LIGWAN sp. z o.o.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LIGWAN sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis

Czym w LIGWAN sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Pytanie Nowy wpis

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Boss Nowy wpis
@Pytanie

Tak

Magda

Hej! jaką umowę oferuje pracodawca na początku?

Zuzanna Nowy wpis
@Magda

Przyznam szczerze, że sama chciałabym to wiedzieć. Chyba nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na reakcję jakiegoś pracownika Ligwan. A w jakim charakterze chciałabyś tam właściwie pracować?

Jak z nadgodzinami, obowiązkowe czy nie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ligwan M.Wańczyk i M.Ligęza sp.j.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku KIEROWNIK TECHNICZNY?
Mmm

Firma obiecująca możliwość rozwoju , dobre zarobki, premie itd. Wszystko to ściema zachęcająca do podjęcia pracy w firmie. Wszędzie ciasno nawet jadalnia a raczej jej brak połączona jest z szatnia gdzie nie wspomnę jaki czasami jest smród, zwłaszcza w lecie. W lecie niesamowicie duszno i gorąco. Praca dla starszej osoby która chce sobie dorobić do emerytury za najniższą krajową. Ciągle pojawiające się i znikające nowe twarze chyba mówią same za siebie. Myślę , że są lepsze firmy w Nowym Sączu , które płacą adekwatnie do stanowiska i umiejętności. Na plus jest forma pracy( nie jest ciężka)

Angel

Hej, jak z pracą w firmie?

Czarek

Ligwan ma opinię dobrego pracodawcy więc może coś jest na rzeczy ale z niektórymi pracownikami?

Co powiesz coś więcej o pracy w Ligwan sp jawna? Czym się zajmowałeś?

franek

stanowczo odradzam tą firmę. Ludzie pracują za minimalną krajową, co lepsi mają (usunięte przez administratora)na rękę co jest sensacją w firmie. Praca na produkcji jest ciągle nadzorowana przez logowanie się do systemu na daną czynność którą aktualnie się robi. Przerwa dłuższa niż 2minuty między zalogowaniem się na koniec czynności, a logowaniem przy rozpoczęciu kolejnej czynności jest wyłapywana przez system i osoby takie są karane. Na hali nie wolno włączyć radia ponieważ "ludzie mają pracować a nie relaksować się". w firmie brakuje miejsca, wszystko upchnięte gdzie tylko można, w magazynie panuje syf i bałagan, brak jakiego kolwiek ogrzewania czy klimatyzacji. Brak możliwości przyniesienia swojej farelki czy wiatraka bo "rachunki za prąd i tak już są ogromne". Stanowczo odradzam także prace na "wyższych stanowiskach" w biurze. Nie dajcie się nabrać na kontrolę jakości, technologa czy zakupowca. Kierownik technologów to najbardziej znienawidzona osoba w firmie, podobnie jak kierowniczka kontroli jakości. (usunięte przez administratora) Jeśli chcecie pracować i zarabiać cokolwiek i uniknąć nerwicy to nawet próbnego okresu nie przetrwacie. STANOWCZO ODRADZAM!!!

zdzisiu

dobra praca