FEL Fleischer Einkauf

Leipzig

Opinie o FEL Fleischer Einkauf

jolek

To jest zakłąd miesny na terenie Niemeice wiec może teraz też beda posuzkiwać pracowników tam.

wojtus

FEL Fleischer Einkauf Leipzig, taktak, to banda

cora

FEL Fleischer Einkauf , uwaga ludzie, nie wysylajcie do nich podan o prace, zobaczycie tylko na poczatku wyplate, a potem bedzie wam obcinane za kazdy niezaplacony rachunek klienta. dowiecie sie przy okazji ze jestescie glupi, a panie ze sa blondynkami i niebieskookie. [usunięte przez moderatora]nie akceptuja wlasnego zdania. jak z opowiadan o bylych dobrych czasach NRD. Nie dajcie sie wrobic mimo obiecanek

Zostaw opinię o FEL Fleischer Einkauf - Leipzig

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FEL Fleischer Einkauf