Senpo

Opinie o Senpo

Nina

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Tutaj wybrałam łóżko, materac i wszystko udało się jednego dnia skompletować, nie było żadnego problemu. Na jakość produktów też nie można narzekać i to widać już od samego początku. Polecam sklep.

adrian

Kupiliśmy tutaj wszystko od łózka, po pościel. Bardzo dobra jakość i wykonanie. Nie zawiedziecie się na pewno.

paweł

Zamówiliśmy u nich łóżko na wymiar. Wykonane w terminie i bardzo porządnie. Wszystkie wymiary się zgadzały Polecam.

kasia

Świetna jakość materacy naprawdę bardzo duży wybór. My akurat zdecydowaliśmy się na materac piankowy także nie mam zastrzeżeń.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Senpo? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
adam

Materace najwyższej jakości i w bardzo dobrej cenie. Pracownicy bardzo profesjonalni i z ogromną wiedzą.

tomasz

Świetnie wyposażony sklep z bardzo dobrą obsługa klienta. Przesyłka zgodna z zamówieniem i bardzo szybka. Takie zakupy, to sama przyjemność.

Beta

A w którym mieście?

Krzychu

Przy takim komentarzu będzie mniejsza konkurencja przy zatrudnianiu na nowe stanowiska, a aktualna ekipa może czuć się pewnie. Śmieszą mnie takie komentarze :) Pracowałem kilka lat jako kierowca senpo. Zmieniłem pracę tylko dlatego, że przeprowadziłem się do innego miasta. Każdy może narzekać na byłych pracodawców, mi akurat było dobrze w tej firmie. Wypłaty zawsze były na czas, umowa ustalona indywidualnie, luźna atmosfera, zorganizowana ekipa -zawsze mogłem liczyć na kawę i pomoc magazyniera.

Ona
@Krzychu

Niestety nie kojarzę żeby w tej firmie pracował jakiś Krzysztof. Mnie śmieszą fikcyjne komentarze dodawane przez przez wlasciciela. Z tego co wiem to firma ma problemy ze znalezieniem pracowników.

Mause

"Elios" - widocznie byłeś jakimś nieudacznikiem skoro nie chcieli dać Tobie umowy o prace:D Pracuje w Senpo już baaaardzo długo i z zasady nie komentuje takich głupot ale przykro patrzeć jak psujesz renomę firmie w której pracowałeś jak piszesz 3 lata. Skoro było tak źle, to dlaczego nie rzuciłeś wypowiedzenia po 3 miesiącach??? Pracuje co prawda w innym mieście, ale nie ma to znaczenie bo szef jest jeden, który dba o swoich pracowników, wypłaca zawsze w terminie wynagrodzenie a umowa o pracę to już standard w Senpo. Do tego średnio co 3 miesiące organizowane są konkursy dla pracowników w których można wygrać fajne wyjazdy nie tylko w PL. Ogarnij się Elios ;) Agrafka - wiedzy jest sporo na początku, ale jak już sobie poukładasz wszystko w głowie to wydaje się być to banalne ;) Salony ze sobą współpracują więc zawsze jest na kogo liczyć! Pozdrawiam

Agrafka27

Zaczęłam tam niedawno pracę, warunki przedstawione są naprawdę dobre, ale zobaczymy jak to będzie dalej. Jeśli chodzi o umowę to ja dostałam umowę o pracę. Póki co jedyny minus to sporo wiedzy do przyswojenia...

Jakub

@Anula Jeśli zdecydujesz się aplikować do firmy Senpo to chciałbym Cię prosić, abyś napisała właśnie coś na temat warunków zatrudnienia. W wątku jest bardzo mało informacji na ten temat. Dlatego jeśli nie będzie to problem, to będę Ci za to bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Anula

@B. A gdzie slyszalas albo czytalas te nieprzychylne opinie? Tutaj jest tylko jedna a szukają teraz do pracy i jestem ciekawa innych opinii? Podbijam pytanie @Jakub jakie są warunki pracy?

Jakub

@B. Dziękuję za wypowiedź. Chciałbym się spytać o to, co na rozmowie rekrutacyjnej zostało Ci zaproponowane przez rekruterów firmy Senpo? Nie pytam naturalnie o kwestie finansowe, a o pozostałe warunki, takie jak forma zatrudnienia, czy dodatki. Ponadto, jakbyś mogła napisać, jak oceniasz atmosferę w tym miejscu, to będę Ci szczególnie wdzięczny.

B.

Polecam pracę w tym miejscu! Po nieprzychylnych opiniach odrobinę bałam się tam zatrudnić, ale już na rozmowie rekrutacyjnej jasno przedstawiono mi warunki i oczekiwania. Pracuję już kilka miesięcy, w młodym zorganizowanym zespole. Mamy fajnego menadżera, który naprawdę potrafi nas zorganizować. Również wewnętrzne szkolenia o produktach i sprzedaży mi się podobały. Polecam pracę w tym miejscu!

Jakub

@Elios, studenci z racji swojego statusu mogą liczyć na inne warunki zatrudnienia. Napisałeś, że w Senpo następuje moment, w którym pracownik przechodzi na umowę o pracę. Jednak wspominasz, że warunki zatrudnienia nie są już tak satysfakcjonujące jak w przypadku studentów zatrudnionych w tej firmie. Czy pracodawca zapewnia Ci jakiś system premiowy? Proszę o kilka słów na ten temat.

poszukująca pracy

czy mozna się dowiedziec czegoś więcej ?

jgcg

cos wiecej????

Neferteti1992

Super firma i pracownicy .

Zostaw merytoryczną opinię o Senpo - Poznań

• Jak się pracuje w Senpo?

Zobacz opinie na temat firmy Senpo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Senpo?

Senpo