Opinie o TeleTrade-DJ International Consulting Ltd w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TeleTrade-DJ International Consulting Ltd. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TeleTrade-DJ International Consulting Ltd o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TeleTrade-DJ International Consulting Ltd w Warszawa

samsiebiewybieruadres

Współpraca przy prowadzeniu konta jest dla mnie baaaardzo ważna. Kiedy mam świadomość, że mogę zawsze zadzwonić do mojego opiekuna od finansów, jestem spokojniejszy. Tak też jest w TeleTrade. Nie mogę narzekać na obsługę klienta.

Gord

Słaba firma, nie warto tracić czasu.

piotr_brzosto_80

Chcę powiedzieć, że spotkanie z doradcą w biurze TeleTrade w Warszawie okazało się bardzo przydatne. W Internecie jest sporo informacji, jednak są chaotyczne. Na spotkaniu dostałem szczegółową i konkretną informację, jak zarabiać na rynku Forex, jak budować swoją strategię. Polecam.

Nathan

Cześć! Mi się bardzo podoba poziom usług w biurze w Warszawie, byli ze mną bardzo mili, z wypłatami też nigdy nie było problemów. Pozdrawiam.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie TeleTrade-DJ International Consulting Ltd? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Zuzanna

@Damian udało Ci się dostać do pracy w Tele Trade? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy.

Damian

Dziwne, bo w moim przypadku poszukiwali osoby na stanowisko maklera i na miejscu juz dowiedzialem sie, ze glownie na takie stanowiska zatrudniaja. Czy ktos byl u nich na rozmowie jako makler / doradca inwestycyjny? Firma jest czlonkiem gieldy i praca wydaje sie bardzej interesujaca niz w sztywnych bankowych DM.

Ss

Tele Trade sp zoo oczywiście że chce ludzi, którzy ogarniają, to chyba nikogo nie powinno dziwić, firma żeby się rozwijać, żeby się rozrastać poszukuje po prostu osób, niech to nikogo nie dziwi, to i rotacja jest

Mariola

Raczej chcą ludzi, którzy ogarniają. Na rozmowie na stanowisko sekretarki sprawdzali obsługę excela, zadawali też sporo pytań o obowiązki na poprzednich stanowiskach. Chyba dużo osób rekrutują przede mną ktoś był, jak wyszłam też widziałam osoby czekające na swoją kolej

Raymond

Sporo szkoleń produktowych i sprzedażowych nie trzeba być zdanym na siebie, jest motywacja. Na kasę trzeba zapracować jak wszędzie

Raymond

gość

Świetnie, że dbają o dobre warunki pracy @mleko, bo wiedzą że w ten sposób mogą przyczynić się do zadowolenia pracowników i atmosfery.

mleko

nowoczesne biuro to bardzo dobry slogan... ale czy ktoś może mi napisać jakie są w nim realne warunki? chodzi mi o to czy jest klima, dostęp do wody z baniaków, eksopres do kawy itd.

mario78
@mleko

Fakt faktem byłem na rozmowie, ale do kuchni nie zaglądałem. Sekretarka zaproponowała mi kawę także sadzę, że to o czym mówisz jest dostępne. Co do klimy to mimo gorąca, w biurze temperatura była odpowiednia. mnie z realnych warunków interesuje to jakie mają podejście do pracownika i jakie możliwości rozwoju oferują

mario78

Byłem ostatnio na rozmowie i generalnie mam pozytywne wrażenia. Nowoczesne biuro i osoba mnie rekrutująca miła i konkretna. Zaprosili mnie na szkolenie , zastanawiam się jak się tam pracuje bo na pierwszy rzut oka atmosfera ok, ludzie nie są przykuci do biurek jak w każdym korpo. Ogólnie bez zastrzeżeń na mój gust. Ktoś coś więcej może o nich powiedzieć?

Tusk

Moim zdaniem bardzo dobra praca, rozwijająca na pewno, od pierwszego dnia człowiek się sporo uczy nowych rzeczy i zdobywa sporo przydatnej wiedzy i umiejędtności, dbają tez całkiem mocno o człowieka zwłaszcza jeśli ten naprawdę chce się uczyć i odkrywać pewne rzeczy. Polecam

drogacz

pierwsze wrazenie imponujace, wiezowiec, eleganckie biuro, o zadnych szkoleniach nie bylo mowy wiec nie wiem skad te opinie, moze wczesniejsze zagrywki firmy ale u mnie nic podobnego sie nie pojawilo, rozmowa rekrutacyjna szybko i sensownie, konkrety, czekam na odpowiedz

hgj

@grzeS4545 ważne że atmosfera w miare jest wporzadku

grzeS4545

Chyba firma zaczęła się trochę przekształcać i dbać o pracowników bo nic z wyżej wymienionych sytuacji na mojej rozmowie kwalifikacyjnej i później w pracy nie miało miejsca. Chyba już skończyli ze sprzedawaniem szkoleń a serio potrzebują osób do pracy, duże wahania pracowników to fakt ale atmosfera w porządku, jasno przedstawione obowiązki pracownika.

mirka.noska

Pracowałam u nich zaledwie kilka miesięcy, duże zmiany personalne w tej firmie więc jest trochę zamieszania. Obowiązki generalnie polegały na kontakcie z klientem i pozyskiwaniu nowych, od umówionych spotkać dobre prowizje. Atmosfera też całkiem w porządku, musiałam zrezygnować z przyczyn osobistych.

_marek988

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, kobieta, która przeprowadzała ze mną tą rozmowę sympatyczna i przedstawiła sprawę jasno, wtedy poszukiwali specjalistów do sprzedaży, jednomiesięczny okres próbny i umowa o pracę, podstawa plus profity od wyników. Ogólnie pozytyw.

sisi

Nie polecam tej firmy. Umówili się ze mną na rozmowę, a dotarciu na miejsce okazało się, że to już nieaktualne. Szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o TeleTrade-DJ International Consulting Ltd - Warszawa

• Jak się pracuje w TeleTrade-DJ International Consulting Ltd?

Zobacz opinie na temat firmy TeleTrade-DJ International Consulting Ltd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TeleTrade-DJ International Consulting Ltd?

TeleTrade-DJ International Consulting Ltd
3.3/5 Na podstawie 88 ocen.

TeleTrade-DJ International Consulting Ltd