Koblenz

Opinie o Star Personal GmbH

Agata

@Arbeiter rozumiem, że takie właśnie były Twoje doświadczenia ze współpracy z Star Personal GmbH. Czy ktoś jeszcze w ostatnim czasie korzystał z usług tej agencji pracy? Możecie powiedzieć o swoich wrażeniach? Czy jest to częste, że zmienia się miejsce zatrudnienia oraz zamieszkania? Istotne, by na wątku pojawiły się opinie od różnych osób, tak by czytając je, można było mieć jak najpełniejszy obraz tej firmy.

Arbeiter

Witajcie Rodacy (; pracuję obecnie u nich . płacą na czas 9e/g brutto praca polegać może na częstym przemieszczaniu się z 1 miejsca pracy do 2. w miesiącu, można zmienić nawet 3-4 razy miejsce zatrudnienia . O przeróżnych odległościach . Może to być nawet 400km. wysokie ubezpieczenie ponad 100euro, podatek ponad 100euro i tak zwane ( ais konto - urlopowe) - pracujesz 168 godzin - ustawowo. Jeśli zrobisz jakieś nadgodziny ponad te 168g. Pieniądze z nadgodzin umieszczają na tym ais koncie. Po kilku miesiącach, możesz lecieć do domu na parę dni płatnego urlopu. Dają mail - namiar na miejsce zatrudnienia i noclegu.Z tym że nocleg może się znajdywać nawet 30 km od pracy i kosztować 20 euro za noc. Więc opłata za nocleg + wydatek na benzynę na dojazdy - Sami kalkulujcie . Dobrze jest jechać we dwóch.Stanowić team. Powiedzmy fachowiec i pomocnik . Dobrze jest choć trochę kumać niemiecki . Bo bywa, też tak że dostajesz namiar na pracę.Jedziesz a tam pracodawca rezygnuje z ciebie bo nic nie kumasz . i wtedy kilka dni bez pracy.Bo zanim coś znajdą kilka dni minie i lecisz możliwe że kilkaset kilometrów dalej. Więc auto musicie mieć sprawne no i dumę zostawić w kraju i zapi........

Agata

Ktoś z Was w ostatnim czasie współpracował z Star Personal GmbH? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach. Czym firma wyróżnia się na tle innych z branży? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które obecnie poszukują pracy.

Kuba

Szkoda, że są osoby widzące świat w kolorze czarnym i białym. Ale świat ma też inne kolory, jeśli nawet są jakieś problemy to trzeba je rozwiązywać . Rozpisywanie się na forum i wystawianie firmie takiej opinii nie służy nikomu a już na pewno nie służy tym osobom.

spawacz

Jeśli chodzi o termin wypłat to się nie spóźniają zawsze jest do 20 każdego miesiąca, przeważnie 18-19, dietę dają dość dobrą, ja miałem 45 euro na początek później podnieśli do 50 ale znowu zmniejszyli do 45 do tego nie informując mnie o tym! Dowiedziałem się dopiero jak przyszła wypłata i zobaczyłem miesięczne rozliczenie. Dietę dają za dni w których się pracuję (oprócz soboty i niedzieli za które diety nie dają) i w piątki obowiązuję dieta zjazdowa tzn. 12 euro, jeśli w piątek się nie pracuję to w czwartek jest 12 euro. Na początek nie trzeba im nie wpłacać wszystkie dokumenty przesyłają tylko ja nie dostałem umowy po polsku sam musiałem przetłumaczyć, stawki nie są na początku duże bo ok 10 euro brutto i ciężko wywalczyć podwyżkę, po pierwszym przepracowanym tygodniu możemy pobrać zaliczkę za te dni, które przepracowaliśmy max 200 euro. Jeśli firma wyśle gdzieś na niedogadaną robotę to nie poczuwają się do odpowiedzialności za to, jak każda duża agencja czy pośrednik nie przejmują się osobą jako człowiekiem.

Agata

Star Personal GmbH dziękuję za odpowiedź.

Agata

Czy firma poszukuje obecnie pracowników?

@Agata 28.02.2017 15:39
Czy firma poszukuje obecnie pracowników?

Dzień dobry , prowadzimy rekrutację przez cały rok. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.star-personaldienste.de/pl/oferty-pracy/

Adam spawacz

Właścicielem tej firmy lub jednym z nich jest ( Ralf Podszus ) , ten człowiek nie ma dobrej opinii na swój temat z powodu okradania polskich i nie tylko polskich pracowników , posiada kilkanaście spółek o różnych nazwach często z tymi samymi nr. telefonów . Czy ktoś naprawdę został pokrzywdzony przez tego człowieka lub jego kolesi ? Napiszcie czy naprawdę go omijać szerokim łukiem ? Nie mam zamiaru znowu pakować się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w jakim byłem przez oszustów niemieckich .

Bodzio
@Adam spawacz 15.12.2016 15:51

Nieszczęśniku zmień firmę. Chcesz pracować w dobrej to pracuj i nie interesuj die ile spółek ktoś ma.

aaaa

bardzo polecam ta firme na odwrot

No

No w tym momencie do niemiec jest całkiem sporo ofert

pracodawca

Witam, oferty pracy na ta tym profilu są aktualne i legalne. Zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy Zespół Star Personal GmbH

pracodawca

Ostrzeżenie! W związku z pojawiającymi się ogłoszeniami na stanowisko:Produkcja Czekolady w Kolonii , informujemy, że nasza firma nie zatrudnia pracowników produkcyjnych a te ogłoszenia zamieszczane są przez oszustwów podszywających się pod naszą firmę. Prosimy pod żadnym pozorem nie wpłacać zadnych pieniędzy i nie udostępniac jakichkolwiek danych. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 0049 2234 9276 153 albo mailowo:bewerber-pl@star-personaldienste.de

Pl

Czy sa pobierane opłaty za pierwszy tydzień zakwaterowania?

Polin

Hey, czy ta firma pobiera wcześniej opłaty za pierwszy tydzień zakwaterowania?

colmbo

Witam, Jade do pracy jako komisjoner w koln. Może mi ktoś coś wiecej opowiedziedz o tej pracy? Czy warto jechac? Jak z ZArobkami i z wypłatami.

ddf
@colmbo 20.09.2016 13:58

i jak ?

antnio

Kiedy zaczną ukazywać się posty osób, które chcą wystawić swoją opinię?. Nie zmanipulowaną przez admiinstratora serwisu

jan

Dlaczego nie ukazują się negatywne opinie?

niki

w Polsce hehe smiech

jac49

Właśnie załatwiamy poprzez tą agencje prace. Na razie jest o key. Pełna kultura. Zobaczymy dalej , ale mam dobre przeczucia.Oby

bilonij

Tak się skllada że prawie pasuje do opisu, bo jestem monterem z prawie 5 letnim doświadczeniem ,pracy się nie boje i jestem nastawiony na zarobek, mógłbym wyjechać do pracy przez agencje Star Personel GmbH do niemiec tylko problemem jest język. Nieiecki znam bardzo słabo, czy angielski też wchodzi w gre?

Makin

Monterzy mają całkiem sporo możliwości zarobkowych, a już na pewno dobrze na tym wyjdą wyjeżdżając za granicę. Z tym, że czy w Koblenz jest najlepiej - tego nie wiem, ale zawsze warto wyjechać i spróbować swoich sił. Czy zarobki i warunki zagraniczne mocno różnią się od tego co oferują w Polsce? Dzięki za info.

rufus

Star Personal GmbH jest od wielu lat prężnie rozwijającym się na rynku przedsiębiorstwem pełniącym usługi montażowe. Poszukują obecnie monterów: - instalacji centralnego ogrzewania / wentylacji - instalacji sanitarnych - instalacji elektrycznych - ślusarzy i spawaczy wszystkich specjalizacji - tokarzy / frezerów.

mikoo

hej wszystkim, ja szukam obecnie pracy i nie wiem za co się zabrać tak naprawde, sądziłem, ze ta firma będzie dobrym miejscem, ale zależy mi bardzo na rozwoju i powiedzcie mi czy tutaj da rade jakoś się rozwijać, to znaczy, ze jak wejde na jakiś szczebel to mozna awansowac dalej czy nei za bardzo? jak tam jest?

fifek

To jak w końcu jest z ta praca w Star Personal GmbH? Bo jak wpisalem nazwe firmy w google, to oprócz tego forum wyskoczyły inne na temat niemieckich firm, które nie zawsze sa uczciwe i własnie na temat SP były sporo komentarzy. Były jednak one stare, wiec zapytam jak jest aktualnie, nadal trzeba ich pilnować z wypłatami?

maj

Widzę że działają na zasadzie, co nie takie , to zawsze można usunąć nie dajcie się nabierać . Po prostu zostaje to co im pasuje . Pogadajcie z tymi co byli i co z nimi zrobili.

Tadeusz

Pracowałem,na budowach i firmach do , których wysyłała agencja. Polecam, konkretni ludzie, można we wszystkim się z nim domówić /po polsku i po niemiecku/, tak żeby dwie strony były zadowolone.Jeżeli jesteście solidni w pracy , nie ma żadnych problemów.

cheretyk

nie znam tej firmy ale pracuję tu już 1,5 roku ,początkowo w w firmie jak wyżej a później na gewerbie i we wszystkich przypadkach pracodawca płacił tylko za hotel w dni przepracowane pozostałe musiałem płacić sam ,to jest standard.

Janek

Może jednak daja diety na hotel, tylko ludzie wydają je na co innego, może ktoś inny by sie wypowiedział w tej sprawie.

Maciej

Jak dla mnie to trochę kiepska sprawa z tym hotelem w Star Personal GmbH, bo przecież powinni dawać tyle diety, by hotel był opłacony.

Wp

Jak już opisałem moje doświadczenia z Agencją Pracy Czasowej (bo to agencja a nie biuro pośrednictwa pracy)są jak NAJBARDZIEJ POZYTYWNE.. Obserwując ten wątek mam wrażenie że co niektórzy z Was powinni jednak zostać w kraju (wstyd mi za was) . Bo jakim trzeba być "kołkiem" mając telefon do agencji i wiedząc o kogo pytać (rozmowa po polsku), zadawać od kilkunastu dni pytanie ile się zarabia jak jest praca. To potem tacy jak Wy wypisują że było źle że coś nie dogadane.

janeczek

Zajrzałem tutaj ponieważ szukam informacji o pracy w tej firmie. Co to dokładnie znaczy że warto? Bo dla mnie jest to bardzo ogólne stwierdzenie

sssssssss

Witam warto

Wp

Witajcie To moje pierwszy wyjazd z jakakolwiek agencją pośrednictwa. (usunięte przez administratora) Od początku wszystko było jasne. Umowa na mail PO POLSKU!!!! Był czas na przeczytanie /zrozumienie/. Potem przyszła do domu umowa drukowana /PO POLSKU/ Oferta zawierała pełny socjal niemiecki. Wyrobienie karty ubezpieczenia i rentowej. Pierwsza umowa nie doszła do skutku gdyż kończyłem inny nieniecki kontrakt. Jak się zdziwiłem gdy dostałem z Niemiec list polecony za potwierdzeniem odbioru rozwiązujący pierwszą umowę którą zaakceptowałem przez internet. Ten fakt oraz to że (usunięte przez administratora) - człowiek o wysokiej kulturze osobistej - jest moim opiekunem, zdecydowałem się na wyjazd. Nocleg czekał na nas do 2,00 /korki na autostradach/. Rano w firmie wiedzieli ze przyjedziemy, i na to ma wpływ agencja. Reszta to juz zależy od wielu czynników . A w dużej mierze od nas samych!!! Jeśli wiesz co oznacza pracować przez agencję imasz ochotę pracować (usunięte przez administratora) to już wygrałeś.

klient

Witam Ja też dostałem dokumenty do wypełnienia . Wyjazd w niedzielę a do pracy od poniedziałku , firma STAR PERSONAL GmbH Koblenz . nic więcej o tej firmie pośredniczącej w pracy nie wiem .

luk

witam własnie kazano mi wypelnic kwestionariusze do pracy w niemczech dla tej agencji przez agencje (usunięte przez administratora)

Pierwszy

Witajcie . Ma ktoś wiedzę o tej agencji?

gruby
@Pierwszy 09.07.2013 09:42
Witajcie . Ma ktoś wiedzę o tej agencji?

CO chcecie wiedziec o tej firmie to powiem wam duzo

Zostaw opinię o Star Personal GmbH - Koblenz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Star Personal GmbH