Zakład produkcji saun "Megiw"

Borzechowo

Opinie o Zakład produkcji saun "Megiw"

zenek

najgorszy zaklad,niepolecam nikomu

Don

Wiesz co, mi się tam wszystko raczej podoba, serio

Mar

Szukają tam elektryka, czy ktoś może się wypowiedzieć jak się tam pracuje?

kamyk

Chcailbym moze pracowac w tej firmie,chce poznac opinie o tej firmie.

@kamyk 26.08.2014 22:40
Chcailbym moze pracowac w tej firmie,chce poznac opinie o tej firmie.

Witam . Pracowalem tam jakies 3 lata,i powiem wam ze praca ok leecz wynagrodzenie za ta wykonana prace nie jest juz takie super!!!!jednym slowem marneee. no i oczywiscie jeden prezes to jakas masakra ma pracownikow za nic doslownie za nic !!!!

@Były pracownik 14.03.2015 10:12

Z tego co mi wiadomo dużo się tam ostatnio pozmieniało. prezes jest dalej ten sam oszołom ale kierownik się zmienił może na lepsze . mam dobre wspomnienia z ta firma tylko ze względu na super atmosferę miedzy pracownikami . a reszta do bani .

Zostaw opinię o Zakład produkcji saun "Megiw" - Borzechowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład produkcji saun "Megiw"