Opinie o Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kielce

Joanna Nowy wpis

Aktualnie poszukują do pracy na terenach niech ktoś napiszę z sensem jak to tam jest bo widzę, ze nie można się tu dozwiecieć czegoś konkretnego, jak się tam pracuje po ile godzin ile płacą, jak jest z liśćmi bo widziałam ,ze sobie lezą w workach a na innych osiedlach to wszystko zebrane, jak jest z urlopami i czy są bonusy na święta itp/

Jarosław Nowy wpis
@Joanna

KSM to dobry pracodawca są paczki, premie,pieniądza za korepspodnencje,kasa za wczasy pod gruszą i wiele innych profitów., nie jest tak żle wiadomo, ze praca przy sprzątaniu nie jest łatwa bo sami lokatorzy tego nie ułatwiają np zamiast trzepać w zime buty przed klatką to ludzie wchodzą na klatkę i trzepią buty przed windą a nawet w samej windzie, a o wyrzucaniu róznych (usunięte przez administratora) i jedzenia przed okno nie wspomne, niedawno wybudowali nowe altanki śmietnikowe to ludzie wyrzuczają (usunięte przez administratora) za śmietnikiem lub upychają (usunięte przez administratora) do pojemników bio które akurat stały na zewnątrz, gdyby ludzie szanowali prace innych to panie sprzątające nie miałyby tyle roboty.

Marianna

Podobno poszukują kogoś na stanowisko gospodarz domowy,dużo płacą? ile godzin się pracuje? są jakieś dodatki za nadgodziny? jak atmosfera?

Klara
@Marianna

Super praca polecam, dobry zgrany zespół i kierownictwo które jest bardzo wporządku, dodatkowe pieniądzę są dawane za 10 dni urlopu jak się weznie, paczki na święta i pieniadzę super sprawa dobry pracodawca, jeden z lepszych z pracodawców w Kielcach.

Anna Nowy wpis
@Marianna

Kobieto uciekaj z tej firmy.Aktualnie na tym stanowisku jest etat3/4.A wymagania jakbyś miała pracować 8 godzin.Trzeba uważać co i gdzie się mówi.Ludzie może i sympatyczni ale potrafią (usunięte przez administratora) obrobić.Pracowałam tam 2 lata.

Klara Nowy wpis
@Anna

Nie przesadzajmy póki jest robota to jest dobrze, na jakim osiedlu pracowałaś?

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Konserwator w firmie Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa?

dundersztyc

lepiej się tam nie pchaj a jak już chcesz to pogadaj z chłopakami to naświetla ci sprawę ja zakończyłem już przygodę w tej "firmie" i całe szczęście bo bym chyba zwariował i zbankrutował

Sebastian
@dundersztyc

To może napisz coś więcej żebyśmy mogli też się dowiedzieć co tam dokładnie się dzieje, tym bardziej że inne osoby też chcą aplikować a Ty znasz sytuację jaka tam panuje.

@dundersztyc

Co ty mówisz chłopie, dobra robota a nie narzekać tylko umiecie.

Sylwia
@Terifas

Dobra to znaczy co? Dobrze płacą? Napisz proszę jaka panuje w firmie atmosfera i co z zarobkami. Czy są na czas i czy można fajnie zarobić?

Jajol
@Sylwia

Płacą na czas, bez umowy o prace i ważnych badań lekarskich i szkolenia BHP nawet na teren nie wejdziesz do sprzątania, wszystko jest pilnowane i przestrzegane według kodeksu pracy. Nie narzekam na kasę i tyle i tylko tyle :)

@Sylwia

Idz do prywaciarza jak nie pasuje Ci praca to będziesz załował, ze tu nie pracujesz, tutaj jest o wiele lepiej.

W firmie Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Inspektor nadzoru?

Terifas

Fajna praca, spoko ludzie i w ogóle atmosfera jest wspaniała, mili lokatorzy i ludzie w ogóle jest super :)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Inżynier budowy.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak to jest w tej firmie z podpisywaniem listy? w poprzedniej pracy musiałam o 6 i 14 podpisywać listę u brygadzistki, czy tutaj jest tak samo?

Agata
@Ania

A do czego taka lista tak w sumie, na obecność? A ktoś inny nie może kogoś podrobić?

@Agata

Chodzi oczywiście pod listę obecności w mojej poprzedniej firmie nie było takiej możliwości, ze ktoś kogoś podpisuje bo brygadzistka bardzo pilnowała tego z drugiej strony to strasznie było męczące takie przychodzenie codziennie na 6 i podpisywać się i jeszcze to samo o 14 robić i dlatego jestem ciekawa jak jest w tej firmie.

Hej, znalazłam informację, że Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa poszukuje obecnie nowych ludzi do pracy. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/praca/kielecka-spoldzielnia-mieszkaniowa;pr Wiece może jaka panuje tam atmosfera?

Marie
@Karolina

Proszę mi powiedzieć jak to jest u państwa podczas okresu koszenia trawy, czy panie sprzątające też grabią i wrzucają na auto siano czy raczej mają państwo od tego panów?:)

Marian
@Karolina

Polecam pracę na stanowisku gospodarza domowego, warunki pracy lepsze niż u prywaciarza.

Porządna firma: dobre warunki pracy, wynagrodzenie też niezłe. Szefowie "z ludzkim obliczem". Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa - Kielce

• Jak się pracuje w Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa?

Zobacz opinie na temat firmy Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
4.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kujawska 26
    25-344 Kielce