Opinie o LIGWAN sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie LIGWAN sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w LIGWAN sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIGWAN sp. z o.o. w Nowy Sącz

nick

najgorsza mordownia ze wszystkich sądeckich. Wymagania kosmiczne, płace głodowe, pamiętam moją rozmowę o pracę - trwała pond godzinę!!! pytano o takie rzeczy że aż teraz mnie śmiech bierze gdy wspominam. Zarządzanie tam to kpina i porażka, osoby zarządzające powinny dostać skierowanie do psychiatry, ciągłe wydzieranie się to norma. Raz miałem "przyjemność" zajść do biur ze sprawą, a akurat było zebranie "zarządzających" - w życiu czegoś takiego nie widziałem, wydzieranie się jeden na drugiego, wyklinanie i to wszystko w obecności prezesa. (usunięte przez administratora) Jak chodzi o Pana Ligenzę to szacun za podejście do pracowników, pełna kultura. Reszta to (usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

LIGWAN sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Operator Maszyn.

nick

Stokrotka
@nick

Nick chyba juz dawno nie pracujesz w Ligwanie? Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, przynajmniej na produkcji, ludzie są otwarci i sobie pomagają łącznie z gora. Jak cos nie idzie, to nie szukają winnych tylko rozwiązania. Minusem są niskie zarobki

Bick Nowy wpis
@Stokrotka

Haha koleżanko nie żartuj, jedna wielka mordownia i wykańczanie psychiczne ludzi. Praca tam to była najgorsza decyzja w moim życiu, najgorszemu wrogowi nie życzę takiej pracy

Kasia Nowy wpis

Czyli to firma gdzie trzeba być odpornym na stres ?

Felek Nowy wpis

No to taka merytoryczna opinia.Jak ktoś lubi to fajna praca-)) Dla odpornych na stres :) Pozdrawiam dziewczyny w tej firmie :)))

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ligwan M.Wańczyk i M.Ligęza sp.j.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku KIEROWNIK TECHNICZNY?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Boss
@Pytanie

Tak

Mmm

Firma obiecująca możliwość rozwoju , dobre zarobki, premie itd. Wszystko to ściema zachęcająca do podjęcia pracy w firmie. Wszędzie ciasno nawet jadalnia a raczej jej brak połączona jest z szatnia gdzie nie wspomnę jaki czasami jest smród, zwłaszcza w lecie. W lecie niesamowicie duszno i gorąco. Praca dla starszej osoby która chce sobie dorobić do emerytury za najniższą krajową. Ciągle pojawiające się i znikające nowe twarze chyba mówią same za siebie. Myślę , że są lepsze firmy w Nowym Sączu , które płacą adekwatnie do stanowiska i umiejętności. Na plus jest forma pracy( nie jest ciężka)

??
@Mmm

A co konkretnie robi sie w tej pracy na czym ona polega i czy ktos bez wyksztalcenia technicznego ma szanse na prace w tej firmie?

Magda

Hej! jaką umowę oferuje pracodawca na początku?

Zuzanna
@Magda

Przyznam szczerze, że sama chciałabym to wiedzieć. Chyba nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na reakcję jakiegoś pracownika Ligwan. A w jakim charakterze chciałabyś tam właściwie pracować?

Jak z nadgodzinami, obowiązkowe czy nie?

ULIK

czyżby konkurencja inspirowała do pisania? zawsze można zmienić pracę!

Angel

Hej, jak z pracą w firmie?

Mmm
@Angel

Tu zawsze szukają do pracy ale zarobki takie sobie

Czarek

Ligwan ma opinię dobrego pracodawcy więc może coś jest na rzeczy ale z niektórymi pracownikami?

Barry

Unika, unikać i jeszcze raz unikać. Jeśli ktos ma troche oleju w głowie to niech nie idzie pracowac w tej firmie. Jest wiele lepszych firm oraz lepszymi zarobkami w Nowym Sączu. W tej firmie prym wiedzie brak szacunku dla drugiego człowieka i stawki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Wstyd i hańba!

Co powiesz coś więcej o pracy w Ligwan sp jawna? Czym się zajmowałeś?

giga47

Ogólnie bardzo słabo. Bardzo duża rotacja o czymś świadczy, wiedzą to wszyscy oprócz jaśnie wielmożnego kierownictwa. Brakuj tylko Ukraińców... do czasu. Podsumowując firma trzyma poziom innych tego typu nowosądeckich potęg gospodarczych w tej części Doliny Kamienia Łupanego.

Gaweł

Masz w głowie jakiś olej, nie przychodź tu do pracy matole. P.S. Gdzie te premie Pawełku?

franek

stanowczo odradzam tą firmę. Ludzie pracują za minimalną krajową, co lepsi mają (usunięte przez administratora)na rękę co jest sensacją w firmie. Praca na produkcji jest ciągle nadzorowana przez logowanie się do systemu na daną czynność którą aktualnie się robi. Przerwa dłuższa niż 2minuty między zalogowaniem się na koniec czynności, a logowaniem przy rozpoczęciu kolejnej czynności jest wyłapywana przez system i osoby takie są karane. Na hali nie wolno włączyć radia ponieważ "ludzie mają pracować a nie relaksować się". w firmie brakuje miejsca, wszystko upchnięte gdzie tylko można, w magazynie panuje syf i bałagan, brak jakiego kolwiek ogrzewania czy klimatyzacji. Brak możliwości przyniesienia swojej farelki czy wiatraka bo "rachunki za prąd i tak już są ogromne". Stanowczo odradzam także prace na "wyższych stanowiskach" w biurze. Nie dajcie się nabrać na kontrolę jakości, technologa czy zakupowca. Kierownik technologów to najbardziej znienawidzona osoba w firmie, podobnie jak kierowniczka kontroli jakości(usunięte przez administratora) Jeśli chcecie pracować i zarabiać cokolwiek i uniknąć nerwicy to nawet próbnego okresu nie przetrwacie. STANOWCZO ODRADZAM!!!

kalin

bardzo kiepska firma,płace minimalne wręcz głodowe , brak wspomnianych premii motywacyjnych , praca w stresie i ciągłej presji czasu , (usunięte przez administratora). W firmie jest wieczna ciasnota,magazyn pęka w szwach! (usunięte przez administratora) ludzie pracują na maxa i nic z tego nie mają , jak sie pomylisz londujesz na liscie z nazwiskami wywieszonej do ogólnego wglądu przez kierowniczke kontroli - żenada .Przez firmę przewija się mnóstwo osób, ktore pracują średnio 2 miesiące po czym uciekają jak najdalej od ligwanu .Praca idealna dla starszej pani po 60-tce z siłą,energią i zapałem młodego 20 letniego mężczyzny,najlepiej z grupą inwalidzką na krtań tak by nie miała możliwości walczyć o premie lub podwyżkę ! polecam wszystkim z podstawowym wykształceniem którzy chcą sobie zmarnować życie w ligwanie !

zdzisiu

dobra praca

Zostaw merytoryczną opinię o LIGWAN sp. z o.o. - Nowy Sącz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

LIGWAN sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
LIGWAN sp. z o.o.