wpis

Cześć, czytałam poniżej w jednym z wpisów, że był jakiś problem z dogadaniem się między pracownikami w firmie. Pisano, że był wyścig szczurów. A jak ta kwestia wygląda obecnie? Czy teraz atmosfera pracy jest już w porządku?

Gosc Nowy wpis
@Barbara

Atmosfera bardzo słaba, warunki masakryczne, szefostwo zatrudnia na staż ,lub za najniższą krajową (usunięte przez administratora) Jak się zwolnilem to udali że mnie nie znają i nie wypłacili ostatniej wypłaty. Radzę omijać.

Czy pracownicy w Marta Bicz Bimar dogadują się między sobą?

Raczej nie dogadują się.

Dorota

Raczej? To pracownicy dogadują się, czy nie? Pracowałeś w ogóle w Bimar, że odpowiadasz?

Bib

Nie wyscig szczurow

Barbara Nowy wpis
@Bib

Na czym dokładnie ten wyścig polega, odpowiesz mi? Szukałam tu także opinii o stawkach sprzedawców-pracowników skupu w Bimarze. Jeśli możesz napisać o tym, np. porównać je do popularnego miernika - najniższej krajowej, będę Ci wdzięczna.

Mb

Kupiłem na zimę ekogroszek "zielony"... Wartość opałowa zgadza się z informacją na worku.. mało popiołu.Ale za to bardzo dużo czarnego pyłu i sporo miału w workach.Po prostu ugotowałem się tym opałem.Nikomu nie polecam!!!!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Marta Bicz Bimar? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Marcelia

Czy można w firmie bez problemu dostać urlop czy jest to utrudnione?

Tymek

@Były pracownik a czemu się pracownicy między sobą nie dogadują? Mocno się to odbija na pracy?

Kupiłem 500 kg ekogroszek w czarnych workach, uziarnienie podają 5-25 a w środku worka jak się otworzy gołym okiem widać miał. Druga sprawa kaloryczność niby 27 i wyzej a w moim piecu spalał na dobę ok 2 kg więcej niż wcześniej paliłem ekogroszkiem o kalorycznośći 26. I jeszcze jedna sprawa bardzo mokry. Niepolecam

blo

Praca w miłej atmosferze, z urlopami bez problemów. Pensje zawsze na czas, polecam

Andzik

Bardzo ciężko ja po 4 dniach zrezygnowalam bardzo duży ruch dużo pracy. Wychodziłam bardzo zmęczona brudna itp taka praca niby sprzedawca ale bardzo fizyczna ja nie polecam ale pewnie są osoby chętne. Nie jest to praca zwyklego sprzedawcy. Każdy musi spróbować

Zostaw merytoryczną opinię o Marta Bicz Bimar - Zwoleń

• Jak się pracuje w Marta Bicz Bimar?

Zobacz opinie na temat firmy Marta Bicz Bimar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marta Bicz Bimar?

Marta Bicz Bimar