Opinie o Propark w Będzin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Propark. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Propark na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Propark w Będzin

PPHU MarBet Budownictwo Ogólne Nowy wpis

Dawna AD Teletechnika - współpracowaliśmy jako podwykonawca ProParku , miłe wspomnienia - polecam firme .

Zibi Nowy wpis

Witam. Z biletu parkingowego wynika że są Państwo zarządcą systemu w Sosnowcu przed dworcem głównym. Próbowałem tam niedawno zaparkować, wjechałem na parking, lecz nie było wolnych miejsc, więc chciałem wyjechać, ale musiałem zapłacić za coś co nie zostało zrealizowane, ponieważ nie zdołałem zaparkować. Rozumiem że płacę za parkowanie, a nie za sam wjazd na parking. Coś jest nie tak z tym systemem.

Wiesław Górski Nowy wpis
@Zibi

Witam. Po wjechaniu na ten parking klient ma 5 minut na sprawdzenie dostępności miejsc i przy ich braku na darmowy wyjazd. Jest to mały parking więc nie powinno być problemu z czasem. Oczywiście zawsze jesteśmy dostępni telefonicznie pod numerem dostępnym w regulaminie parkingu i na przyszłość proszę o kontakt. Zawsze najważniejsze jest dla nas zadowolenie klient więc po weryfikacji takiego przypadku zostałby Pan wypuszczony za darmo.

Filip Nowy wpis

Może coś było tyle lat temu ale za to aktualnie firma jest bardzo dobra i z pewnością można chwalić się pracą.

Iwona

Namawiam osoby związane z firmą Propark oraz te które w przeszłości pracowały dla tej firmy, do napisania najnowszych komentarzy na temat tego pracodawcy. Nowe informacje dotyczące obecnego rozwoju firmy oraz aktualnego zatrudnienia i poziomu płacy, będą bardzo pomocne w tym wątku. Zachęcam was do nowych wypowiedzi!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Propark? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
burek garganielek

znowu nowe ogłoszenie ślusarz monter w Będzinie, myślę że to jakaś ściema cały czas tylko jedno miejsce pracy i nie mogą zaleźć nikogo, raz tam byłem to to miejsce wygląda bardzo podejrzanie, zapuszczone z zewnątrz że dramat i tylko jedna osoba tam jest. Co jest grane z tą pracą? albo same łamagi tam przychodzą albo nie płacą coś tam musi być nie tak.

Kinetix85
@burek garganielek

Moze i biuro z zewnatrz nie wyglada. Wiem jedno, ze warto tam isc i robic to, co sie lubi. A jak nie znasz to nie komentuj bez sensu.

Iwona

@Piotr myślę, że najszybciej skontaktujesz się z firmą bezpośrednio. Kontakt znajdziesz na jej stronie internetowej. http://propark.pl/kontakt/ Daj znać, jeśli wybierzesz się na rozmowę rekrutacyjną. Chętnie dowiem się więcej o Twoich wrażeniach na temat pracodawcy.

Wiesław Górski - właściciel

Rekrutacje przeprowadzamy na różne stanowiska. Pomocnik i Spawacz to były różne ogłoszenia. Oprócz tego, że ktoś coś potrafi są jeszcze inne kryteria wyboru pracowników. Widocznie inne osoby w tym przypadku wypadły lepiej. Jesteśmy znani z naszej rzetelności, nigdy nawet nie było 1 dnia opóźnienia w wypłatach nie mówiąc o nie wypłaceniu. Co do wyglądu naszej siedziby to przede wszystkim stawiamy na rozwój, inwestycje w naszą firmę a na ładniejszy wygląd siedziby przyjdzie jeszcze czas. Grunt, że w środku jest przyjemnie. Zainteresowane osoby będą miały okazję przekonać się same.

@Wiesław Górski - właściciel

Dzień dobry czy poszukują lub będą państwo poszukiwali pracownika do państwa firmy? Mój zawód technik mechanik - ślusarz. 3lata doświadczenia pracy na tokarkach a z chęcią doucze się spawania i obsługi palnikiem. Proszę o wiadomość gdzie mógłbym się zgłosić lub numer kontaktowy. Pozdrawiam Piotr Przybyłek

got it

Najwazniejsze dla mnie jest to, żeby wynagrodzenie dla serwisantów było adekwatne do powierzanych zadań.

Golas Newton

super zmienili nazwę stanowiska teraz ślusarz spawacz już nie pomocnik, ciekawe ilu młodych się nabiło w butelkę i nie dostało wypłaty. Jeśli został ktoś oszukany proszę pisać ;-) nie wierzę że w PL tak ciężko znaleźć ślusarza zwłaszcza jeśli w ogłoszeniu podaje do przyuczenia. W dodatku w PL nie wymaga się już uprawnień bo po co jak można spawać bez BHP leży.

worker

rekrutacja na stanowisko ślusarz pomocnik spawacza także dla młodych do przyuczenia trwa w nieskończoność już 2 rok widzę to ogłoszenie, byłem na rozmowie z miesiąc temu testowali mnie powiedział gościu że oddzwoni że nadawał bym się, a tu cisza a jak dzwonię to nie odbierają. Mam wrażenie, że to oszuści, właściciel nieuchwytny. Proszę o jakieś opinie czy pracował ktoś dla nich na tym stanowisku, bo ile może trwać rekrutacja na jedno i to samo stanowisko.

Zostaw merytoryczną opinię o Propark - Będzin

Propark