LIGWAN sp. z o.o.

Opinie o LIGWAN sp. z o.o.

@Karo

Wynagrodzenie specjalisty kształtowane jest na poziomie rynkowym, oczywiście kwalifikacje i doświadczenie mają wpływ na poziom wynagrodzenia. Jeżeli jesteś profesjonalistą w zakresie zakupów, zapraszamy, wyślij CV na adres: rekrutacje@ligwan.pl - na takich kandydatów czekamy

Witam wstępnie interesuje się praca jako monter podzespołów. Chciałem znaleźć w ofercie coś więcej na temat zarobków i zastanawiam się teraz na czym konkretnie polega ten cały udział w zyskach? Można to sobie policzyć? Jak sprawdziłem to w innych ofertach też się znajduje

Jakie macie opinie z pracy przy maszynach? Za dużo aktualnych komentarzy nie widzę, a interesuje mnie ta oferta na CNC, która od tygodnia chyba już widnieje na takim portalu. W opisie pojawiły się pozycje związane z rozwojem oraz awansem. Omówicie szczegóły?

@Pracodawca Nowy wpis

zapraszamy do złożenia CV na adres: rekrutacja@ligwan.pl, w czasie rozmowy odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące maszyn i nie tylko

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Boss

Tak

Karo

O jakiej robocie piszesz, co to za stanowisko? szukają właśnie na dział zakupów i w ofercie widzę jednie uop wpisaną. w ogóle dział się rewizja, że teraz jest ktoś potrzebny? I ile zarabia taki specjalista? Na samym początku jest najniższa tak jak piszesz czy to może od jakiegoś doświadczenia na start zależy?

Nowy wpis

@Karo

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Kierownik techniczny w LIGWAN sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w LIGWAN sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Inżynier Produktu?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu LIGWAN sp. z o.o.?

Pytanko. Dlaczego tak często jest poszukiwany zakupowiec do tej firmy? Średnio co 3-6 mies, Nikt się nie sprawdził czy nie wytrzymał?

Iwona

Często? Czyli jak często? Bo też widziałam ogłoszenie na posadę Kierownika Zakupów. Kojarzysz czy tu też rekrutacje się często powtarzają?

Dziękujemy za postawione pytanie. Pracownicy do działu zakupów poszukiwani są w trybie ciągłym, a to z kilku powodów: po pierwsze, firma w ciągu ostatniego roku zwiększyła zatrudnienie o kilkadziesiąt procent, a co za tym idzie, także do pracy w działach wsparcia poszukiwani są specjaliści; po drugie, cieszymy się z każdego nowego potomka naszych pracowników, dlatego dla zapewnienia ciągłości pracy, potrzebujemy osób, które przejmą obowiązki świeżo upieczonych mam; wreszcie po trzecie, do procesu rekrutacji zgłasza się wiele osób, jednak z doświadczeniem w sprzedaży, a nie w zakupach – to zgoła odmienny zakres zadań i odpowiedzialności. A zatem, jeżeli posiada Pani/Pan takowe doświadczenie i wiedzę zapraszamy do aplikowania!

Magda

Hej! jaką umowę oferuje pracodawca na początku?

Zuzanna
@Magda

Przyznam szczerze, że sama chciałabym to wiedzieć. Chyba nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na reakcję jakiegoś pracownika Ligwan. A w jakim charakterze chciałabyś tam właściwie pracować?

Jak z nadgodzinami, obowiązkowe czy nie?

Mmm

Firma obiecująca możliwość rozwoju , dobre zarobki, premie itd. Wszystko to ściema zachęcająca do podjęcia pracy w firmie. Wszędzie ciasno nawet jadalnia a raczej jej brak połączona jest z szatnia gdzie nie wspomnę jaki czasami jest smród, zwłaszcza w lecie. W lecie niesamowicie duszno i gorąco. Praca dla starszej osoby która chce sobie dorobić do emerytury za najniższą krajową. Ciągle pojawiające się i znikające nowe twarze chyba mówią same za siebie. Myślę , że są lepsze firmy w Nowym Sączu , które płacą adekwatnie do stanowiska i umiejętności. Na plus jest forma pracy( nie jest ciężka)

Angel

Hej, jak z pracą w firmie?

Czarek

Ligwan ma opinię dobrego pracodawcy więc może coś jest na rzeczy ale z niektórymi pracownikami?

franek

stanowczo odradzam tą firmę. Ludzie pracują za minimalną krajową, co lepsi mają (usunięte przez administratora)na rękę co jest sensacją w firmie. Praca na produkcji jest ciągle nadzorowana przez logowanie się do systemu na daną czynność którą aktualnie się robi. Przerwa dłuższa niż 2minuty między zalogowaniem się na koniec czynności, a logowaniem przy rozpoczęciu kolejnej czynności jest wyłapywana przez system i osoby takie są karane. Na hali nie wolno włączyć radia ponieważ "ludzie mają pracować a nie relaksować się". w firmie brakuje miejsca, wszystko upchnięte gdzie tylko można, w magazynie panuje syf i bałagan, brak jakiego kolwiek ogrzewania czy klimatyzacji. Brak możliwości przyniesienia swojej farelki czy wiatraka bo "rachunki za prąd i tak już są ogromne". Stanowczo odradzam także prace na "wyższych stanowiskach" w biurze. Nie dajcie się nabrać na kontrolę jakości, technologa czy zakupowca. Kierownik technologów to najbardziej znienawidzona osoba w firmie, podobnie jak kierowniczka kontroli jakości. (usunięte przez administratora) Jeśli chcecie pracować i zarabiać cokolwiek i uniknąć nerwicy to nawet próbnego okresu nie przetrwacie. STANOWCZO ODRADZAM!!!

zdzisiu

dobra praca