Wędliniarstwo Zydor

Budzyń

Opinie o Wędliniarstwo Zydor

Adam

Dziewczyno jakie linki potwierdzone przez dziennikarzy. A kto to był??? jakaś gwiazda filmowa czy co, zwykły pośrednik pracy. Zwineli interes i tyle

elwira

Zydor nie ma już firmy w Niemczech. Nie bedzie rekrutacji i ofert pracy bo nie działa juz w branzy od roku

andriu

Ludzie, orientuje sie ktoś czy Zydor potrzebuje ludzi do roboty. Szukam pracy. z góry dzieki

eryk

Ma bar i cos jeszcze. ogolnie kreci jakies lody jak zawsze

ala

NIE ZYJE ...

mała

to co Zydor juz wogóle nic nie ma w Niemczech. Czym sie teraz zajmuje w jakiej branży?

@

zydor nie ma juz firmy od 3 lat

mała

Hej, mam pytanie czy Zydor jeszcze potrzebuje ludzi do pracy w Niemczech? Jeśli tak to proszę o konkret gdzie i jakie stawki

wtajemniczona..

juz sie dawno zmienilo bo teraz juz nie pracujemy u zlodzieja z milcza tylko u elzcholz i teraz mamy normalne niemieckie warunki ...a ty maly w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byles ii [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiez....

maly

hej potwierdzam poprzednia wypowiedz , wkoncu jestesmy traktowani jak ludzie mam nadzieje ze w Hamm i Padeborn tez sie zmieni i Escholc przestanie wyzyskiwac tych biednych ludzi

użytkownik zarejestrowany

chop

wszystko jest ok szef atmosfera nie ukrywam szybkie tempo kasa ok moj mail olo1311@wp.pl

chop

potrzebujemy rzeżników na łopatke do oer erkenschwick była tasma zydor ( usunięte przez administratora ) po 14 dzwonic dobre warunki

Marek
użytkownik zarejestrowany

Hej wszystkim :) poszukuję pracy podobnie jak "ubk" jest tu ktokolwiek kto wie co się dzieje z tą firma? czy funkcjonuje w dalszym ciągu ? jak wygląda tydzień pracy ? jak kształtują się zarobki ? jaka atmosfera na produkcji ? przyjmują wyłącznie z doświadczeniem czy tez do przyuczenia? czy warto zaprzątać sobie głowę składaniem do nich cv ?

zero
@Marek 29.10.2014, 22:21

oer-erkenschwick potrzebuje rzeżników na łopatkę

bumerang

jak to niema...chyba ze w Oer ..bo w Hamm nadal jest..

Mio

co tu pisać tej firmy już dawno nie ma:)

tom

To nie przedszkole leniuchy za rączkę wszędzie prowadzić?(usunięte przez administratora)jestem piec lat i jest ok wiadomo na początku było troche cieżko ale to normalne tylko trzeba chcieć a nie nazekac pozdrawiam wytrwałych

pomocy!

jak aktualnie nazywa sie firma Zydora??

sos

czy praca w hamm na pakowaniu jest bardzo ciezka czy tez zalezy jak sie trafi na jaka linie pracowalam w tunisie moze ktos ma porownanie na pakowaniu

pico bello

witam, co tam ciekawego się dzieje w paderborn w firmie westfleisch? dzwoniłem [usunięte przez administratora] i mówiła że na początku marca będą przyjęcia

ŚWISTAK

MAM PYTANIE CZY KTOS SŁYSZAŁ OD KIEDY WCHODZI NOWA FIRMA W HAMM WIEM ZE KTOS Z LESZNA

Tom

hej ja pracuje w tej firmie już 2 lata i nienazekam a w tych czasach to każda firma ma jakieś problemy a szczególnie przez takich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co wypisują takie bzdury uważam ze kto tak pisze powinien już się spakować i wyjechać tylko ciekawe gdzie bo niema firmy idealnej . Pozdrawiam wszystkich normalnych i wyrozumialych

Paweł

ja już pracuje w tej firmie piec lat i zawsze kasa była na czas i ZUS mam pełni zapłacony jest ok.

aśka 91

witam zna ktos namiary na jakąś prace najlepiej na produkcji dla mężczyzny

aśka 91

a mozna jakis kontakt kto by przyjol do pracy bardzo wazne

Pracownica

hej jeśli jedziesz do pracy to jest ok. Pracy jest dosyć dla wszystkich, mieszkania dają i to dosyć dobre warunki do pracy zawoza lub płaca za dojazd wypłaty na czas niemozna nazekac tylko uważaj na innych pracownikow bo co niektórzy bardzo falszywi

aśka 91

witam mam pytanie przyjmuja moza do pracy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] m na tym pakowaniu jak mozesz to odpisz na meila [usunięte przez administratora]z gory dziekuje

dar

mam wyjechać za tydzień do pracy,możecie mi powiedzieć jak tam jest naprawdę,proszę o szybkie odpowiedzi,pozdrawiam

pablo

Czy przyjmują do pracy na pakowaniu w Hamm

ja

b.........

WITAJCIE WSZYSCY, MA KTOŚ MOŻE JAKIŚ TEL KONTAKTOWY DO BIÓRA W POLSCE? I CZY WIE KTOŚ MOŻE COŚ O KONTRAKCIE W MIEJSCOWOSCI GLANDORF?, PODOBNO ZYDOR TAM MA TASME Z SZYNKĄ I ZASTANAWIAM SIĘ CZY WARTO TAM JECHAĆ , MOŻE MACIE JAKIES INFORMACJĘ O PRACY O ZAROBKACH, BARDZO DZIĘKUJE JEZELI KTOS SIĘ WYPOWIE.POZDRAWIAM

pablo

Chętnie wrócę do pracy ale nie mam kontaktu z firmą jeśli macie kontakt [usunięte przez administratora] Pracowałem w Hamm na pakowaniu.Pozdrowienia dla Rafała i Mirka jesli jeszcze pracują.

pablo

Może ktoś mi podać kontakt do firmy w polsce. [usunięte przez administratora] Chodzi o pracę dzięki.

pablo

Potrzebny mi jest kontakt na biuro w Polsce chcę się zorientować czy da się wrócić na pakowanie do HAMM. [usunięte przez administratora]

pablo

Rafał pracujesz jeszcze na pakowaniu macie jeszcze wolne miejsca bo mnie się w Polsce nudzi. Chętnie bym wrócił. Na pakowanie do HAMM

coca cabana

Witam witam co tam słychać na pakowaniu ?[usunięte przez administratora]

Iwona

Też nie dawno odeszłam z firmy ale leniem ani nierobem nie jestem. Pozrowienia dla wszystkich ( z małym wyjątkiem) z pakowania

Fred

ludzie co tu za głupoty piszecie byłem w tej firmie i wiem jak jest Jest. OK. Jak miałbym wrócić to tylko do Hamm praca jest zawsze i płaca tez na czas a pracować trzeba wszędzie

Gruby

pozdro dla wszystkich

Rafał

pracuje już tu długo i dużo ludzi się przewinęło ale kto chce pracować i zarabiać euro a nie złotówki to do dziś pracuje odpadają tylko lenie i nieroby pozdrowienia dla całego pakowania

Pinecha

Ja tam na prace nienarzekam i natknąć się lubię ale co kogo to obchodzi jak ktoś coś niewie to niech pyta a nie glopoty pisze

Wydaje mi sie ze ta strona internetowa ma służyc do udzielania informacji zwiazanych z praca i waunkach jakich tam panuja a nie sprawami osobistymi pracownikow .Pozdrawiam wszystkich ciekawskich !!!!!!!!!

gruby

Nie interesuj się !!! ;P

LOCZEK

(usunięte przez administratora) jak ktos ma jakis problem to niech mowi prosto w oczy takie plotki kazdy wie ze jest (usunięte przez administratora) ale jak sie komus nie podoba to niech nsie zwolni i (usunięte przez administratora) to chyba tyle... fejkom, pozerom, hejterom wszystkim do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

gość

no prosze (usunięte przez administratora) zabrała głos :) tzn. prawda boli i w oczy kole pozdrowienia dla męża tylko czekać aż sie dowie

schaby

aniol my tez tesknimy........ ale za twoja zona

aniol

co tam na schabach slychac chlopaki tesknie za wami pozdrawiam

nieważne kto

witam wszystkich- a co tam porabia stara gwardia z szynki??? (usunięte przez administratora)

gosc

Co tam nowego na pakowaniu?

ksiadz

Ksiądz sie wypowiedzial ;p

ksiadz

zapomnialem sie podpisac KSIĄDZ

Zostaw opinię o Wędliniarstwo Zydor - Budzyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wędliniarstwo Zydor