OSM Włoszczowa

Włoszczowa

Opinie o OSM Włoszczowa

anonymous

Kupiłem tzw. "Serek wiejski" lekki Spółdzielni Mleczarskie Włoszczowa. "Serek wiejski" zaskoczył mnie swoją zawartością i konsystencją - były to raczej krupy w mleku o konsystencji prawie płynnej. Dlaczego to nazwano serek? Patrzę na skład: mleko pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana - to nie jest serek - z tego co wiem to z mleka pasteryzowanego trudno zrobić serek. Popatrzmy na skład procentowy (wagowy): tłuszcz 3% węglowodany 2,6% białko 11% sól 0,5% razem: 17,1% A gdzie reszta? wygląda na to, że reszta - tylko 82,9% - to woda. Czy ten produkt można nazwać serkiem? Czy to nie jest wprowadzaniem w błąd konsumenta ,a mówiąc dokładnie OSZUSTWEM? klient

kama

niema co narzekać:0

Zostaw opinię o OSM Włoszczowa - Włoszczowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSM Włoszczowa