AZF Contractors

Bogumiłów

Opinie o AZF Contractors

zainteresowany

Paddy Szewc a mozesz powiedziec cos wiecej o stawce i co to za praca?

Olek

Może ktoś podzieli się wiedzą na temat tej roboty w Anglii. Czy firma opiekuje się pracownikiem?

Paddy Szewc

Azf przyjachalo do Dublina w Irlandi i szuka tu ludzi do roboty oferuja stawki rynkowe ale czy warto?

Jaaa

Jak zwykle obiecali że praca nowa ruszy na moście, a po 3 tyg okazuje się że inna firma go wzięła i roboty nie ma....

Kreda

Już nie pracujemy na metrze w Kopenhadze

Hanna

@Kreda jesteś pracownikiem AZF Contractors? Co więcej możesz napisać o pracy w tej firmie? Jakie pozytywne aspekty zauważyłeś w pracy? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy? Każdy merytoryczny oraz rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Kreda

Nadal to samo jak w każdej firmie, "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"

Stacho
@Kreda 21.05.2017 01:29
Nadal to samo jak w każdej firmie, "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"

Czy znasz sprawę budowy metra w Kopenhadze przez ta firmę?

Hanna

Pojawią się jakieś nowe opinie wraz z 2017 rokiem? Coś się zmieniło? Podzielcie się wrażeniami ;)

Pikaczu

Mogę w 100% potwierdzić wypowiedź @hardy@ Z podatkiem to uważam za celową zagrywkę żeby ludzie cieszyli się,że zarobili dużo a jak będzie trzeba do Skat-u oddać to kogo to w firmie będzie obchodzić przecież firmy już nie będzie! Jaka to firma bez zaplecza prezes walizka na kasę i kilka laptopów z marketu.Pracownicy to tylko żeby sztuka była i chip na bramce odbiła. Reszta jest nie ważna. Zero jakiejkolwiek pomocy w załatwieniu żółtej czy niebieskiej karty o innych rzeczach nie ma co wspominać. Jak sobie sam nie załatwisz to nic nie będziesz miał. Pani "menager" nie potrafi poprawnie przepisać danych z umów i na 10 osób 8 ma błąd w adresie lub w innych danych osobowych podawanych do Skat. Wracasz z urlopu i do końca nie wiesz na jakie mieszkanie bo nikt nie jest od tego żeby Ci powiedzieć, nikt się tym nie zajmuje! Były przypadki, że chłopaki spali w recepcji hotelu albo na stacji paliw w aucie! Ale gdzie rano do pracy się zgłosić to Ci powiedzą! Kierowcy nie dość, że jeżdżą po 100km. w jedną stronę wożąc ludzi za free to jeszcze proszą się żeby dostać pieniądze na paliwo do aut firmowych które mają z resztą wiele do życzenia (świecące kontrolki check to standard,kiepskie opony i masę innych). W pracy BHP jest na papierku do podpisania na szkoleniu i to tyle! Ciągły stres, wywieranie presji, poganianie, brak narzędzi, uszkodzone przewody to norma! Na urlopy (bezpłatne) to najlepiej jak byś nie jeździł wcale.W rozmowie przed rozpoczęciem pracy obiecują wiele a w trakcie zmieniają wszystko! Jeśli coś potrafisz to będziesz zapier... za grupę obiboków a na koniec dnia dostaniesz kopa w D... Szczerze jeśli ktoś nie potrzebuje dodatkowych wrażeń to niech omija tą firmę!

ooo

a nie prowadza teraz zadnej rekrutacji na pracowników ogólnobudowlanych? tylko ,ze nie w Polsce a za granicą

Zaucha

W Danii u pana Grzegorza P. na seidzie MMK choćbyś pracował nie wiem jak dobrze to i tak szybko dostaniesz kopa do Polski. Szanuje on tylko obiboków i nadużywających alkoholu. Nie panuje nad niczym. To jego powinni w pierwszej kolejności wywalić z roboty. Nie sprawdza się na żadnej budowie. Jeszcze takiego złamasa nie widziałem mimo wielu lat pracy. Nie potrafi zarządzać kapitałem ludzkim. Mam nadzieję, że szybko się na nim poznają i potraktują go tak jak on innych traktował.

hardy

czołem opinia @riger trafna, organizacji zero, co budowa inne warunki pracy, wyplata i oplacenie noclegow dobre ale nie dla wszystkich, moi koledzy po wypadkach tez tak mysla? nie sadze... jak o nich zadbano? kolega wspomnial... kurs wanem do szpitala (nie wzywac karetki bo to przeciesz protokol widnieje w papierach) ubezpieczenie? nie ma, tylko w sytuacji zagrozenia zycia... pochorujesz sie? nie mozesz isc do lekarza, nie jestes ubezpieczony (jak zaplacisz i nie malo to ok), nie pojawisz sie 3 dni w pracy to zgas swiatlo. firma daje ciuchy robocze ktore potem nalezy oddac, daje kopie umowy oraz numer cpr (karta podatkowa). pracowalem na spalarni, tam wyrabiali zolte i niebieskie karty a teraz? ni ch***... urlopy? uwazaj... bo mozesz nie miec gdzie wracac, po za tym powiedziano ze zjazdy (bzplatne oczywiscie) co 6 tygodni (na 1 tydzien) lub co 8 (na 2). i co? wnioski odrzucane, chcialem jechac na wszystkich swietych, bilety zabukowane nie ma. jaka opieka koordynatora ktos wspomnial wczesniej?! tu niczego u swojego superwisiora nie zalatwisz, nie zgadzaja sie godziny na payslipie? nie znasz angielskiego to rzaden z tych w biurze nie pomoze radz se sam... prosba o informacje na temat zoltych kart? sami nic nie wiedza, wprowadzaja w blad lub nie chce im sie pomoc... tylko kilku z ekipy co znaja angielski pomaga, michał jesli dobrze pamietam, z tego co mi chlopaki mowili kazdy kto go poprosil temu pomogl, zolta/niebieska karta, nemid, wizyta w urzedach, wszystko co pracodawca powinien zalatwic, malo tego dzieki niemu prawie wszyscy zaczeli sie rozgladac po jakis ksiegowych bo zorientowal sie ze nasze karty podatkowe ze Skata sa nei wiedziec czemu wazne tylko na 3 miesiace zamiast do konca roku. i co sie okazalo? prawie wszyscy placilismy za male podatki a jaki by nam zwrot Skat dopier***** to juz firma ma w dupie (nie mam do niego telefonu, moze kto inny zna) podsumowujac: idzie fajnie i szybko zarobic ale niech nikt nie oczekuje ze zajmuja sie nami jak z jajkiem.

fghjuik

nie maja

Łukasz

znam kilka osób co tam pracują i każdy co innego mówi, czyżby na każdym odcinku panowały inne warunki ?? mam nr ale podam na priv a nie na ogólnym forum

CBŚ

Hotel Slagerse najgorszy syf gdzie można trafić pasuje nasrać i poiezdzić rowerem ...

pis
@CBŚ 16.09.2016 21:35

to prawda

riger

witam wyrzucaja ale dzisiaj jeszcze lepszy numer kolega wrócił z urlopu rozpakował się i dostałtelefon że ma wracać do kraju bo jest zwolniony

Łukasz

o to chodzi że nie dbają o zdrowie, coś się stanie to do Polski wysyłają aby nie mieć problemów a Ciebie mają w dupie. No gonią do pracy nie przestrzegają BHP i z tego biorą się wypadki, sporo ludzi wraca nie wytrzymuję tępa i są ostre rotacje. Jedyny plus że płacą a reszta to dno

riger

kolego zmiażdzenie nogi (stopy) musicie przewieżć "konie" na paleciaku słowa kiera złamanie żeber i przebite płuco to są chyba powazne wypadki pomoc wygłada tak szpital i jak najszybciej to jest możliwe wypad do POLSKI bo już nie jesteś potrzebny a blokujesz miejsca dla innych

Łukasz

riger masz rację co do tych warunków, kolega po 2 miesiącach pracy nam dużo więcej powiedział jaki tam kocioł, wypadki w pracy, ludzie zjeżdzają bo nie wytrzymują tam tempa pracy, możesz coś więcej napisać co tam panuje ??? długo już pracujesz ??

@Łukasz 05.09.2016 21:10

witam pracuje krótko ale juz dużo widziałem wypadków powaznych w tym tygodniu nie było ale wczoraj zwolnili łudzi bo niby nie sprawdzili sie tak napisali w wypowiedzeniu a chłopaki przyjechali jako zbrojarze a przez cały miesiąc nawet cążków nie mieli w rękach najlepsze jest to że wczoraj około 16 dostali wypowiedzenia dzisiaj rano miei opuścic kwatere mimo wszystko ja chcę zostać do końca roku bo kasa za miesiąc pracy to około 10 tys zł

Gunner
@riger 10.09.2016 20:05

Hej Łukasz możesz mi podać numer do tej firmy??

riger

rekrutacja trwa 24h bo w kazdym tygodniu zwalniaja sie pracownicy i będą się zwalniać bo po za wypłatą (tylko zmiana na rano ) reszta to dno Nie wierzysz przyjedź a przekonasz się sam

Łukasz

my czekamy na ich telefon bo mamy też jechać na 3 linie metra do Kopenhagi. Kolega nam doradza że jest wszystko ok, ale chciałbym się jeszcze od kogoś innego upewnić od tych co tam pracują

@Łukasz 21.08.2016 11:57

witam Jestem aktualnie w tej firmie zatrudniony i powiem tak. Takiego bałaganu to jeszcze nie widziałem ,całkowity brak organizacji pracy ( przynajmniej na budowie na której jestem) Kwatera ogónie ok tylko że codziennie dojazd na i z budowy to około trzech godzin kierowca nie ma płacone za kierowanie a na dodatek musi się prosić o pieniądze na paliwo . Urlopy to nie po ośmiu tygodniach a po 10 albo i więcej.

Łukasz

pojechał jako cieśla ale wzięli go na zbrojenie. no w złotówkach dostał i netto.

Łukasz

kolega tam pracuje od 6 lipca to dostał wypłatę bez problemu. miał ponad 170 godz a na konto ponad 9 tys. dostał

qwerty

Ponawiam pytanie. Jak sytuacja w Kopenhadze? Jak praca, zarobki, warunki. Kto jest z kadry? Pochwalcie się opinią jakie warunki w firmie tym razem.

qwerty

Napiszcie jak tam sytuacja obecnie w Kopenhadze. Słyszałem, że mają kontrakt i działają na nowo. Kto jest z kadry obecnie?

qwerty

Kogo potrzebują do Norwegii Danii? Gdzie mają siedzibę w Polsce? Gdy pracowałem w Danii to chyba nie mieli siedziby w Polsce. Przynajmniej ja nic o niej nie wiedziałem.

qwerty

Jest opieka polskiego koordynatora - to znaczy,że ta firma nadal działa? Przyznam szczerze, że jestem zaskoczony.

qwerty

Ja już nie mam kontaktu z tą firmą. Nie wiem czy działają w Oslo i czy zatrudniają tam Polaków. Jak kontrakt w Kopenhadze dobiegał końca, prezesi obiecali wszystkim pracę. Miały ruszać nowe kontrakty w Danii i Norwegii. Z tego co wiem to nikomu nie przedłużyli i żadnego kontraktu nie mają (co prawda nie byłem do końca więc mogę się mylić). Co do firmy, to mam mieszane uczucia. Ludzie spoko, praca jak praca - sama się nie zrobi. Ale stosunek do pracownika kiepski. Zero pomocy przy rejestracji w urzędach, oszczędności na odzieży, zero chorobowego. Warunki socjalne nędzne.

qwerty

Kontrakt się skończył. Nowego nie ma. Ludzie rozjechali się po europie. Nie wiem czy ta firma jeszcze istnieje, być może był to tylko jednorazowy strzał, kontrakt życia dla prezesów (mówię o budowie w Kopenhadze).

maruda

Ja pracuję w tej firmie od maja zeszłego roku i nie mam co do niej żadnych zastrzeżeń:)

@maruda 12.03.2015 13:53

Jeżeli nie jesteś jednym z prezesów lub kierowników to chyba się na budowie nie spotkaliśmy. Wszyscy których znam mają większe lub mniejsze zastrzeżenia. Każdy na coś narzeka. Na mieszkanie, jedzenie, kurs przeliczenia wypłaty i tak dalej. Ale teraz to chyba już bez znaczenia bo nie widać następnego kontraktu.

Wigry

Sytuacja oczywiście w firmie może zmieniać się na bieżąco, chociaż tak jak soryy napisał ludzie nie są zadowoleni. Generalnie dla osoby, która nie podjęła u nich pracy nie ma żadnej innej możliwości ewentualnego monitorowania czy domniemania gdzie może leżeć problem w zatrudnieniu niż to forum. Chyba, że ktoś zna jakieś inne źródła.

asdf

Dlaczego ta firma nie ma swojej strony internetowej? A przynajmniej ja nie moge znaleźć.... gdzie moge zasiegnac wiekszych informacji co do tej firmy i pracy u nich? moze moglbym liczyc na wiecej komentarzy od bylych lub obecnych pracownikow tej firmy?? jak firma ma sie na dzien dzisiejszy?? warto starac sie o posade?

soryy
@asdf 11.12.2014 15:26

jeśli chcesz się dowiedzieć jak miewa się ta firma to spójrz na poprzednie komentarze, a na pewno będziesz w stanie wyrobić sobie jakieś zdanie... niestety , ale z tego co widać to ludzie nie są z nich specjalnie zadowoleni, taże na Twoim dwa razy bym się zastanowił zanim bym się tutaj pakował do azf contractors

Palec Bozy

AZF nie placi podatkow nie wiadomo czy wogole cos placi wiadomo tylko tyle ze dostajemy grosze za nasza robote (wyplate).Ubran roboczych nie ma musisz miec wlasne warunki mieszkaniowe sa tragiczne jak na kraj cywilizowany Dani to jest skandal.Nie ma urlopu ani chorobowego pREZESI klamia jak najeci co innego mowia a co inneg robia.Unikajcie AZF ,pozdrowienia

Memory

Najciekawsze to jest to gdzie płacą podatki...tego nikt nie wie, albo czy w ogóle płacą podatki...jak taka firma jak NCC pozwala na takie procedery gdy ktoś jest podwykonawca.

pytający

Siemka. Czy ktoś z was pracuje obecnie dla tej firmy na budowie spalarni w Kopenhadze. Podobno weszli na robote po wrobisie wrocławskim i jakiejs firmie podpierdółce Kobneks z częstochowy . Jak płacą, po ile godzin się pracuje, czy są jakieś zjazdy do domu, jakie zakwaterowanie. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Palec Bozy

Firma jak firma ale niema ubezpieczenia nie ma zameldowaniai wogule nic nie wiadomo,to natyle wiadomosci.

lolo

kiepska firma pracowałem więc nie polecam

genko

wiem, że na pewno działali w Bogumiłowie, ale obecnie rzeczywiście chyba tylko zagranica. Ja widziałem oferty z irlandii

rom

Wydaje mi się, że AZF Contractors chyba juz nie działaja w Polsce, znalazłem coś o Oslo, może niech jakis pracownik to jeszcze potwierdzi.

Zostaw opinię o AZF Contractors - Bogumiłów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AZF Contractors