Styr-Bud Sp. z o.o.

Opinie o Styr-Bud Sp. z o.o.

Normalny

firma do (usunięte przez administratora) Kierownictwo prostaki i idioci. wstyd. Ciekawe czy to usuniecie

Donka

Do wszystkich osob ktore chca podjac prace w tej firmie: NIE RÓBCIE TEGO! Przed zatrudnieniem sie wtej firmie czytalam komentarze na jej temat. Myslalam ze az rak zle byc nie moze. A jednak... Krzyki i ponizanie to norma. Wlasciciele mysla ze jestes ich wlasnoscia. Codziennie strach przed kolejnym dniem pracy. Po 3 miesiacach wlasciciel kaze podpisywac umowr smieciowa. Zastanawiam sie tylko czy te bestie maja jakies wyrzuty sumienia po tym jak traktuja ludzi... Najgorsza firma na swiecie!!!

Liza
@Donka 08.12.2017 22:21

To prawda. Warto przemyśleć te opinie. Prowadzenie działalności poniżej norm. Organa pracy powinny zainteresować się ta firmą i jej nadużyciami wobec pracowników. Poziom właścicieli jako szefów poniżej normy.

Alison

Odradzam ta firme czy to w biurze czy na innym stanowisku. Umowa jest na korzyść pracodawcy zero urlopów ani nic w tym rodzaju. Pesje zawsze cos jest nie tak. Zabrana premia bez tlumaczenia czemu itd. Jak idziesz sie dowiedziec czemu taka pesja to jest pretesja do pracownika czy on sie nigdy nie pomylil ( tylko te pomylki w pesji sa co dwa miesiące) Kazdy jest tam zastraszany boi sie odezwac. Trzeba walczyc o swoje za kazdym razem. Jak tego nie sie nie robi beda Cie ruch.... jak chca na kase na godziny. A właśnie godziny. To jest inny temat. Jest zapisane 8h pracy. Ale fajnie jak zpstajesz dluzje i nie ma pyt czy możesz masz zostac i tyle. Nie ma platnych nadgodzin moze dostaniesz godziny do odbioru ale wtedy kiedy im pasuje a nie kiedy Ty potrzebujesz. Najczesciej jest to w zime bo jest mniej pracy. Nie polecam nawiazywac współpracy z tym pracodawca. Zwlaszcza kierowcy widzac ile czasu jezdza to tez nast kwestia Umowa swoja droga jazda co innego placa tez.

karmel

słaby

Xyz

Firma ( usunięte przez administratora ) Dziw ze jeszcze nikt nie pozwal ich do sadu. Ta firma to totalne dno.

brak szacunku

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Brak szacunku dla pracownika. Każdy siedzi w strachu. I prawda że wszystkie prawdziwe komentarze zostały usunięte !

zbulwersowany

To fatalnie że Gowork usuwa najwyraźniej pod naciskiem Styr budu prawdziwe informacje na temat firmy. Co to za wiarygodność! Omijajcie wlascicieli, zwłaszcza właścicielkę szerokim łukiem. Tam nie ma miejsca do sensownej pracy a i jakość produktów wątpliwa.

Na nie
@zbulwersowany 10.08.2016 22:24

Wszystko prawda. Styrbud w postaci pani właścicielki każe usuwać wszelkie negatywne- prawdziwe opinie.

dea

Haha znowu wszystko usunęli :) No bez jaj. Rozumiem, że o tej firmie można pisać tylko prawdę wg pracodawcy a nie pracownika ? Bez sensu jest ta strona jeżeli nie spełnia swojej powinności

sway

Uwielbiam to usuwanie opinie o Styr-budzie :)

bler

Rób swoje a i tak będą traktować Cię jak śmiecia, choćbyś im tyłki wycierał i robił durną herbatę góralską (czy jak oni to nazywają).

Moris

Cześć macie może jakieś informacje odnośnie pracy w dziale handlowym? Zarobki, rekrutacja, rotacja ludzi, narzędzia służbowe itp. Prośba o info.

były pracownik

Ja dodam tylko, że Styr Bud przekształcił się w STB Koncept Sp z o.o. ale to cały czas ta dana firma i ci sami właściciele.

Jak wygląda praca w Styr-Bud Sp. z o.o.? Wiesz coś nowego na jej temat? Podziel się z nami komentarzem i pomóż naleźć użytkownikom pracę marzeń!

Zostaw opinię o Styr-Bud Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Styr-Bud Sp. z o.o.