Rk-System s.c. Robert Kacprzycki I Zenona Kacprzycka

Mińsk Mazowiecki

Rk-System s.c. Robert Kacprzycki I Zenona Kacprzycka

Opinie o Rk-System s.c. Robert Kacprzycki I Zenona Kacprzycka

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w RK-SYSTEM s.c.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

WGM

Nie pracowałem w RK system , ale byłem na rozmowie kwalifikacyjnej jakieś 10 lat temu . Najpierw właściciel próbował mi wmówić że nie wiem jak działa PLL , potem jak się okazało że jednak dokładnie wiem jak działa PLL zaproponował połowę tego co chciałem , więc pracuję gdzie indziej , i dobrze , tu gdzie pracuję mnie cenią .

kuv

jak to na szefa przystało musi byc surowy, w ten sposób można powiedzieć też pilnuje swojego biznesu. A czy wiecei może czy poszukują teraz pracowników do RK-SYSTEM s.c.? Pyytam, bo od dawna nie wiedziałam nowych ofert pracy, a by mi na tym zależało

Piotrowski A

Pełen profesjonalizm. Pracuje z nimi od 4 lat. Polecam serdecznie. Trudno zrozumiec skąd takie wpisy anonimowych frustratów. Szef firmy jest osobą wymagającą ale kompetentną, życzliwą i naprawde można sie dogadać.

ja

Widze ze chyba konkurencja robi czarny PR firmie RK System. Panowie nie tędy droga. W firmie RK System można wiele sie nauczyc rozwinąc skrzydła. Uwazam ze to fantastyczne miejsce pracy.

Darek z warszawy

Miejcie odwagę krytykować podpisując się pełnym imieniem i nazwiskiem. Bardzo łatwo ukrywać się pod nickiem i wypisywać bzdury tylko dlatego że ktoś nie dał się wyrolować ewentualnie prześwietlił nieróbstwo i opier...wo.

Adam M.

Swoje frustracje i niedociągnięcia a często też i brak kompetencji i chęci do pracy najłatwiej zrzucić na pracodawcę. Najlepiej żeby nic nie robic i brac za to dobrą kasę. Wtedy byłoby super. Znam również firmę dłuższy czas i mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach.

Paweł

RK-SYSTEM znam od dawna, współpracuję z nimi od 1994r. Trochę dziwią mnie zamieszczone tu opinie dotyczące tej firmy. Wypowiadający się tu, musieli najwyraźniej czymś nieźle podpaść i tu anonimowo wylewają swoje żale. Wg mnie firma na poziomie, ciekawe zagadnienia do rozwiązania, wypłata zawsze na czas, cóż tu dodać... Poza tym znana marka nie tylko w PL, ale sprzedają swoje produkty na cały świat. Taka refleksja mnie nachodzi: wypowiadający się tu i rozpowszechniający treści mocno wątpliwe powinni przedstawić się z imienia i nazwiska i opisać konkretne sytuacje. Wtedy każdy pracodawca mógłby odnieść się do konkretnego przypadku. Bo anonimowo to łatwo obrzucić błotem każdego czy to RK-SYSTEM, czy firmę X, czy Y. Pytanie tylko ile takie anonimowe opinie są warte.

były pracownik
@Tomasz 30.04.2016 15:48

To ciekawe, że pozostał komentarz do mojego negatywnego wpisu, a samego wpisu nie widzę! Czyżby płatna moderacja portalu na życzenie właściciela firmy? Co tu dużo dociekać, innych wcześniejszych i negatywnych też brak! ;) Pozostały tylko pisane jedna za drugą - w krótkim okresie, różnie podpisane agresywne odpowiedzi właściciela. Taki stan źle świadczy o tym portalu - bądźcie obiektywni!

Zostaw opinię o Rk-System s.c. Robert Kacprzycki I Zenona Kacprzycka - Mińsk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rk-System s.c. Robert Kacprzycki I Zenona Kacprzycka