Opinie o ABJ INVEST SP Z.O.O. w Konin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ABJ INVEST SP Z.O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ABJ INVEST SP Z.O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABJ INVEST SP Z.O.O. w Konin

Jakie są mocne strony pracodawcy ABJ INVEST SP Z.O.O.?

Katbrz Nowy wpis

Z daleka od nich! Chamstwo i zero poczucia przyzwoitości. Do dnia dzisiejszego nie zapłacili za towar! Zresztą czego oczekiwać od "firmy-krzak" , która ma takie długi ... A. Stasiak odbierał pisma, zapewniał w mailach i tel że ureguluje płatność po czym po którymś z kolei telefonie stwierdził że nie ma nic wspólnego z firmą ABJ.. no może teraz i nie ma bo na otwierał inne firmy też z długami ... Nie popuszczać! (usunięte przez administratora)

Dorota Nowy wpis

w ostatnich opiniach pojawiły się informacje o tym, że podobno firma nie płaci za usługi. Jeśli faktycznie tak było to czy wszystkie należności zostały już uregulowane? Do dziś podobny problem występuje czy już raczej się ustabilizowało i można liczyć na dobrą współpracę?

Maadma Nowy wpis
@Dorota

Oczywiście, że nie płaci! Wypłata do 10tego jest wypłacana grubo po terminie i to jeszcze na raty. Żałosny człowiek na prawdę. Nie polecam i omijać szerokim łukiem!

Xxx

Nie wyplaca kasy za wykonane roboty. Juz kilka firm zostały przez niego oszukane.

zz
@Xxx

Nie wypłaca pieniędzy za wykonaną usługę

Wojtek

@xxx w jaki sposób oszukane V

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie ABJ INVEST SP Z.O.O.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Hanna

@123, a co podobało Ci się w pracy w ABJ INVEST SP Z.O.O.?

dziki

Nie polecam, płaca mizerna, jeśli w ogólne jest... Pan A... cham i prostak siłą od pługa oderwany i na pasieniu krów się nie zna a tym bardziej na budowlance a poważne rzeczy chce budować. Ani sprzętu ani materiału dobrego nie uświadczysz (zamiast kielni ręka, zamiast zaprawy błoto) ale ściemnia, że wszystko jest cacy i najwyższej jakości. Przy wypłacie za wszytko odcinają i zje...bute dostaniesz nawet nie za siebie. Ci co na stałe pracują to alkoholicy i lenie. nie polecam

Diabecki

O, pustka, nikt nic nie wie aktualnie, no szdkoada

mirek

Nie możesz ich znaleźć?Pewnie pan prezes A znów okradł ludzi i zmienił nazwe.

taracha

poważnie ? słodkie misie, o firmie siedzącej jakby nie było w budowlance. Musiałeś mieć dobry humor jak pisałeś tego posta. Co do samej firmy to po za tym własnie , że pracują w takiej branży to ciężko znaleźć jakiekolwiek inne info. W sumie są dość anonimowi a co za tym idzie pewnie i w branży im się nie wiedzie

zuzu pets

Jezeli jest wybor innej pracy to wybierajcie opcje nr.2

gość

A ty romcio to robiłeś tam że tak się wypowiadasz. Ja pracuję i jakoś nie mogę marudzić. I nie brakuje mi ani ambicji, ani nie trzymam się kurczowo stanowiska. Poprostu jest ok. A ty pewno żeś wyleciał i teraz piszesz jak to tam źle jest. Jakby było źle to napewno ludzie by długo nie robili a jednak są cały czad Ci sami

gość

Jakoś ludzie robią i widze cały czas tych samych. Pewnie że jest część która się zmienia ale to tak wszędzie. Przeważnie to tacy co się do roboty nie nadają.

dotyczy tych usług prawnych

gość

brak zleceń to trzeba się zająć "reklamą, powołując się na osiągnięcia, których nie ma

Oj Panie A [usunięte przez moderatora], wyczuwam nerwowość. Osoby które mają czyste sumienie wogóle nie reagują na takie wpisy. Wiem że prawda jest bolesna ale czasu nie da się cofnąć. Zawsze jednak honorowo można uregulować niespłacone długi. Pozdrawiam

@..

Najgorsza firma budowlana. Partacze i oszuści. Nie polecam nikomu!!!!

Kolega pracownik chyba niebardzo lotny ;) nigdy u A [usunięte przez moderatora] nie pracowałem ale kupował u mnie co nieco na budowę i nie zapłacił. Jeżeli nadal nasz przyjaciel taki uczciwy to nie wiem dlaczego od kilkunastu miesiecy nie potrafi zapłacić swoich długów. ????

poszkodowany

Przepraszam za literówkę, oczywiście do odpowiednich służb. ..

poszkodowany

Jak taki prawy jest pan a [usunięte przez moderatora] to moze popłaci swoje zobowiàzania u dostawców za towat . Ja też mogę prowadzić firmę i oszukiwać a ludziom grosze płacić i to pewnie pół legalnie na dziwną umowę. Moze trzeba zgłosić taki proceder do odpowiednich włużb.

Pan X

Zgadzam się z Panem ta firma oszukała mnie również kiedyś była pod nazwą Styl-Ar [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o ABJ INVEST SP Z.O.O. - Konin

ABJ INVEST SP Z.O.O.
1.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Pl. Niepodległości 1 lok. 14
    62-510 Konin