CIROKO

Szczecin

Opinie o CIROKO

nowa

a czy płacą pracownikom na czas?

staszko

no właśnie to jest akurat dosyć dziwna sytuacja i wydaje mi sie, ze spokojnie można u ncih wziąć urlop, ale nie wszyscy niemal pracownicy w jednym czasie. Na pewno ta firma działa na rynku agencji nieruchomości i to nie od dzisiaj wiec doswidczenie mają na pewno.

małgorzata

JAK SIĘ MA 78 DNI ZALEGŁEGO URLOPU W FIRMIE CIROKO SZCZECIN ,PAN WOJCIECH CIURUŚ NIE POZWOLI GO WYKORZYSTAĆ ,NALEŻY 3 LATA CZEKAĆ ,A JAK SIĘ SYN ŻENI TO NALEŻY MU TERMIN ŚLUBU ODŁÓŻYĆ ,NIGDY, NIGDY NIE WOLNO WZIĄŚĆ URLOPU ,NAWET JAK SIĘ PRZYCHODZI DO PRACY W KAŻDĄ SOBOTĘ.

georg

Móglbyś podać dokładniejsze dane? Ja pracuję dla Ciroko od lat jako podwykonawca, nie zauwazyłem żeby kiedykolwiek ktos próbował mnie oszukać

Zostaw opinię o CIROKO - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CIROKO