Opinie o Rk-System s.c. Robert Kacprzycki I Zenona Kacprzycka w Mińsk Mazowiecki

counter
3 14 14 5 1
Karol Nowy wpis

Czy firma przewiduje dodatki socjalne dla pracowników ?

RK Nowy wpis

Absolutnie odradzam - właściciel to typowy janusz biznesu. Człowiek z elementarnymi brakami w wiedzy. (usunięte przez administratora) i prostak któremu wydaje się że jest wielkim artystą. Manipuluje tu opiniami i podpisuje się jako inni ludzie

Tytus Nowy wpis

Jak łatwo jest kogoś oskarżyć ale czy są dowody na takie zachowanie? Firma ma dobre opinie więc coś tu przesadzono!!

Antoni Nowy wpis

Właściciel to człowiek bez odpowiedniej wiedzy wymaganej do prowadzenia takiej działalności. Proponuje śmieszne pieniądze, jest ordynarny w zachowaniu i zachowuję się jak pan i władca. Nie dość tego usuwa opinie za pieniądze! Zdecydowanie należy unikać tej firmy!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w RK-SYSTEM s.c.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

WGM

Nie pracowałem w RK system , ale byłem na rozmowie kwalifikacyjnej jakieś 10 lat temu . Najpierw właściciel próbował mi wmówić że nie wiem jak działa PLL , potem jak się okazało że jednak dokładnie wiem jak działa PLL zaproponował połowę tego co chciałem , więc pracuję gdzie indziej , i dobrze , tu gdzie pracuję mnie cenią .

kuv

jak to na szefa przystało musi byc surowy, w ten sposób można powiedzieć też pilnuje swojego biznesu. A czy wiecei może czy poszukują teraz pracowników do RK-SYSTEM s.c.? Pyytam, bo od dawna nie wiedziałam nowych ofert pracy, a by mi na tym zależało

Piotrowski A

Pełen profesjonalizm. Pracuje z nimi od 4 lat. Polecam serdecznie. Trudno zrozumiec skąd takie wpisy anonimowych frustratów. Szef firmy jest osobą wymagającą ale kompetentną, życzliwą i naprawde można sie dogadać.

ja

Widze ze chyba konkurencja robi czarny PR firmie RK System. Panowie nie tędy droga. W firmie RK System można wiele sie nauczyc rozwinąc skrzydła. Uwazam ze to fantastyczne miejsce pracy.

Darek z warszawy

Miejcie odwagę krytykować podpisując się pełnym imieniem i nazwiskiem. Bardzo łatwo ukrywać się pod nickiem i wypisywać bzdury tylko dlatego że ktoś nie dał się wyrolować ewentualnie prześwietlił nieróbstwo i opier...wo.

Adam M.

Swoje frustracje i niedociągnięcia a często też i brak kompetencji i chęci do pracy najłatwiej zrzucić na pracodawcę. Najlepiej żeby nic nie robic i brac za to dobrą kasę. Wtedy byłoby super. Znam również firmę dłuższy czas i mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach.

Paweł

RK-SYSTEM znam od dawna, współpracuję z nimi od 1994r. Trochę dziwią mnie zamieszczone tu opinie dotyczące tej firmy. Wypowiadający się tu, musieli najwyraźniej czymś nieźle podpaść i tu anonimowo wylewają swoje żale. Wg mnie firma na poziomie, ciekawe zagadnienia do rozwiązania, wypłata zawsze na czas, cóż tu dodać... Poza tym znana marka nie tylko w PL, ale sprzedają swoje produkty na cały świat. Taka refleksja mnie nachodzi: wypowiadający się tu i rozpowszechniający treści mocno wątpliwe powinni przedstawić się z imienia i nazwiska i opisać konkretne sytuacje. Wtedy każdy pracodawca mógłby odnieść się do konkretnego przypadku. Bo anonimowo to łatwo obrzucić błotem każdego czy to RK-SYSTEM, czy firmę X, czy Y. Pytanie tylko ile takie anonimowe opinie są warte.

Tomasz

Stary, wyglądasz mi na gościa z cholernie obniżonym poczuciem własnej wartości, które przemawia przez Ciebie. Znam osobiście szefa tej firmy i to co piszesz to są kompletne bzdury. Przedstaw się może i pokaż swój dorobek 'naukowy', bo dorobek prezesa tej firmy znajdziesz na jego stronie, a twój zapewne ukrywasz za "tajemnicą zawodową" wstydząc się go okazać bo pewnie nie masz czym pochwalić

były pracownik
@Tomasz

To ciekawe, że pozostał komentarz do mojego negatywnego wpisu, a samego wpisu nie widzę! Czyżby płatna moderacja portalu na życzenie właściciela firmy? Co tu dużo dociekać, innych wcześniejszych i negatywnych też brak! ;) Pozostały tylko pisane jedna za drugą - w krótkim okresie, różnie podpisane agresywne odpowiedzi właściciela. Taki stan źle świadczy o tym portalu - bądźcie obiektywni!

Zostaw merytoryczną opinię o Rk-System s.c. Robert Kacprzycki I Zenona Kacprzycka - Mińsk Mazowiecki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Rk-System s.c. Robert Kacprzycki I Zenona Kacprzycka
3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • J. Chełmońskiego 30