Bracia Mrozik

Łaszczów

Opinie o Bracia Mrozik

mati

to firma ktora zeruje na dotacjach z urzedu pracy

witwk
użytkownik zarejestrowany

no i jak z atmosfera pracy teraz u nich jest obecnie?

madzia123

nikt nic nie pisze bo musiałby kląć.Tam jest masakra,wyzysk strach i terror.Zatrudniają tylko na staż z Urzędu Pracy czyli tania siła robocza.Jestes zdesperowany to idz tam!!!!!!!!!!

hubcioa2

bardzo proszę o przyjęcie mnie do pracy jako pracownik fizyczny.Pracowałem u (usunięte przez administratora) na cegielni przez okres 3 sezony. teraz już nie robię przez 3 lata trochę pracuje dorywczo roboty budowlane odśnieżanie roboty domowe

ja2
@hubcioa2 11.01.2014, 10:30

To musi być wpis niezbyt rozgarniętego Kazia W.

dasdas

nic nie napisze poniewaz nie warto.

Zostaw opinię o Bracia Mrozik - Łaszczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bracia Mrozik