Opinie o Książka-Internetowa.Pl Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Książka-Internetowa.Pl Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Książka-Internetowa.Pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Książka-Internetowa.Pl Sp. z o.o. w Poznań

Winogradka

Jeśli było Wam tam aż tak źle, to dlaczego nie zrezygnowaliście? Pozwoliliście sobie na „aż tak złe” traktowanie, na wyzwiska i groźby? Wyluzujcie i przestańcie psioczyć, oczerniać i obrażać! Nie jestem ani S. ani D. ani T. Tak jak napisała Magda, idź i powiedz co o Nich myślisz Im prosto w oczy a nie użalasz/użalacie się nad sobą w Internecie ! Złóżcie zbiorowy protest i po krzyku! Zacznijcie działać a nie pisać NIEPRAWDZIWE anonimy na portalach internetowych! Zróbcie coś i rzućcie konkretem a nie wyssanymi z palca BZDURAMI!

Rambo :)

Tak dla zainteresowanych to pan prezes przez małe p zdecydowanie, płacił portalowi gowork za dostęp do opinii na temat swojej firmy i to co było brzydkie usuwał, teraz musi pisać takie bzdury jak to jest wspaniale, bo pewnie nie stać go już na usuwanie:) Lepiej by napisał jak sobie szykuje jedzenie i je jak świnia Może niedługo sam będzie musiał dzwonić po klientach, bo cały poznań będzie znał tą wspaniałą firmę:) Pozdrawiam byłych pracowników

Katarzyna

ola- bardzo dziękuje za wypowiedz, jesli nie idziemy z tym wszystkim do sadu to ostrzeżmy chociaż ludzi którzy chcą tam iść do pracy, a te wypowiedzi szefostwa to zal mogliby zostawic to bez komentarza bo głupi sie zorientuje co tu jest grane ... i tez sie niezle usmialam z paroma osobami czytajac te wypowiedzi S.D. badz T :-) bardzo zaluje ze nie udalo mi sie nagrac wypowiedzi prezesa firmy jego krzyków przeklenstw gróźb itd itd ...

ola

przestrzegam * miało być.magda obecny pracownik...hmm ,ciekawe kto to pisał pan D. pani S. czy pan T.? "Atmosfera w pracy jest mega rodzinna, a co do szefostwa to lepszych ludzi nie ma na ziemi zrobią wszystko dla pracownika, pomogą doradzą pożartują pośmieją się!! " uśmiałam się,mogę wskazać minimum 15 osób które tam pracowały i każde z nich nie potwierdzi tych rewelacji,co więcej każdy zgodzi się z panią Katarzyną

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Książka-Internetowa.Pl Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
ola

Pani Katarzyna ma rację-dosłownie wszystko się zgadza,jeszcze ujete zostało to bardzo delikatnie.Pracowałam tam rok z całego serca przestżegam,ostrzegam i NIE POLECAM

Winogradka

Miałam WIELKĄ przyjemność z Nimi pracować. Wspaniała, naprawdę rodzinna atmosfera, warunki pracy domowe a wynagrodzenie w terminie. Szefostwo z uśmiechem i ze zrozumieniem zawsze służy pomocą, Kierownik to dobra dusza Firmy a Pracownicy… no… wiadomo… Najlepsi!!! Oczywiście są lepsze i gorsze dni ale jeśli tylko macie jakiekolwiek pojęcie o marketingu, chcecie i nie boicie się pracować, posiadacie wewnętrzną motywację, wiarę w siebie i potraficie optymizmem zarazić Klienta,gorąco polecam Książkę Internetową.

magda - obecny pracownik

Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury!! Pani Kasiu chyba Pani pomyliła firmy i tu z całym szacunkiem do Pani inteligencji.... Atmosfera w pracy jest mega rodzinna, a co do szefostwa to lepszych ludzi nie ma na ziemi zrobią wszystko dla pracownika, pomogą doradzą pożartują pośmieją się!! Jak trzeba pokażą gdzie się popełnia błędy ale to na duży plus i korzyść dla obu stron. Co do podtekstów seksualnych Pani Katarzyno skoro tak każda mogłaby oddać do sądu to dlaczego tego nie zrobi?? Pracowałam w kilku firmach więc mam porównanie. Idąc do pracy czuje jak bym szła odwiedzić rodzinę nikt tu nad nikim nie stoi, szefowa co rano wchodząc jest uśmiechnięta o wszystkim można z nią pogadać z resztą tak samo jak z szefem czy kierownikiem. Reasumując firma najlepsza w jakiej pracowałam, i pracuje nadal, szefostwo cudowni ludzie. Ps: Pani Kasiu jak Pani umie pisać takie bzdury to może będzie miała Pani odwagę przyjść i powiedzieć to prosto w oczy ??

Katarzyna

Witam wszystkich którzy chcą iść na rozmowę o prace do książki internetowej, jestem byłym pracownikiem tej firm, nie polecam a wręcz z całego serca odradzam, jak chcecie pracować w takiej branży to wybierzcie inną firme, jest ich w Poznaniu sporo, sposób traktowania pracownika w tej firmie jest skandaliczny, dają wypłatę pod stołem nikt tego nie zgłasza bo komu chce się bawić w takie rzeczy, łamią wiele przepisów, właściciel firmy ma problemy psychiczne i zachowuje sie w sposób nieobliczalny, słyszałam od innych osób które tam pracowały że kobiety muszą słuchać od niego seksualnych tekstów za co mógłby być odany do sądu .... i wiele wiele innych.

Aleksander

Lepiej idz do Amazona ukladać paczki:)

aleksandra

Odradzam i przestrzegam przed tą firmą!

ula

Pracowałam tam troszkę i nie wspominam tego dobrze. Odradzam tą firmę . Płacą mało i traktują pracownika jak śmiecia . Na początku będzie pięknie ale tylko na początku po miesiącu będziecie chciały uciekać

kasia

Nie polecam.Nie da się tam pracować.Ludzi traktuje jak śmieci i nie tylko w firmie.SZCZERZE ODRADZAM !!!

pracownica

to nieuczciwe pisać taki bzdury . co jak co ale kasa była zawsze terminowo a pracowałam tam kilka miesięcy

ula
@pracownica

tak? pewnie pisze to właściciel(ka)każdy ma prawo do własnej opinii,skoro jest tak cudownie jak piszesz to skąd tyle negatywnych komentarzy?nie tylko pracowników,ale tez klientów?hmm,pracownico???

lesniok

ja nie wiem,czy ci ludzie nie widzą co się pisze o o tej firmie??? i jeszcze się o prace u nich pytają

isia
@lesniok

co tam opinia wazne,ze kasa sie zgadza.Z tego co wiem firma ta ma wiecej spraw w sadzie,niz klientów.(usunięte przez administratora)

magda

nie nie pracuje juz do tej pory mi rowniez nie zaplacili i jestem zmuszona sprawe zglosic do sadu

olafika
@magda

makabra,ciekawe jak to sie skonczy

magda

Firma ktorej nikomu nie polece nie płaca wyplat zalegaja juz 10 dzien z platnoscia a to nie pierwszy raz,obiecuja umowe o prace a i tak kazdy jej nie dostaje,ludzie nie pracujcie tam i uciekajcie stamtad to zwykli naciagacze od ktorych jeszcze trzeba sie sadzic o pieniadze na ktore sie zapracowalo.

olafika
@magda

miałam iść do nich na rozmowe.jakie są warunki zatrudnienia? pracujesz tam jeszcze mimo ze nie płacą na czas?skoro tak to nie ma co,szkoda czasu.

m...
@olafika

Zgadzam sie miałam to samo obiecana umowe itd a w konsekwencji sprawa zgloszona do sadu bo zwlekaja z placenie poltoramiesiecznej wyplaty

tk

Firma KSIĄŻKA-INTERNETOWA.PL to pseduo-firma która wyzyskuje ludzi naciąga ich na pieniądze w trakcie jednej sekundy właściciel tej firmy już dawno powinien zastanowic się nad swoim sumieniem bo traktwanie pracowników jak przedmioty i roboty do pracy to jak (usunięte przez administratora) zarobki jak by to powiedziec ilu ludzi naciągniesz tyle dostaniesz więc zdecydowanie nie polecam produktów tej firmy jak i pracy (usunięte przez administratora)

KT

Firma porażka. Mobbing, wyzysk, praca dla głupiego. Kierownik,człowiek porażka. Jest pustactwo, próżność, prostactwo, demotywuje każdego dnia i sprawia, że dzień przedłuża się w nieskończoność. Jeżeli sprzedajesz - jesteś kimś, jeżeli nie - jesteś gównem. Produkty nieskuteczne, niewidoczne na google, należy kłamać, ale tak, żeby nie naruszać prawa. Normalny klient drugi raz nie skorzysta z takich usług

asia

witam, właśnie szukam jakichś informacji na temat firmy która próbuje wyłudzić od nas kasę za reklamę w internecie. Twierdzą, że zawarł mąż dwa lata temu z nimi umowę i nie została zapłacona faktura na kwotę 270 zł. Dzwoniła kobieta z tej owej firmy że już została umowa przedłużająca wysłana DHL-em,znalazłam na Facebooku info na temat oszustów podszywających się pod firmę książka-internetowa.pl, więc jeśli macie jakieś wątpliwości to sprawdzajcie każdą wątpliwość zanim wystawi się pospiesznie opinie na czyjś temat w tym wypadku dość dużą firmę nie do końca wiarygodną...temat dość poważny bo takich naciągaczy jest mnóstwo a ludzie w strachu lecieliby i płacili każdy czerwony druczek:} (usunięte przez administratora)

Zygmunt Drożdż
@asia

info jest na ich stornie że niby sa jacyś oszuści itp jako przykład proszę odwiedzić profil facbookowy ksiązki-internetowe.pl i jak "skutecznie" działa nie usuwając mojego postu w którym opisuje co mnie spotkało tam też są inne informacje których tu nie udzieliłem o ilości procesów sądowych jakie ksiązka-internetowa.pl wytacza tu nie ma mowy o pomyłce bo o tym wiem od sądu, a dowiedziałem dzwoniąc tam

Innej firmie dałem się naciągnąć o podobnym zachowaniu,a nabrała mnie w ten sposób, mianowicie naopowiadała ile to mają wejść na swoją stronę www. Niestety już po zawarciu umowy sprawdziłem w google w narzędziu propozycji słów kluczowych, okazało się że ma zaledwie 10 na miesiąc, co mnie zdziwiło ponieważ pani po drugiej stronie słuchawki twierdziła że ok 5 milionów miesięcznie w w całej polsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Książka-Internetowa.Pl Sp. z o.o. - Poznań

Książka-Internetowa.Pl Sp. z o.o.