Opinie o Universal Transport Batorowo w Batorowo

Universal Transport Batorowo
2 10 19 5 1
Nick Nowy wpis

Miałem zaszczyt jezdzic chwile dla Universala i wcale nie jest tak zle .Czasami zdarzy się jakis wybryk jak w kazdej firmie . Mozna sie ladowac bez magnesu ale to twoj zmarnowany czas a tak 4 dni max 5 pracy i wolne.Zaczynasz poniezdialek 17 00 gdzies w polu a konczysz max 6 00 piatek i dlugi likend to lipa niby heee. Pensja to ponad 7 tys. Pokrywaja koszty mandatow chyba ze każą stac a ty jeziesz to placisz. Najgorszy (usunięte przez administratora) transportowy w tej firmie to robia podwykonawcy za grosze hee. Najwiekszy problem to dostac sie z auta do chaty, najlepiej motor miec na pace. Pomalu sie biora za transport ponadnormatywny w UE. Idcie do innych firm zobaczycie jak jest (usunięte przez administratora) Wszedzie jest (usunięte przez administratora) w tym transporcie ciezkim.

Wojciech Nowy wpis
@Nick

Pamiętasz może, czy firma zatrudnia również kierowców, którzy dopiero co ukończyli kurs prawa jazdy wymaganej kategorii? Ciekawi mnie, czy trzeba legitymować się doświadczeniem zawodowym za kółkiem, czy może wystarczy chęć do pracy.

były pracownik UTP

Do "kierowca" widać, że tam nigdy nie pracowałeś ;-) Używanie magnesów odgórnie jest zabronione, a o zezwolenia firma wnioskuje chyba najwięcej w wielkopolsce. Praca nie dla każdego. Jak się lubi jazdę jak tramwaj po tej samej trasie i z tym samym ładunkiem to można iść na plandekę. Tutaj są gabaryty więc na monotonię nie można narzekać , dużo można się nauczyć i trzeba się liczyć, że czasami weekend wyskoczy po za domem, bo nie wszystko idzie jak po sznurku - ale jest dodatkowo płatny. Po za tym wynajmują osobówki na powrót. Zdecydowana większość kierowców tam pracujących jest z polecenia (brat, szwagier, sąsiad, kuzyn) i to bardzo długo. A to o czymś świadczy. Niektórzy szykują się już na emeryturę. Polityka firmy jest taka, że co roku są nowe ciągniki. Cała flota to ma max. 5 lat. Na sprawy socjalne i BHP nie można narzekać . Masz to co trzeba a nawet więcej - dbają o wizerunek kierowcy. Co roku jest szkolenie z zabezpieczania ładunków prowadzone przez niemieckiego byłego policjanta. Co do kasy wiadomo - zawsze mogłaby być większa. Co dwa lata zapraszają z żonami na Oktoberfest. Z racji stanu zdrowia zrezygnowałem by jeździć bliżej komina.

Wojciech Nowy wpis
@były pracownik UTP

Twoja opinia przedstawia pracodawcę w dobrym świetle. Napisałeś, że duża część kierowców tam pracujących jest z polecenia. Zastanawiam się, czy nie mając znajomości w firmie Universal Transport Batorowo, również można otrzymać zatrudnienie?

Patryk Nowy wpis

Czy możecie wymienić plusy pracy w tej firmie ?

Kierowca

Zero szacunku dla pracowników, jazda bez zezwoleń to norma. Magnes to podstawowe wyposażenie kierowcy, najlepiej by karty nawet nie wsuwał

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Mieciu

firma \" nie daj się\" stała jazda bez zezwoleń, zaniżanie diet dla kierowców, albo \" bierzesz to co dajemy albo nic nie dostaniesz\" to na porządku stwierdzenie, zero wyczucia sytuacji w sytuacjach losowych pracownika, kiedyś kierowcy poważnie połamał się syn ( obie kości ręki - groziła amputacja ręki ) a [usunięte przez moderatora] kazali kierowcy jechać w daleką trasę... brak słów...

Tak13Nie

blo
@Mieciu

Pamiętam Cię Mieciu. Jechaliśmy parę razy razem. Odezwij się mail: (usunięte przez administratora)

TakNie1

Cycu
@blo

Odezwij sie na mail hahhahaha moze adres mu podaj i niech do Ciebie poczta list wysle :D

Tak2Nie1

krakusik

Jak lekko przychodzi oczernianie firmy. Nikt pewnie nie trzyma siłą w pracy?

TakNie1

Marek

Dawno nie pisaliście na temat pracy w universal transport batorowo - czym spowodowany jest ten brak Waszej aktywności? Może jednak któryś z obecnych lub byłych pracowników firmy zechciałby podzielić się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy? Gorąco zachęcam!

universum
@Marek

Firma Dziat trans ladowanie towaru na pauzie skroconej do 9 godzin pozjiej jzada cala noc oczywiscie bez pilota bo trzeba ciac koszty (usunięte przez administratora) na maxa nie polecam tej firmy

Tak1Nie

Przem

Wlasnie widać ze jaka firma tacy kierowcy. Stoi Iveco na A2 i zeby wjechać na parkang usunęła inne auta choć miejsca w brud

Tak1Nie

Jakim firma universal transport batorowo jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

emilek

Igor' chyba musisz do nich napisac lub skontkatować się z nimi. jezeli oczywiscie zależy Ci na pracy tam jeszcze. Firma ma duże doświadczenie w branży logistycznej, wiec raczej też wiedzą jakie oferują stawki i myślę, że są rozsądne. Nikomu raczej krzywdy finansowej nie zrobią.

TOMEK

jazda na maksa, jazda na magnesie - byle towar dojechał na czas, nawet u Niemca tak się jeździ

Tak10Nie

Malwina

Ja jako kobieta, żona, matka nie mogę zrozumieć takiej postawy firmy. Jak można być takim bezdusznym, bezlitosnym, bez serca pracodawcą? Mój mąż też jeździ zawodowo, jak ja jestem lub dzieci chora to mąż ma możliwość robić trasy bliżej domu, na tzw. wszelki wypadek. Już raz się zdarzyło, że na koszt firmy wracał samolotem z Londynu jak syn w przedszkolu się zatruł, bo pracodawca jest NORMALNYM człowiekiem !!

Tak5Nie

Marek J.

U nas we firmie jak kolegi córka miała wypadek, to z firmy wysłali po Niego auto ze zmiennikiem. Jak mała wyszła ze szpitala to jeszcze dostał kilka dni wolnego by posiedział w domu z dzieciakiem, ale firma dba o pracownika.

Tak1Nie1

Tomek

U nas we firmie taka sytuacja nie miałaby miejsca

Tak2Nie1

Zostaw opinię o Universal Transport Batorowo - Batorowo

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie