Opinie o Styr-Bud Sp. z o.o. (Zakończona działalność ) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Styr-Bud Sp. z o.o. (Zakończona działalność ). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Styr-Bud Sp. z o.o. (Zakończona działalność ) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Styr-Bud Sp. z o.o. (Zakończona działalność ) w Warszawa

przyszły Nowy wpis

jak wygląda praca z Zarządem?

Czy jest możliwość pracy w Styr-Bud Sp. z o.o. na część etatu?

Kasjusz Nowy wpis

Oczywiście. Wystarczy porozumieć się z prezesem lub prezesowa. Są naprawdę ugodowi.

Gutek

@On A ja myślę, że o obecnej sytuacji firma znajdzie pracowników , spokojnie!

On
@Gutek

Myśleć zawsze możesz, baaa nawet nadzieję możesz mieć:)

@Gutek

Spokojnie ?!! Dosyć krętact i gadania tej Pani ,nie płacisz za nadgodziny i soboty ,a chcesz oddawać dniami wolnymi ,sama pracuj za dni wolne !! Za te kręcenie i mamienie ludzi będą wszystkie instytucja prawne informowane,dość wyzysku ,może pojedziecie po rozum do głowy .Pracy w tej firmie nie polecam ,będziesz mieć 4dni wolne w miesiącu a za godziny dodatkowe i soboty 0 kasy

@Gutek

Jeszcze potrafi zebrać wszystkich na placu i bezczelnie wmawiać, że nie chcemy pracowac,WSTYD WSTYD ,na psychikę to możesz w przedszkolu komuś wchodzić, ale nie tu ,będziesz płacić to będą ludzie a teraz przejdź po firmie ,popatrz i się zastanów a tych swoich (usunięte przez administratora) weź pod ręke i tak chodzą i nic nie robią,k....a po co oni tam są ,wystarczy jeden który zrobi papierki a tu papierosek , łażenie, papierosek

Lili Nowy wpis

Podstawowa cecha właścicielki to (usunięte przez administratora) a za tym idzie brak klasy i ogłady biznesowej. Wiele osób wypowiadalo się na temat tej pani. Ani w warunkach epidemii ani w innych nie polecam pracy w tej firmie. Żenujące jest jak prowadzi się tę firmę. To dziwne że właściciele - właściwi nie wyciągają wniosków. Szkoda.

On

Jeszcze troche i firma padnie z braku ludzi ,!!! A wy dalej nie płacicie za nadgodziny!!!!! Zastanówcie się

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Luidzi

Zawsze można zmienić pracę, więc nie rozumiem po co narzekać?

mateusz

Ostrzegam przed tą firmą oraz przed agencja pracy poprzez ktora rekrutują - Adecco.

@mateusz

Możesz coś więcej? Nie dawno odrzuciłem ofertę pracy z tej firmy właśnie poprzez Adecco która była aż zaskakująco atrakcyjna finansowo, ciekawi mnie co straciłem, bo rozmowy wyglądały całkiem profesjonalnie.

@Marcin

Nie wiem co straciłeś, ale wiem co zyskales - zdrowie psychiczne.

Krystyna
@Marta

Czyli według Ciebie praca w Styr-Bud jest obciążająca psychicznie. Powiedz proszę coś więcej na ten temat. Jak traktowani są tam pracownicy?

@Krystyna

Jest to firma w której nie jest przestrzegane prawo pracy, właściwie wiele naruszeń podlega zgloszeniom do inspekcji pracy. Szefowie tej firmy jako pracodawcy i ludzie na niskim poziomie. Duża rotacja a to świadczy już o tej firmie.

Mirosław

Naprawdę niepokojąco wyglądają wasze negatywne opinie. Czy ktoś z was próbował osobiście zmienić coś w firmie, przeciwstawić się złym praktykom kierownictwa?

Marian
@Mirosław

Przyklad idzie z gory. A poziom na gorze jest, mniej niz zero...

Pan

Gdybym miał teraz wypisać wszystkie grzechy firmy to zapełniłbym całą stronę grzechami, które popełnia firma STB. Sposób funkcjonowania firmy wręcz przypomina system pańszczyźniany, czyli są chłopi - osoby zatrudnione w firmie (celowo nie piszę pracownicy - bo pracownik, to osoba która w jakiś sposób identyfikuje się z firmą) i jest Pan (w tym wypadku Pan i Pani). Bardzo proszę uważać na tą firmę. Nie polecam.

Eli
@Pan

(usunięte przez administratora) powinna spalić się że wstydu

Sławomir

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o firmie. Każdy potrafi odróżnić, kto, co pisze... Brak szacunku dla pracowników jest standardem. Pracownik traktowany jako zło konieczne, a nie wartość dla firmy.

Niezbyt pochlebne są te wasze opinie o pracy w firmie. Miałem zamiar aplikować ale...

Na nie
@Paweł

Nie aplikuj. Nie warto. Warunki pracy i zatrudnienia nie jasne. Nadgodziny nie wypłacane. Oczekiwania i żądania a w zamian traktowanie ludzi przedmiotowo. Kultura osobista właścicieli na bardzo niskim poziomie dlatego nigdy nie wyciągaja wniosków jako pracodawcy i ludzie.

kandydatka do pracy

Ostatnio byłam w tej firmie na rozmowie o pracę. I jestem zaskoczona tymi złymi opiniami. Do tej pory, a mam doświadczenie, nie byłam na tak profesjonalnej rozmowie kwalifikacyjnej. Miła atmosfera, mega konkret. To mi się podoba. I jak się tak zastanowiłam to rozumiem teraz co może się nie podobać w podejściu firmy. Ci ludzie po prostu wiedzą co chcą i szukają pozytywnych ludzi, wierzących we własne siły. Jestem bardzo zadowolona. Więc dla wszystkich wątpiących, jak wątpicie we własne siły to nie idźcie, jak jesteście otwarci i chcecie się rozwijać to jest to firma dla was.

Expracownik
@kandydatka do pracy

Ja równie gdy byłam na rozmowie wszystko było super.(usunięte przez administratora) uśmiechnięta, miła, konkretna. Pamietam nawet jak zaśmiała się mówiąc to damy pani dwa tygodnie luzu. Sądziłam, że chodzi o spokojne wdrożenie w prace. Jak bardzo się myliłam gdy po tym czasie zaczęły się zaczepki, docinki, zwracanie uwagi o wszystko problem z wychodzeniem z pracy o 16:00 mimo ze firma jest otwarta właśnie o tej godzinie. Nikogo nie interesowało twoje życie prywatne. Musiałaś codziennie pytać czy możesz wyjść po 8 h pracy do domu i czekać łaskawie na potwierdzenie. Jakaś kpina nie praca. Straciłam tam dużo zdrowia psychicznego. Wytrzymałam długo tylko dlatego, że była to praca na miejscu ale teraz się cieszę, że stamtąd odeszłam

Expracownik

Nie wiem skąd opinie, że te negatywne to wynik problemu samego pracownika a nie firmy. Pracowałam w styrbudzie a aktualnie STB Koncept prawie dwa lata i jedyne co mogę powiedzieć to to, że kadra zarządzająca powinna być dawno zgłoszona do PIP. Nie jestem w stanie zliczyć razy ile płakałam ja moje koleżanki. Brak szacunku nawet dla starszych od siebie. Traktowanie każdego jak śmiecia było na porządku dziennym. Mimo, że minęło już kilka lat dalej ta firma utkwiła mi w pamięci i żałuje jedynie, że nie potrafiłam im wszystkim powiedzieć prosto w twarz jakimi są(usunięte przez administratora) bo(usunięte przez administratora) tak się nie zachowuje..

Jolanta

@pracownik, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Styr-Bud. Długo już jesteś związany z tą firmą? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? @Andrzej, na forum ważne są każde opinie, zarówno te pozytywne, jak i negatywne, więc każdy ma prawo do wypowiedzenia się. Co Ty chciałbyś powiedzieć na temat pracy w Styr-Bud? @były pracownik, jeśli jakieś opinie są usuwane to tylko w przypadku stwierdzenia ich dużego naruszenia regulaminu. Wspominasz o mobbingu - to bardzo poważne oskarżenie, które zamieszczasz na forum publicznym. Czy jesteś pewien, że w firmie zdarzały się tego typu sytuacje? Jeśli tak, to czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie?

Widać, że bardzo ktoś żałuje swojej nieobecności w firmie i woli żyć naszym życiem niż swoim. Każdy ma prawo coś napisać. Więc czytajcie. Ja i moi koledzy nie żałujemy żadnego, który odszedł. Zarówno ci biurowi których nie ma i tych z zakladu. Pamiętajcie. Dobrze że was nie ma, bo mieszaliście i okłamywaliście wszystkich. A teraz kłamiecie na tych stronach bo nie możecie wytrzymać że innym pracuje się dobrze.

Jak komuś nie udało się utrzymać w firmie to mógłby sobie darować te nieobiektywne opinie.

Nie

Coś podobnego "dyrektorzy" zaczęli pisać o sobie dobrze. Kandydaci , obecni pracownicy ? ....

Widzę, że firma zmienia strategię. Zamiast kasować złe opinie to dopisuje dobre. Ja pracowałam w tej firmie. Nie polecam. Mobbing! Nadgodziny niepłatne. Zarobki marne. Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Pracują tam ludzie którzy nie mają wyjścia. Ja się uwolniłam i bardzo się cieszę ze nie mam kontaktu już z tą firmą. Pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze tam wytrzymują.

kolega z pracy

I wreszcie ktoś napisał prawdę. Nie dajmy się tym wszystkim którzy kiedyś mówili że są naszymi kolegami albo też kierownikami a teraz to opluwają nas i firme. mam już dość czytania tych "nie polecam". ludzie nie pracujecie to dajcie już nam spokój.

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Obecny Pracownik
@Andrzej

Poziom tych wypowiedzi jest po prostu żenujący. Prawda jest taka. ze odchodzą ludzie którzy są fatalni, nie koleżeńscy, manipulatorzy. dobrzy są w stanie wyciągac wnioski i wrócić nawet po kilku latach nieobecności. Ci którzy spuszczają swoją nienawiść są po prostu słabi i mają widzenie że za swoje niepowodzenia będą obrzucać innych gównem. ja tutaj pracuje i cieszę się że mam pracodawcę, który wymaga i jasno mówi co mu się podoba, a co nie. A wy wszyscy, którzy jesteście tacy mądrzy po prostu jesteście nieudacznikami, i potraficie gryźć na odległość. My pracownicy dokładnie wiemy kto to pisze i kto podczas przerw puszczał jakie teksty. I może warto abyśmy stanęli w obronie firmy i naszych miejsc pracy. A cała reszta niech znajdzie szczęście gdzie indziej. A te 5 osób to odeszło przez tego kto ten wpis zrobił, ale mu nie poszło. A teraz wracamy i będziemy się mieć dobrze.

Nie nie

Wstyd dla takich szefów. Skąd się tacy biorą. Nikt tam nie powinien się zatrudniac kto ceni sobie kulturę w kontaktach z ludźmi.

• Jak się pracuje w Styr-Bud Sp. z o.o. (Zakończona działalność )?

Zobacz opinie na temat firmy Styr-Bud Sp. z o.o. (Zakończona działalność ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Styr-Bud Sp. z o.o. (Zakończona działalność )?

Kandydaci do pracy w Styr-Bud Sp. z o.o. (Zakończona działalność ) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Styr-Bud Sp. z o.o. (Zakończona działalność )
1.3/5 Na podstawie 20 ocen.

Styr-Bud Sp. z o.o. (Zakończona działalność )