Opinie o AL-SPAW w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AL-SPAW. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w AL-SPAW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AL-SPAW w Ostrów Wielkopolski

asdf Nowy wpis

Szukam pracy jako spawacz. Czy praca jest w delegacjach czy na miejscu? Napiszecie mi coś na ten temat??? Generalnie chciałbym wiedzieć czy przy wyjazdach zapewniany jest nocleg, transport itd

Nowy kandydat Nowy wpis

Czy ktoś może wyrazić opinię o pracy w biurze? Jest oferta i zastanawiam się czy warto

Ktoś poniżej nie polecał tam pracy a ja się zastanawiam czy faktycznie aż tak zle? Ofert nie ma czyli rotacji zbyt dużej chyba w firmie nie ma co? A co do stawki, czy ona jest faktycznie taka jak na umowie ?

Loki Nowy wpis

Nie polecam. Zarobki bardzo niskie. Właściciele myślą, że za najniższą krajowa lub jej okolice człowiek będzie dawał z siebie 100%. Szefostwo jest przekonane, że oni i ich firma są najważniejsi we wszechświecie, a pracownik poświęci wszystko w imię alspawu. Przykre jest również to że pieniążki na podwyżkę znalazły się dopiero w momencie wręczenia wypowiedzenia. Pochwalić jednak muszę za panujący porządek na stanowiskach pracy zarówno w biurach jak i na halach produkcyjnych oraz w pomieszczeniach socjalnych. Podsumowując: osobiście nie polecam tego miejsca pracy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie AL-SPAW? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wiki

Na temacie pandemii wątki się urwały? Nie żeby cos ale właśnie wisi oferta do biura i myślałam, że tu w miarę aktualne opinie będą wystawiane. czemu od dwóch lat nikt niczego nie pisał? Opisze mi ktoś atmosferę na administracji? Warto podesłać cv?

Fucha

Wielka niby firma???? dziady i szumowiny nie polecam tam pracować dostali pieniądze niby za ratowanie miejsc pracy za covid 19 to i tak pracownicy nic z tego nie mieli na siłę i zmuszani byliśmy podpisywać urlopy bezpłatne a i tak chodziliśmy do pracy za darmo a szefostwo za pieniążki sobie nowe auta kupuje tak działają firmy

@Fucha

Czy od czasu Twojego wpisu coś się zmieniło w pracy u AL-SPAW? Czy sprawa wynagrodzeń została wyjaśniona? Czy faktycznie chodziliście do pracy za darmo czy po prostu były chwilowe opóźnienia z wypłatami i już sprawa jest zamknięta?

Kak
@Fucha

Trzeba być cepem żeby myśleć,że za pieniądze z państwa na covid można sobie kupić co sie chce Jak dostaniesz kase na podatki to płacisz podatki za to itd . A pracować za darmo? Hmm, nie słyszałem o takiej pracy żeby za darmo pracować...czy w Alspawie czy w innej firmie...

Fucha cdn.

To jeeee zaklad dla uposledzonych jak i jego szefostwo pani pseudo prezez jest tak uposledzona ze nawet nie wie ile zer ma 10.000 a sprzataczka ktora u niej pracowala zostala zwolniona w trybie narychmiastowym bo zwrocila jej uwage ze osrane gacie w sypialni nie bedzie ogarniac a i pseudo prezez jeszcze lepszy zapytany o wyuczony zawod odpowiedzial prezes ???????????? doslownie cyrk w tej firmie

obiektywny
@Fucha cdn.

Weź się za robotę Fucha cdn. a nie wymyślasz bajki. Sam masz osrane gacie i osrany mózg, skoro tak piszesz!!!zrób coś ze sobą zamiast wyładowywać frustrację na ludziach , którzy umieją coś osiągnąć. Znam osobiście tych ludzi i żadne zdanie , które piszesz nie jest prawdą!!!!

Hej ;) czy patrzą w cv na wykształcenie ?

Daria

@:) czemu tak uważasz ? Powiedz coś więcej

Roman17_07

Ile ludzi tyle opinii. Pracuję tu już kilka ładnych lat i uważam, ze firma jest bardzo w porządku. Pewna pensja i zawsze na czas. A jak komuś się nie podoba praca, to może iść spawać po garażach.

Alspaw to najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować.

Seb

Zgadzam sie z adamem , na wstepie 17zl netto, calkiem niezle

Mila atmosfera , kasa ok mozna niezle zarobic , szef zawsze wesprze jak ktos ma problem z dlugami , polecam firme

Igi

@edi a powiedz jakie stanowisko tutaj zajmujesz i jakie na nie były wymagania?

edi

Pracuje w alspawie od wielu lat i niezgadzam sie z zadnym powyzszym zdaniem !! skoro zabawiles tam tylko dwa miesiace nie uwazam abys mógł wyrażać jakąkolwiek opinię. Widocznie byłeś za słaby aby pracować tam dłużej. A zaklad psychiatryczny pewnie byłby Ci potrzebny dlatego zeby mieć miec pracę bliżej domu. A przylbicy nie dostales pewnie dlatego, że twoj leb jest zbyt kwadratowy.

Bibi
@edi

Ja pracowałem tam kilka ładnych lat... I szczerze powiem tak jeśli chodzi o warunki to są bardzo dobre... Lecz wynagrodzenia pracowników bardzo śmieszne.. Kilka osób które zarabiały jak na Ostrów dobre pieniądze a szefostwo myślało że reszta ludzi za dajmy na to 4 zł na godz mniej od tych co zarabiali całkiem dobra kasę będą robić tyle co oni... Trochę śmieszne to było... A jakie dymy jak zrobiłes mniej :D

Izabela

Czy możesz napisać, co wywołało taką Twoją opinię na temat AL-SPAW? Jestem ciekawa, jakie czynniki na nią wpływają. Wszystkie opinie poparte konkretnymi argumentami są bardzo wartościowe na tym forum. Dlatego mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź.

Janosik

Generalnie to firma płaci za pracę. A tak w ogóle to opinia byłego pracownika nigdy nie będzie obiektywna.

@Janosik

Dlaczego myślisz, że opinia byłego pracownika nie może być wartościowa? Każdy ma oczywiście prawo ją wyrazić, do tego służy to forum. Zachęcam więc do dyskusji na temat warunków pracy w AL-SPAW.

Pracować tam to jakaś kpina. Nie traktują ludzi normalnie. Wymyślają coraz więcej obowiązków za marne pieniądze. Urlopów nawet nie chcą dawać jak człowiek potrzebuje chociaż jeden dzień na załatwienie spraw. Ciągle o coś pretensje nawet jeśli pracownik nie zawinił. Szkoda gadać jaka tam nie dobra atmosfera.

Nutella

Pracuje mi się w tej firmie całkiem spoko jedyne co mnie denerwuje to chaos którzy robią ukraincy przez 8h i (usunięte przez administratora) który zostawiają po sobie w toalecie

@Nutella

Czy próbowałaś zwrócić uwagę pracownikom firmy lub kierownictwu? Czy takie rozmowy przyniosły rezultaty? Powiesz nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Co sprawia, że praca jest dla Ciebie satysfakcjonująca?

opole

przecież to jest Ostrów cała Polska się z tej wiochy i wieśniaków-spawaczy śmieje, że za 10 na godzine zapieprzają, wstyd i hańba na całaąEuropę

olo

12 na h jak na ostrów to dużo, przecież tam więcej nikt nie zarabia

ostrowiak
@olo

tam nawet żaden Ukrainiec nie chce robić bo oni sie troszkę szanują (nie jak ostrowiaki) za mniej jak 15 na h nie będą robic a spawać min 20/h ale w ostrowie to nieosiągalne, cała Europa się śmieje z tej mieścinki, taki cyt. "najmniej zarabiający spawacze w Polsce są z Ostrowa" cyt. jednego pracodawcy z Wrocka, dawał mi na dzień dobry 26/h plus spanie, ale i tak wyjechałem za granicę(14e/h)..cóż

Zostaw merytoryczną opinię o AL-SPAW - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w AL-SPAW?

Zobacz opinie na temat firmy AL-SPAW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AL-SPAW?

AL-SPAW
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.

AL-SPAW