Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Zadowolony pracownik

Jestem pracownikiem A-Lima-Bis :) Codziennie staramy się pomagać w podejmowaniu decyzji naszym klientom. Rozwiązujemy każdy problem i dbamy o dobre relacje z klientami przez co współpraca z nami jest owocna. Polecam prace.

Nie polecam tego pracodawcy. Przy dzisiejszym rynku pracy lepiej sie (usunięte przez administratora) nie pchać. Szczegóły trzeba sobie wyobrazić bo niestety kasują wszystkie posty z podejrzeniem złamania tegulaminu go work. Warto też przeczytać wszystkie opinie, żeby nie nabrać się na fake newsy jak to jest super.

Lemoniadowski

Problemów z wypłatą nie miałem - wszystko na czas i zgodnie z umową. Warunki spoko. Cieszę się, że pracuję w Alima

Widze, że sami wolontariusze się tu wypowiadają, którym darmowa praca w weekendy na targach fundowana przez firmę się bardzo podoba.

Pracownik Biurowy

Ogłoszenie było napisane przejrzyście, więc wiedziałam, z czego się przygotować. Sama rekrutacja nie była zbyt stresująca, widać było zaangażowanie w rozmowę i profesjonale podejście. Ogólnie wywarli na mnie dobre wrażenie, ale planuję iść na studia, wiec nie byłabym w pełni dyspozycyjna. Bardzo szkoda, ale rozumiem.

doświadczenie

Leszno
Meryror

Praca jak najbardziej na PLUS. DObre warunki i dobrze płacą!

oli

Jestem handlowcem wiec pracy mam dużo, po za tym moje stanowisko opiera się na tym że musze dobrze sprzedać produkt. Po za tym wynagrodzenie jest adekwatne do mojej pracy i tego co robię dla firmy.

Tomek&MagdaTEAM
@oli

Pracy masz dużo. A czas na pisanie w środku dnia roboczego na go work ? Coś tu się nie zgadza.

oli
@Tomek&MagdaTEAM

Ale co ciebie/was obchodzi czas mojej pracy. W tym dniu przebywałem na urlopie. Mogłem sobie pozwolić w środku dnia na napisanie opinii.

BEF

Czytam te negatywy i się zastanawiam czy to piszą ludziom którym się nudzi. Ja nie narzekam, ja pracuje, ja zarabiam, mam z czego żyć, mam z czego wykarmić rodzinę. Nic nie mam do zarzucenia tej firmie bo z niczym złym sie nie spotkałem..

Sławek
@BEF

Oj też się zgodzę z wypowiedzią. Ludzią się nudzi, a firma jest okey, w sumie ja nie narzekam na nic bo mi dobrze się pracuje, mam co robić i nie ma czegość takiego że ktoś ci przeszkadza itd.

Były

Atmosfera bardzo zła. Pracownik to zło konieczne. Wszyscy traktowani z domniemaniem winy. Czy to biuro, czy produkcja relacje bardzo toksyczne.

Adamos

Ludzie zawsze będą gadać. Na produkcji jakbyś popracował to byś zmienił zdanie. Narzekasz, że za biurkiem źle, a ta praca w porównaniu do taśmy luuuuz :)))

szacunek

Kompetentni pracownicy i dają radę żeby to wszystko poskładać do przysłowiowej kupy. Roboli na produkcji się szanuje, a nie miesza z błotem jak to bywa w innych firmach. Tutaj masz pewność, że nie będą Cię traktować jak śmiecia, tylko okażą należny szacunek właściwy dla pracownika.

20.03.

Idź skręcać długopisy jak Ci nie pasuje. Narzekasz, ale nie rozumiem czemu, bo te bajeczki to na poziomie podstawówki. Skoro i tak pracujesz to chyba Ci raczje odpowiada.

Tolkien

Odpalam ten portal właśnie dla takich ludzi jak Ty. Odpaliłeś profil firmy. Jaka branża? Oooo produkcja. To coś napiszę, żeby zniechęcić i zepsuć im trochę opinię. Jestem zdania, że większość komentarzy typu "dramat, 'rzal :O'" itp. to piszą jakieś cwaniaczki co by chcieli 10k na rękę łapać co miesiąc, ale się przy tym nie narobić. Zluzujcie trochę. Pracuję w tej firmie i te Twoje komentarze to fantastyka jak u Tolkiena ;))

wojciechooo

Na produkcji większość firm zajeżdża swoich pracowników byle tylko robili wyniki. W tej firmie jest trochę inaczej, bo dbają o pracowników.

majster
@wojciechooo

Chyba firmy pomyliłeś. Byli ślusarze piszą, że musieli się dzielić szlifierkami we 4 osoby. jakie dbanie o pracownika?

Reg
@wojciechooo

Kolega napewno pracuje na produkcji??? Czy jest bardzo blisko właściciela??? Pracowałem tam i za mnie sporo osób odeszło z powodu złej atmosfery braku szacunku i kultury pracy a tylko wymogi straszenie zabraniem premi itd a z tego co wiem zbyt wiele się nie zmieniło. (usunięte przez administratora)

Papryk

Wymagania są spore, nie ma co. Niby produkcja to się wydaje, że banał, ale tak nie jest. Jak wiesz o co wtym chodzi, jak w tym działać to jest coś dla Ciebie. Jak nie? Lepiej się nie podejmuj, bo szkoda Twojego czasu, jak i firmy.

@Papryk

Czas na pisanie postów na go work w środku dnia roboczego mają wszyscy, czy tylko Ci bliscy zarządu?

Pracując tam nie czułam się źle. Godziny były całkiem ok. Najpierw ten system średnio do nas przemawiał, ale z czasem zmieniło się na plus.

Jurek1990

Nie narzekam. Pracuję już kolejny rok i daję radę. Trzeba zrobić swoje i tyle. Przydaje się umiejętność "niesłuchania" wszystkiego i zajmowania się swoim zajęciem :)

fif

Praca jak najbardziej w porządku, nie ma tak dużego zmęczenia jak niektórzy sobie wyobrażają.

Edyta

@Zniesmaczony nie pracuję w firmie P.P.H.U A-LIMA-BIS. Jestem moderatorem forum Gowork.pl i tylko informuje, że nie wszystkiego można od firmy wymagać. Jaki wpływ może mieć firma na wychowanie pracownika, które wyniósł z domu?

Edyta

@Oszukany możesz powiedzieć co dokładnie było inne? Jakie warunki zostały Ci obiecane na rozmowie rekrutacyjnej w firmie P.P.H.U A-LIMA-BIS, a jakie dostałeś na umowie? Sama firma raczej nie ma wpływu na to jakim człowiekiem jest jej pracownik.

Zniesmaczony
@Edyta

Serio nie ma? A ja myślałem, że porządna firma reprezentuje wysoką kulturę pracy, do której zobowiązuje swoich pracowników, a w razie nieprawidłowości reaguje. Edyta chyba jednak nie jesteś z go work bo Twoja wypowiedź jest mocno tendencyjna i pasuje do barw biało-niebieskich.

Edyta

@Pracownik firma P.P.H.U A-LIMA-BIS nie płaci mi za pisanie komentarzy. Jestem pracownikiem GoWork.pl i nie mam związku żadnego z tą firmą. Chcę Wam tylko pomóc w uzyskiwaniu pełnych treści przydatnych do rekrutacji do firmy.

Szarak

A ty pracownik widzę jakoś bardzo skrzywdzony jesteś. Za robotę się weź a nie się tu prujesz.

Edyta

@ja nie rozumiem. W sensie pracownicy się upijają, żeby dostać lżejszą pracę lub pójść do domu? @Pracownik a czemu tak uważasz? Przecież nic takiego promującego nie napisał ten użytkownik, a wręcz tylko zadał pytanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o.