Styr-Bud Sp. z o.o.

Styr-Bud Sp. z o.o.

Opinie o Styr-Bud Sp. z o.o.

Jolanta

@pracownik, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Styr-Bud. Długo już jesteś związany z tą firmą? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? @Andrzej, na forum ważne są każde opinie, zarówno te pozytywne, jak i negatywne, więc każdy ma prawo do wypowiedzenia się. Co Ty chciałbyś powiedzieć na temat pracy w Styr-Bud? @były pracownik, jeśli jakieś opinie są usuwane to tylko w przypadku stwierdzenia ich dużego naruszenia regulaminu. Wspominasz o mobbingu - to bardzo poważne oskarżenie, które zamieszczasz na forum publicznym. Czy jesteś pewien, że w firmie zdarzały się tego typu sytuacje? Jeśli tak, to czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie?

Widać, że bardzo ktoś żałuje swojej nieobecności w firmie i woli żyć naszym życiem niż swoim. Każdy ma prawo coś napisać. Więc czytajcie. Ja i moi koledzy nie żałujemy żadnego, który odszedł. Zarówno ci biurowi których nie ma i tych z zakladu. Pamiętajcie. Dobrze że was nie ma, bo mieszaliście i okłamywaliście wszystkich. A teraz kłamiecie na tych stronach bo nie możecie wytrzymać że innym pracuje się dobrze.

Andrzej

Jak komuś nie udało się utrzymać w firmie to mógłby sobie darować te nieobiektywne opinie.

Nie

Coś podobnego "dyrektorzy" zaczęli pisać o sobie dobrze. Kandydaci , obecni pracownicy ? ....

były pracownik

Widzę, że firma zmienia strategię. Zamiast kasować złe opinie to dopisuje dobre. Ja pracowałam w tej firmie. Nie polecam. Mobbing! Nadgodziny niepłatne. Zarobki marne. Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Pracują tam ludzie którzy nie mają wyjścia. Ja się uwolniłam i bardzo się cieszę ze nie mam kontaktu już z tą firmą. Pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze tam wytrzymują.

kandydatka do pracy

Ostatnio byłam w tej firmie na rozmowie o pracę. I jestem zaskoczona tymi złymi opiniami. Do tej pory, a mam doświadczenie, nie byłam na tak profesjonalnej rozmowie kwalifikacyjnej. Miła atmosfera, mega konkret. To mi się podoba. I jak się tak zastanowiłam to rozumiem teraz co może się nie podobać w podejściu firmy. Ci ludzie po prostu wiedzą co chcą i szukają pozytywnych ludzi, wierzących we własne siły. Jestem bardzo zadowolona. Więc dla wszystkich wątpiących, jak wątpicie we własne siły to nie idźcie, jak jesteście otwarci i chcecie się rozwijać to jest to firma dla was.

kolega z pracy

I wreszcie ktoś napisał prawdę. Nie dajmy się tym wszystkim którzy kiedyś mówili że są naszymi kolegami albo też kierownikami a teraz to opluwają nas i firme. mam już dość czytania tych "nie polecam". ludzie nie pracujecie to dajcie już nam spokój.

Andrzej

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Obecny Pracownik
@Andrzej 07.04.2018 13:08

Poziom tych wypowiedzi jest po prostu żenujący. Prawda jest taka. ze odchodzą ludzie którzy są fatalni, nie koleżeńscy, manipulatorzy. dobrzy są w stanie wyciągac wnioski i wrócić nawet po kilku latach nieobecności. Ci którzy spuszczają swoją nienawiść są po prostu słabi i mają widzenie że za swoje niepowodzenia będą obrzucać innych gównem. ja tutaj pracuje i cieszę się że mam pracodawcę, który wymaga i jasno mówi co mu się podoba, a co nie. A wy wszyscy, którzy jesteście tacy mądrzy po prostu jesteście nieudacznikami, i potraficie gryźć na odległość. My pracownicy dokładnie wiemy kto to pisze i kto podczas przerw puszczał jakie teksty. I może warto abyśmy stanęli w obronie firmy i naszych miejsc pracy. A cała reszta niech znajdzie szczęście gdzie indziej. A te 5 osób to odeszło przez tego kto ten wpis zrobił, ale mu nie poszło. A teraz wracamy i będziemy się mieć dobrze.

NIE POLECAM

Firma prowadzona przez typowego Janusza i Karyne. Już na rozmowie rekrutacyjnej masz ochotę zawrócić się na pięcie i wyjść. Janusz zadaje pytania, które zwalają z nóg typu: " Co zrobisz jak zostawi Cię żona?" ( oczywiście wali Ci na "TY"). No to mu odpowiadasz, że świat się nie kończy i jakoś sobie poradzisz itp, itd. Ale taka odpowiedz mu nie wystarcza. Zadaje dalsze pytanie doprowadzając Cię do totalnej irytacji. Padają jeszcze typowo HR-skie pytania: "Jaką uczelnie skończyłeś?". Odpowiadasz, że skończyłeś taką i taką uczelnie ( zaznaczam, że jest to jedna z lepszych uczelni w Polsce). Na co on zaczyna się irytująco śmiać. Wtedy wiesz, że zapewne sam skończył Wyższą Szkołe Robienia Hałasu stąd taka reakcja. Ale spoko. proponują całkiem niezłą kasę więc, człowiek myśli że spróbuje, trochę się odkuje i po roku zacznie szukać czegoś innego. Tym bardziej, że bezpośredni przełożony mówi, że będziesz podlegał pod niego i z szefem nie będzie jako takiego kontaktu. Co jest totalnym fałszem. Zresztą kierownicy poszczególnych działów sami siedzą na zebraniach z czerwonymi polikami i głowami skierowanymi w dół. I oczywiście każde niepowodzenia zwalaja na swoich podwładnych o czym dowiedziałem się pod koniec mojej "Kariery" w owym przedsiębiorstwie. W ciągu mojej pracy w tej firmie słowa na "K" i "Ch" skierowane do pracowników są na porządku dziennym. Przychodzi pierwszy dzień pracy i podpisanie umowy. Okazuje się, że pieniądze, które Ci obiecywali to ściema. Na umowie 1/2 tego co było ustalone to podstawa, a druga część to premia zależna od nie wiadomo czego.Podsumowując: nie żałuje pracy w tej firmie. Wręcz przeciwnie. Cieszę się, że tam trafiłem. Nauczyłem się, że przed pójściem na rozmowe trzeba przeczytać komentarze na temat danej firmy. A wszystkie komentarze na jej temat to prawda.Podczas mojej krótkiej, kilku miesięcznej przygody z pracy odeszło 5 osób, którzy nie wytrzymali atmosfery tam panującej.

Nie nie
@NIE POLECAM 12.03.2018 15:18

Wstyd dla takich szefów. Skąd się tacy biorą. Nikt tam nie powinien się zatrudniac kto ceni sobie kulturę w kontaktach z ludźmi.

Tedy

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!!

Normalny

firma do (usunięte przez administratora) Kierownictwo prostaki i idioci. wstyd. Ciekawe czy to usuniecie

Donka

Do wszystkich osob ktore chca podjac prace w tej firmie: NIE RÓBCIE TEGO! Przed zatrudnieniem sie wtej firmie czytalam komentarze na jej temat. Myslalam ze az rak zle byc nie moze. A jednak... Krzyki i ponizanie to norma. Wlasciciele mysla ze jestes ich wlasnoscia. Codziennie strach przed kolejnym dniem pracy. Po 3 miesiacach wlasciciel kaze podpisywac umowr smieciowa. Zastanawiam sie tylko czy te bestie maja jakies wyrzuty sumienia po tym jak traktuja ludzi... Najgorsza firma na swiecie!!!

Liza
@Donka 08.12.2017 22:21

To prawda. Warto przemyśleć te opinie. Prowadzenie działalności poniżej norm. Organa pracy powinny zainteresować się ta firmą i jej nadużyciami wobec pracowników. Poziom właścicieli jako szefów poniżej normy.

Alison

Odradzam ta firme czy to w biurze czy na innym stanowisku. Umowa jest na korzyść pracodawcy zero urlopów ani nic w tym rodzaju. Pesje zawsze cos jest nie tak. Zabrana premia bez tlumaczenia czemu itd. Jak idziesz sie dowiedziec czemu taka pesja to jest pretesja do pracownika czy on sie nigdy nie pomylil ( tylko te pomylki w pesji sa co dwa miesiące) Kazdy jest tam zastraszany boi sie odezwac. Trzeba walczyc o swoje za kazdym razem. Jak tego nie sie nie robi beda Cie ruch.... jak chca na kase na godziny. A właśnie godziny. To jest inny temat. Jest zapisane 8h pracy. Ale fajnie jak zpstajesz dluzje i nie ma pyt czy możesz masz zostac i tyle. Nie ma platnych nadgodzin moze dostaniesz godziny do odbioru ale wtedy kiedy im pasuje a nie kiedy Ty potrzebujesz. Najczesciej jest to w zime bo jest mniej pracy. Nie polecam nawiazywac współpracy z tym pracodawca. Zwlaszcza kierowcy widzac ile czasu jezdza to tez nast kwestia Umowa swoja droga jazda co innego placa tez.

karmel

słaby

Xyz

Firma ( usunięte przez administratora ) Dziw ze jeszcze nikt nie pozwal ich do sadu. Ta firma to totalne dno.

brak szacunku

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Brak szacunku dla pracownika. Każdy siedzi w strachu. I prawda że wszystkie prawdziwe komentarze zostały usunięte !

zbulwersowany

To fatalnie że Gowork usuwa najwyraźniej pod naciskiem Styr budu prawdziwe informacje na temat firmy. Co to za wiarygodność! Omijajcie wlascicieli, zwłaszcza właścicielkę szerokim łukiem. Tam nie ma miejsca do sensownej pracy a i jakość produktów wątpliwa.

Na nie
@zbulwersowany 10.08.2016 22:24

Wszystko prawda. Styrbud w postaci pani właścicielki każe usuwać wszelkie negatywne- prawdziwe opinie.

dea

Haha znowu wszystko usunęli :) No bez jaj. Rozumiem, że o tej firmie można pisać tylko prawdę wg pracodawcy a nie pracownika ? Bez sensu jest ta strona jeżeli nie spełnia swojej powinności

sway

Uwielbiam to usuwanie opinie o Styr-budzie :)

bler

Rób swoje a i tak będą traktować Cię jak śmiecia, choćbyś im tyłki wycierał i robił durną herbatę góralską (czy jak oni to nazywają).

Moris

Cześć macie może jakieś informacje odnośnie pracy w dziale handlowym? Zarobki, rekrutacja, rotacja ludzi, narzędzia służbowe itp. Prośba o info.

były pracownik

Ja dodam tylko, że Styr Bud przekształcił się w STB Koncept Sp z o.o. ale to cały czas ta dana firma i ci sami właściciele.

Jak wygląda praca w Styr-Bud Sp. z o.o.? Wiesz coś nowego na jej temat? Podziel się z nami komentarzem i pomóż naleźć użytkownikom pracę marzeń!

Zostaw opinię o Styr-Bud Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Styr-Bud Sp. z o.o.