Opinie o Agrocomplex Sp. z o.o. w Wyszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agrocomplex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Agrocomplex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrocomplex Sp. z o.o. w Wyszków

XYZ Nowy wpis

Nie polecam tego dziadtransa nikomu. Strata czasu. Omijać szerokim łukiem

doddo

Witam , witam a co tam w transportówce ? No nie wiedzieć co się teraz porobiło trudno z dojazdem kulturalnie mówiąc słabo. Coś tam pojeździłem zdania nie zmieniam trzymam się przy swoim algorytmie a mam ekologiczne podejście do zasad wszelkich , ocieplenie i inne zawirowania karbowania następują same po sobie. Pani od logistyki reaguje zdecydowanie , są etaty na dwa nowe wolne auta . Zebrać się , wyznaczyć cele pozbierać oferty moje i nie tylko. Nie potrafie skojarzyć żadnej z końcówek jak dla mnie analogicznej. Ja polecam czasy są spoko nie dla pieniaczy

Grażyna Nowy wpis
@doddo

Nie do końca zrozumiałam twoją wypowiedź. Polecasz pracę w tej firmie czy nie do końca? Jakie wynagrodzenie, na czas, auta zadbane, można śmigać komfortowo?

jasia Nowy wpis

Znajdują sie kamery , iść do spożywczaka to są , przechodząc przez skrzyżowanie też kamery , nawet w pakiecie medycznym w korytarzach są . a gdzie ich nie ma .one od dawna wszędzie pomontowane to dopiero odkrycie.

Natalia Nowy wpis
@jasia

No ja nie wierze w to narzekanie na monitoring. Przecież to norma w każdej firmie większej zwłaszcza prawie!! Przecież w toalecie was nie podglądają ? To o co może chodzić

Pipi

Ludzie chyba jednak naprawdę odchodzą ponieważ nie wytrzymują nerwowo są przemęczenie pracą pod ciągłą obserwacją . Mają dosyć pracy pod monitoringiem ,podsłuchami i inwigilacją ze strony szefa. Jak również niezbyt miłych odzywek z jego strony w stosunku co do pracowników. Panie Wiesławie człowiek ze wsi wyjdzie lecz wieś z człowieka nigdy.Każdym email do klienta także jest czytany!!! Social... czym żesz jest socjal w tej firmie- tu takie pojęcie nie istnieje. Pakiet medyczny..... Wątpliwa sprawa pojęcie również nieznane. Nawet ubezpieczenia trzeba pilnować ponieważ nie zawsze jest zgłoszony pracownik na czas. Szkoda naprawdę bardzo szkoda że pracodawca nie ma zaufania do swoich pracowników w ten sposób nie da się zbudować firmy. Ciągłe zastraszanie ,wmawianie komuś że się nie nadaję bądź nie wykonuje prawidłowo swych obowiązków jest normą tej firmie tylko osoba twarda psychicznie tam wytrzyma. Lub zlepek ludzi którzy nie nie mają się gdzie podziać. Tak dla jasności post także jest zamieszczone na stronie opinie o Agro kompleksie Żółwin

Paulina
@Pipi

Przykro, że masz takie zdanie o pracy tam. Rozumiem monitoring, ale jak to podsłuch i inwigilacja? I co oznacza wątpliwy pakiet medyczny? Był taki zapis w umowie?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agrocomplex Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG 131- stocznia, praca w Danii
ATN Service ApS
logo firmy Pracownik drukarni
Wyszków
Human Pro Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Wyszków
Online Marketing Help Sp. z o.o.
Jan

Jako rolnik od pokoleń prowadzę gospodarstwo tym samym stwierdzić tu trzeba - jestem ze wsi . Zaciekawiło mnie czemu wieś ma z człowieka wyjść .Czy coś jest z ludźmi ze wsi czy wszyscy maja mieszkać w mieście .

kandydat

Czy agrocomplex Zółwin to jest to samo co w Radonicach?

Bułeczka
@kandydat

Agrocomplex to firma nastawiona na wyciągnięcie jak największych korzyści z pracownika, system premiowy, płacowy, system nawet ubezpieczeniowy nie istnieje. Nowoczesność firmy polega jedynie na wszechobecnym monitoringu I podsłuchach, pozakładanych niemalże wszędzie. Firma masakra, szef porażka. Dużo by mówić, on traktuje ludzi gorzej niż bydło, dla którego tam można środki pielęgnacyjne zakupić, oczywiście trzeba dodać przeterminowane.

Frank
@Bułeczka

Dokładnie, potwierdzam strata czasu, z kasą też lipa o wszystko kłócić się trzeba i pracownik jest od wszystkiego nie ważne na jakim stanowisku jesteś. Polecam poczytać opinie Agrocomplex żółwin bo to samo (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Agrocomplex Sp. z o.o. - Wyszków

• Jak się pracuje w Agrocomplex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agrocomplex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrocomplex Sp. z o.o.?

Agrocomplex Sp. z o.o.
  • Stolarska 3