Opinie o KTS Triomed w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KTS Triomed. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KTS Triomed o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pogotowia ratunkowe
Pogotowia ratunkowe Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KTS Triomed w Lublin

Laurent

Jestem ciekaw jak z tą firmą jest w poznaniu. Też takie cyrki ? Słyszałem ,że zarobki to ok 2,5tys zł i nowe auto Traffic hmm... Albo ściema albo rzeczywiście tylko obiecują a syf jest jak był.

irokez

Pszczoła to pijak i ma tylko 10 procent i g...... do powiedzenia,trzecim jest udziałowcem jest pan K.Pikulicki i ma równo udziałów z Kępą,ale jest spółka zoo,więc udziałowcy nie ponoszą odpowiedzialności,wszelkie decyzje i odpowiedzialność z firmę ponosi Kępa!!! ale jak by udziałowcy znali prawdę i zobaczyli jak Kępą i jego 2 podwadnych z biura robią ich w jajco to nie byli by zadowleni.

bert
@irokez

pszczoła pijak?

zgadnij kto

Mi juz od pól roku zalegają z wypłaceniem zarobionych tam pieniędzy...w sumie jak by się głębiej zastanowić to dobry przepracowany miesiąc rycia/orki i koczowania na bazie oraz zapier***ania po nocach bo wiszą mi około 4-5tyś....dzwoniłem do siedziby...na początku byli zainteresowani problemem ..coś tam się ruszyło, jeden koleś który leciał w kulki poleciał, parę groszy wypłacili na otarcie łez ale...dalej znaczna część pieniędzy nie wypłacona ...najgorsze ze dałem się nabrać na podpięcie pod czyjś kontrakt...czyli praca na lewo i i teraz ciężko nawet sprawę było by założyć-...ale ludzie którzy są koordynatorami/kierownikami poszczególnych stacji zasługują na połamanie, dlatego omijać szerokim łukiem!

Amanda

@suchy a powiedz mi dyrektor DMP z Melgiewskiej to brat czy w ogole rodzina Kepy z Lublina? Wiesz cos o tym?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Amanda

Wszystko co pisze Suchy to niestety prawda. Każdy ogarniety RM spieprza stamtad gdzie pieprz rosnie. Rotacja jest taka ze hoho. Jeden wielki cyrk, dyspozytorzy nie wiedza co sie dzieje, jak przyjezdza Kepa to kazdy chodzi obsrany, karetki wysylaja gdzie popadnie zeby zadna nie stala na podjezdzie. O balowaniu tez slyszalem, ale coz ktoregos dnia zrobia dzwona i bedzie po kwitach, chociaz jak koledzy wyzej pisali, ludzie jezdza tam bez prawa jazdy. Jeden wielki (usunięte przez administratora)

suchy

Piszę różne opinie o TRIOMED nie z zemsty czy z zawiści. Po prostu była to kiedyś dawno dawno temu ( jak w bajkach dla dzieci ) Firma a tera to zrzut dla desperatów. Ludzie z nią związani są nie poważni - całą noc balują a potem na 24 lub 48 na dyżur do TRIOMED-u. I to nie na RM tylko kierowcę a szefostwo pozwala na to. I tylko dlatego piszę krytycznie o nich bo Tacy pseudo Ratownicy jak OSKAR i Boczek co za któryś razem obronili dyplom a teraz są PIGUŁAMI ( albo jeszcze nie ), niszczą swym aroganctwem dobre imię Ratownictwa Medycznego. Bo ludzie Pamiętają tych złych co zostawiają w Wigilję pacjenta w obcym domu na kilka godzin a nie tych co tyrają za nich .

suchy

NARCYZ - to norma o czym pisze @irokez. W lublinie jeździ kierowca z zawiasami i kuratorem tylko dlatego że jego " PANI "to dobra psiapsiułka Kępy z Mełgiewskiej ( jednego z klanu Braci K ). Mimo że Mateusz Ł. rozbił Ambulams, mimo że nie ma uprawnień na uprzywilejowane jeździ bo ma chody. Grzegorz K. ( brat Artura K) cofając pod Jaczewskiego zarysował zderzak w BMW X5 wartym 600 000 PLN - dostał awans na kierownika w Krasnymstawie. Oskar I rozbił 2 karetki za jednym razem - wyłgał się. A głupi Januszek D. zrezygnował i wyjechał do Niemiec bo mu za kolizje z winy TAXI wrzucili notę na 3000 PLN. Bo był głupi i się nie kłócił nie (usunięte przez administratora) i nie właził w (usunięte przez administratora) Szkoda mi tego uczciwego głupka, zawsze miał dużo do powiedzenia a tu siedział cicho. Nie poznaje Pana D. Tak to jest w NZOZ KTS TRIOMED - nie jest potrzebny ten co umie i wie jak tą wiedzę wykorzystać tylko ten co (usunięte przez administratora) Po drugie w tej firmie są podwójne standardy tak jak w WPR Lublin Gdzie nie wolna dorabiać a i tak pracują w Triomedzie.

irokez

tak jest w całej Polsce,z zawiasami?????? hahhahah w Gdańsku jeździł bez prawka,zabrane miał za wódę!!! Oczywiście Malanowski i jego przydupas z gdańska o wszystkim wiedzieli!!!! jako wieloletni pracownik tej firmy mogę napisać dużo dużo więcej,ale po prostu,radzę się tam nie zatrudniać,mijać szerokim łukiem.

Amanda

W Lublinie zatrudnili kierowce uwaga uwaga z zawiasami i dozorem kuratora, takie cyrki!

Tomasz

Tak jest tylko w Bydgoszczy? Jest ktoś z Torunia?

Tomasz

Jakie są faktycznie zarobki dla kierowcy aktualnie, jakie godziny pracy i jaka forma zatrudnienia?

Badabumtsss

lenny- 7 zł brutto- jakies 4,5 zł do ręki na zleceniu

suchy

Kolego - na umowę o dzieło 8-8,50 na kontrakcie 9 zł na godzinę w Lublinie nie wiem jak w innych oddziałach. Ale nie pchaj się tam - umowa dla kierowcy jest tak skonstruowana że za wszystko odpowiadasz finansowo a to ci się nie opłaca. zgłaszasz usterkę do kierownika tek każe jeździć dalej. jak już się postawisz to dyspozytor cię zblokuje bo nie ma kartek a są pilne transporty. To po to by Bombol z ciągną z ciebie jak najwięcej. N warsztat jstają S i Zielony.

labrados
@suchy

dali złotówkę podwyżki, czyli jakieś 5,6 zł za godzinę, GRUBO

Karol

Kierowca w Bydgoszczy zarabia 100zl za 12h pracy.Pracuja dobami bo chca wiecej zarabiacczyli 24h jak monopol.Podpisuja odpowiedzialnosc ze za szkode placaz wlasnej kieszeni(stluczka).Wyplaty sa wyplacane z opoznieniem kilku dniowym bo dwoch trzech telefonach.Musisz sie dopominac i monitowac jesli wogole dostaniesz pieniadze.Umowy fikcja zero zusu.Personel zmienia sie co tydzien.A prezes lata do Sadu bo jakis kierowca czy ratownik nie dostal kasy za dyzury.Ratownicy tylko na kurtkach w rzeczywistosci zwykli ludzie z ulicy.Moim zdaniem Szpitale powinny sie wstydzic ze podpisuja takie kontrakty z takimi firmami jakim jest TRiomed.Jak sie cos stanie Szpital nie ponosi odpowiedzialnosci bo firma zewnetrzna jest.Oszusci kanciarze i zlodzieje i nic wiecej nie mozna napisac o tej firmie.Dziwie sie tylko ze jeszcze istnieja takie firmy.Lepiej siedz w domu jak nie chcesz miec klopotow...Odradzam

Badabumtsss

Dlaczego doprowadzają? Ta firma sama się doprowadza. Tj kolega pisał wyżej, ludzie nie ogarnieci( sa ogarnieci ale zobacza co sie w tym bur.delu dzieje i uciekaja). Kazdy obs.rany chodzi bo prezez Kępa przyjechal i trzeba wyj.ebac wszystkie karetki na miasto zeby widzial ze pracuja. W jakim celu są opisywane ww. sytuacje? Zeby przestrzec innych Ratownikow Medycznych przed ta firma. Tam czlowiek sie marnuje i cofa w rozwoju. PATOLOGIA

Suchy

TRIOMED LUBLIN - totalne dno. I to nie z opowiadań tylko z autopsji. W tej Firmie nie liczy się co potrafisz i jakie masz kwalifikacje tylko jak głęboko w (usunięte przez administratora)przełożonym i osobom na pseudo dyspozytorni.Tak kto bardziej ogarnięty i z perspektywami po jakimś czasie stąd znika. Rotacja jest duża a do przyjęcia stos podań.Nie ma się czemu dziwić skoro dla Prezesów liczy się kasa a nie ludzie. Tak jak pisali poprzednicy w tej Firmie auta to złom. Jest klika Ambulansów w miarę nowych i wyposażonych w standardzie "S" a pozostałe to demobil z Niemiec, Francji i innych krajów UE. Ale nie problem leży w autach, ale w kierowcach - jest kilku narwańców co nie szanują nikogo i ni czego, po prostu wychodzą z założenia że nie ich to im nie szkoda. A oni wożą ludzi -chorych ludzi. Ze słów Dyrektora Medycznego do nowo przyjętych wynika ze Firma dąży do pełnej profesjonalizacji i ze jest w trakcie wymiany kierowców na ratowników. To bajka, non stop przyjmowani są kierowcy bez uprawnień do kierowania uprzywilejowanymi a co do piero z jakimikolwiek uprawnieniami medycznymi.Jeżdżą ludzie z kuratorami i zawiasami to nie przeszkoda by pracować w TRIOMED. Ratownicy z ODRZUTU po szkołach przy pogotowiu z zaburzeniami psychicznymi, z kolanami które się nie zginają, kierowcy co nie noszą pacjentów po schodach - bo boli ich kręgosłup, wszech obecna korupcja i łapówkarstwo do tego stopnia ze pobiera się opłatę za wniesienie do domu - jak nie dopłacisz to radź sobie sam. dzień bez 100 to dzień zmarnowany. ale nie dotyczy to wszystkich. Są tacy co robią swoje a i tak po d..e dostają. TRIOMED to jedna z największych jak nie największa prywatna firma transportu medycznego w Polsce. I za to należy jej sie szacunek i tylko za to poza tym to dno i 2 m mułu. zadowolony jestem ze od ponad 6 m-c nie mam z nią nic wspólnego sory czasem muszę im wydać pacjenta z SOR. I na tym koniec. NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY I Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM TAM RATOWNICY COFAJĄ SIĘ W ROZWOJU.

wozak

Triomed w Słupsku oferuje pracę za którą nie chce płacić. Bez niczyjej zgody zabiera pieniądze z wypłaty na opłacenie jakiś tam uprawnień - i uprawnień i pieniędzy nikt do tej pory nie zobaczył.Pobiera podatek od wypłat, które nie są nigdzie zarejestrowane. Szefowie uciekają przed pracownikami, albo opowiadają "bajki", każą wierzyć, że będzie lepiej. Pieniądze z prywatnych zleceń trafiały często bezpośrednio do szefa bez zbędnego księgowania. Co innego oferują co innego płacą. Kto chce uczciwie pracować niech szuka pracy gdzieindziej

diablo

triomed w słupsku to jedna wielka masakra,ludzie czekają na kase za lipiec a jest połowa listopada,nie wiedzą za ile pracują i co miesiąc gorzej,rzucą pare groszy i na reszte czekaj zdrów!u nich etat to 240 h , a za 320 h pracy zapłacili ludziom 1900 pln , kiedy ludzie opominają się o pieniądze to wystawili następne ogłoszenia szukam kierowców-odradzam pracę w tej firmie!!!

Berbuch

Powiem tak, pracowalem tam 2 miesiace(zdecydowanie o 2 za duzo). Praca za smieszna stawke,umowa zlecenie, kazano pracowac wg ustawy o PRM, kontrakt? W tej chwili nie ma wolych miejsc moze za pol roku. Wkladka na uprzywilejowane? Na razie nie ma kasy mozesz zrobic sobie na wlasna reke i bedzie git. Karetki? S na ktorych jezdzi jeden z prezesow to perelki, reszta to graty z demobilu, wyposazenie na poziomie 3 swiata. Autentycznie w karetkach podstawowych byla butla z tlenem i rekawiczki(czasami). Odpowiadasz za wszystko, doslownie , za stare poniemieckie nosze itd. W jeden z karetek, autentycznie musielismy zatykac szpary w drzwiach recznikami po snieg na***rd**lal do srodka. Odbierajac kluczyki juz odpowiadasz za ten samochod, jak cos sie zepsuje to placisz z wlasnej kieszeni( nawet jak nie Twoja wina to i tak CI udowodnia). Stawke mialem 6.9 zł brutto, czyli 4 z hakiem. Nikomu podczas rozmowy nawet nie pokazalem dyplomu, koordynatorzy bez ogaru, w Lublinie pracuje pewna koordynator chamska i pyskata blondyna ktorej ,,nikt nie d*ma". RADZE OMIJAC SZEROKIM LUKIEM. Pozdrawiam

irokez

Racja!!!!! każdy oddział w Triomed,to syf złodziejstwo,ale co tu się dziwić,prezes i dyrektorzy chodzą po sądach przynajmniej raz w tygodniu.W tej jedynej firmie możesz nie mieć prawka i być karany i pracować,nikogo tu nie obchodzi ile i za co siedziałeś!!!Ratownicy powiadasz? tam pracują ludzie którzy nawet nie ukończyli KPP a ty chcesz żeby jeszcze mieli wkładki?? hahhahha przesadziłeś!Szpitale zezwalają na ten cyrk,przymykają oczy na wszystko,mimo takiego nagłośnienia ten cyrk trwa dalej,ale mam nadzieję że wkońcu nadejdzie ich koniec.

leeee

Moja opinnia jest taka....nie idzcie do triomedu przy Lindley'a w Warszawie...a zaoszczędzicie zdrowia czasu i nerwów;)tam tylko ładnie gadają na rozmowie kwalifikacyjnej o obiecują złote góry i ze wszystko będzie w porządku...a po czasie się okazuje że w h**a lecą na maxa z kasą...nie dość ze potrafią miesiącami z kasą zalegać to jak już zaczną płacić to na raty i co z tego ze atmosfera jest jak hajsu nie ma...wyzysk..cwaniactwo i bezczelność ze strony koordynatora który daje przyzwolenie na taką h*j*ie...na zastępstwo wyznacza kierownika/zastępce który jeździ w transplantach w Polske po organy i podbiory robi a nie ma jakichkolwiek kwitów na to by jeździć uprzywilejowanymi ani żadnego medycznego wykształcenia nawet aby taką funkcję pełnić/żadnych kompetencjia do tego jest przygłupawy i naraża firmę na przypał.... brak odpowiedzialności...brak zkoordynowania...brak jakiejkolwiek organizacji...haos i zamęt...a wymagania wobec pracownika oczywiście na najwyższym poziomie...żeby wszystko ze strony pracownika było na tip top, na czas...tydzień w pracy nawet jak jest potrzeba to zeby siedział i zrezygnował ze swojego zycia prywatnego...wszystko żeby poswięcił a wzamian za to nawet żeby wypłaty na czas nie dostać...wstyd i hańbaaa!!!! ... tylko trzeba tez jako pracodawca dać coś z siebie...i coś sobą reprezentować...umów do tego nie dają...ewentualnie kontrakt-samozatrudnienie..w innych przypadkach obiecują ze nie ma problemu-podłączysz się pod moją działalność i kaska będzie na czas..czyli robisz na czarno a oni potem ru*ha*ą Cię w du*pę jak chcą...bezczelne chamy! Niech akurat ta firma z warszawy będzie dla wszystkich przestroga...może w innych oddziałach jest lepiej/tego nie wiem akurat dlatego nie chcę wrzucać całego triomedu do jednego worka..ale żeby w stolicy zajmowali się tym i prowadzili ten biznes tak nie odpowiedzialni ludzie...zgroza wstyd i hańba!!!

Oreo

Dobrze Pani Ewo kazdy jest grzeczny dla pacjentow po tam wala po pensji, Pani moze byc zadowolona, ale warunki pracy jakie sa to istny (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o KTS Triomed - Lublin

• Jak się pracuje w KTS Triomed?

Zobacz opinie na temat firmy KTS Triomed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KTS Triomed?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KTS Triomed?

Kandydaci do pracy w KTS Triomed napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KTS Triomed