Wilkoszewski Sp. z o.o.

Radomsko

Wilkoszewski Sp. z o.o.

Opinie o Wilkoszewski Sp. z o.o.

suszi

ale co masz na myśli to pisząc użytkowniku @anonim, bardzo proszę o uargumentowanie twojej wypowiedzi bo nawet nie ma się za bardzo z czego domyśleć ;)

Basia po co pytasz skoro wiesz? [usunięte przez admina] . ludzie nie mają szansy wykonywać swoich obowiązkow jak nalezy

Zostaw opinię o Wilkoszewski Sp. z o.o. - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wilkoszewski Sp. z o.o.