TUNEX s. c.

Bydgoszcz

Opinie o TUNEX s. c.

penio
użytkownik zarejestrowany

No wlasnie ktoś z was pisał wczesniej, że atmosfera jest taka zła, ale zastanwiam sie dlaczego ponieważ nie było, żadnego uzasadnienia, wiem ze to pisaliscie wczesniej moze teraz sie cos zmienilo

lol

atmosfera okropna [usunięte przez moderatora]

asia

tunex to firma ok ale bez pani Danki. osoba ta psychicznie znęca się nad personelem i gro dobrze przeszkolonych osób przeszło przez nią do konkurencji, która z pewnościa jest jej za to wdzięczna.Manka są prawie w każdym sklepie ,na szczęscie gdy ja pracowałam w tej firmie trafiłam na taka kierowniczke, która robila wszystko aby do tego nie dochodził i jej sie to udawało. pozdrawiam pania A. Jeden plus w tej firmie to fakt że pensja jest zawsze na czas.

tajniak

brak słów....

Zostaw opinię o TUNEX s. c. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TUNEX s. c.