Opinie o Trenkwalder w Oława Gałeckiego 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Trenkwalder. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Trenkwalder na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trenkwalder w Oława Gałeckiego 14

marcin

podpisuje się pod pytaniem, mógłby ktoś bardziej opisć warunki i płace ?

cześ

szkoda życia, na biednych ludziach chcą się dorobić, to zwykłe [usunięte przez administratora] ten trenkwalder

bezrobotna

trenkwalder to agencja pośrednicząca w poszukiwaniu pracy, więc jeśli zobaczyłeś nazwę pracodawcy Trrenkwalder to jest to pośrednik między Tobą a firmą Cie zatrudniającą!

haker

Polecam Agencje Trenkwalder Oława ul.Brzeska miła profesionalna obsługa kasa zawsze na czas.Miłe dziewczyny w biurze szkoda ze tak rzadko tam chodziłem miło na nie rzucić okiem polecam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Trenkwalder? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
labalbal77

Ludzie przeciez na tym polega praca tymczasowa, ze zwalniaja po czasie -nie? Agencja zupelnie normalna, wiem cos otym... nie wiem czego wy sie czepiacie, dziewczyny daja sobie rade jak moga - inne agencje wcale nie lepsze.

Tak jak piszą wyżej nie polecam omijać szerokim łukiem...całą tą agencję na Brzeskiej rozwiązać albo przekształcić w agencję towarzyską może do czegoś by się przydała..

mała mi

to tego zwalniają ludzi i przyjmują za chwile istny koszmar nigdy nie wiesz czy jutro masz pracę

gabrys

trenkwalder wspołpracuje z SCA [usunięte przez administratora] Oława nie polecam pracy tam ani przez pośrednika ani bezpośrednio.Kiepska atmosfera w pracy sami kapusie.szkodliwą celuloze się wdycha odradzam również sca.Wiadomo ze w każdej firmie są rzeczy szkodliwe ale w innych firmach jest ochrona indywidualna na wysokim poziomie a w sca zero badań okresowych.Firma ma lekarza swojego ale robi tylko wybrańcom badania.Panuje chaos bałagan a osób kompetentnych jest garstka.Piszę o Sca w trenkwalderze bo oni mają tam duzo osób praktycznie tylko przez trenkwaldera przyjmują.

grzyb-ek

tak jak mówią moi poprzednicy nie warto w tej firmie marnować sobie życia.Brak szacunku do pracowników jakim wykazują się panie szczególnie pani [usunięte przez administratora] to szczyt. Wogóle to ciekawa jest ta firma jej wartości właścicielem jest jakiś holender :) kpina z ludzi praca w tej fimie jest beznadziejna.Jesteśmy dla pani [usunięte przez administratora] białymi murzynami nie polecam firmy omijać szerokim łukiem

gumiś

Nie polecam. Zacznę od początku: po pierwszę zarobki marne, brak szans zeby przejść z tej agencji bezpośrednio do pracodawcy użytkownika, ponieważ to sieć układów, zdzierają kase ile się da .Oszukują w naliczaniu wypłat , brak szacunku do swoich pracowników , panie kompletnie są niekompletne co jest paradoksem a jednocześnie zastanawiająca jest rzecz tak na marginesie w jakimś układzie pracują. Pyta się np o podstawy naliczania wypłat to nie dostaję odpowiedzi.Brak spełnienia swojego obowiązku zapewnienia ubrania roboczego: szmaciana koszulka chińskie buty w których noga się poci i strasznie smierdzi , w zimie brak polarów czy ciepłych butów itd możnaby wymieniać

Zostaw merytoryczną opinię o Trenkwalder - Oława

• Jak się pracuje w Trenkwalder?

Zobacz opinie na temat firmy Trenkwalder tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Trenkwalder