PRDM Piotrków

Opinie o PRDM Piotrków

Wojtek

Idealnych firm nie ma ale z pracownikami też jest róznie

Sztochaj

Ta firma to wielkie (usunięte przez administratora) wyzysk pracownika fizycznego. W biurze arystokratki co jape wsadza wszędzie a słoma z butów wystaje. Notoryczne błędy w wypłatach później wyrównania dziwne robią. Omijajcie to (usunięte przez administratora) bo biada wam ludzie... (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Jarek

Czy ta cisza to wynik dobrej pracy?

wiosna

Dajcie już im spokój każdy dostanie swoje prezesi ,dyrektorzy , pani z kadr, pan f i wszyscy wredni tego świata, a jak wiadomo trumna kieszeni nie ma .

miły

Drogi Zarządzie mam takie papiery że mogą was pogrążyc i zrobie to mnie nie bedzie juz nidługo więc teraz mogę to zrobić i to zrobie niech Pani prezes nie uważa sie za bezkarną i cały zarząd włacznie z rodzina obecuje że to zrobie

Szanowny Zarządzie - może juz dość wykorzystywania - teraz moja kolej- mam pewne piery które pozwolą was pgrązyć ozrobie to teraz jżuz nie wążne i tak mnie za co robicie i maie w zamiarze. Dosyc tego wszystkiego teraz możecię sie tylko bać

Ulka

Jak ktoś jest dobrym pracownikiem to z pewnością nie narzeka.

Lato

Widzę że w PRDM ruszyła akcja ocieplania wizerunku , ale to nic nie da póki będą tam ci którzy myślą że są pępkiem świata" rodzina" i pan f , i wszyscy którzy ze strachu zrobią wszystko. Współczuję tym którzy muszą tam pracować .Słowo "muszą" jest kluczowe- brawo Gosia udało ci się , po tylu latach nareszcie jesteś w normalnej firmie. Brawo Mirek. pozdrawiam.Ja muszę.

czy firma szuka pracowników? Jaką macie atmosferę?

filozof

Szanowny Panie Marto! Przestałbyś wreszcie pisać bzdurne reklamy dla swojej firmy. Zejdź do poziomu zwykłego robola w" twojej firmie" - wytrzymaj miesiąc w sezonie, a potem interpretuj warunki, płace i ekscytującą atmosferę oraz zarządzanie ( jeżeli wiesz co to słowo oznacza). Wskocz na stanowisko kierowcy, popracuj na zapleczu naprawczym. Na pewno się nadajesz, ponieważ zapewne masz ukończone przedszkole i uprawnienia niezbędne do pracy na stanowiskach. Zacznij zarabiać za stawkę godzinową, nie na etat zobaczymy co wtedy napiszesz...

@robotnik drogowy, poruszyłeś wiele istotnych kwestii i Twoja opinia na temat pracy w PRDM Piotrków jest dzięki temu bardzo cenna! :) Czy jesteś nadal związany z tym miejscem? Firma poszukuje aktualnie wielu nowych pracowników na różne stanowiska - zainteresowanych odsyłam na stronę internetową: http://prd-m.pl/praca/ - są jacyś chętni na aplikowanie?

robotnik drogowy

Firma ma prostą zasadę odsiewa plew od ziarna , Ci którzy coś reprezentują swoją osobą mają trochę oleju w głowie pozostają i zarabiają , oczywiście zarobki nie są w realiach warszawskich czy też dużych korporacjach takich jak S...k czy S....t , lecz jest to firma stacjonarna i praca na miejscu co umożliwia bycie codziennie z rodziną . To prawda że sprzęt jest w opłakanym stanie dlatego ze pracownicy nie szanują swojej pracy , każdy patrzy krótkowzrocznie aby przeżyć dzień, nie interesuje go czynności takie jak sprawdzenie oleju itp czego skutkiem jest opłakany stan sprzętu. Wypłata zawsze jest na czas to prawda , ilość godzin w sezonie jest bardzo duża , to też prawda ale to prace sezonowe decydując się na pracę na budowie musimy być tego świadomi , zimą kiedy odbieramy zaległe urlopy siedzimy po dwa miesiące w domu to nikt nie płacze , tylko wtedy nie ma pieniędzy bo zarobki nie umiemy podzielić przez cały rok. W każdej firmie są dobre i zła strony , zanim podejmiesz pracę dowiedz się jaki jest charakter pracy i ile za nią zarobisz , podpisując umowę godzisz się na warunki a potem wypisujesz bzdury to świadczy że jesteś dureń albo Cię oszukali więc idź do sądu, udowodni swoja rację i wtedy pokarz dowody. W firmie pracuje paru fajnych nadzorujących u których pracuje się bardzo przyjemnie bez stresu robię swoje i jestem w porządku dla innych, co tu narzekać sami godzimy się na warunki pracy narzekając udowadniamy że niewiele potrafimy jesteśmy słabi aby coś zmienić.

Melania

Każda firma bogaci się pracą swoich pracowników przecież to jest normalne. jak ktoś uważa inaczej to najlepiej założyć swoją i wszystko płacić pracownikom.

@dragon może uszczegółowić swoją wypowiedź? Jednak dla osób, które tutaj wchodzą i poszukują pracy takie tajemnicze wpisy nic nie mówią. Warto pisać konkretnie i pomóc innym w znalezieniu zatrudnienia.

Dragon

Dla zainteresowanych: ta firma powstała z ludzkich , pracowniczych pieniędzy niekiedy ciężko wypracowanych i zaoszczędzonych a oni zagarnęli wszystko myślą ,że ich nikt i nic z tego nie rozliczy. Oj zapewniam przyjdzie czas że kłamstwa , oszustwa , matactwa i pazerność wyjdą na jaw i to szybciej niż myślą a całe to "ich " bogactwo i majątki {z ludzkiej krzywdy } nie dadzą szczęścia.

Obserwator

firma prezesów , matki żony i ... zachłanność brak poszanowania ludzi , pazerność w tej firmie przerasta wyobrażenie kogokolwiek , udają dobrych a są tragiczni. Odebrali ludziom wszystko co mogli .Po trupach { dosłownie } do celu. Proponuję wziąć przykład z prezesa PEUK ten FACET Ten Zarząd ma Honor . A tutaj pracujesz , tyrasz a i tak wszyscy mają w nakazie cię oszukać , mają tak policzyć żebyś nic nie wiedział a oni mieli dla siebie - cała reszta ma milczeć." Prezesi" biorą więcej niż cała firma i wciąż im mało a to tylko jedna rodzinka . Cały czas mówią , że takiej biedy to jeszcze nigdy nie mieli. Oj naprawdę biedni ci ludzie , umierać będzie im trudno z takim bagażem ludzkich krzywd.

andzia

nie sądzę, to oznakowanie poziomie dróg inne fizyczne roboty pokrewne musi ktoś wykonywać, na pewno potrzeba nie tylko samych kierowników ale też wielu pracowników fizycznych - kierownik nie będzie za fizola robił;)

oli

firma dla dyrektorów i kierowników.

szakal

mamndzieje ze takie opinie czyta rada.macie pracownikow za zero umowa to umowa sobotyn wolne itp.kazdzy z nas ma prawo do soot wolnych a oni kaza pracowac.w biurze to wszystko wyglada ladnie niech przyjadana budowe i niech popracuja jak zwykly pracownik.takie stawki jak proponujato niechsami robia na droze za biurkiem to ladnie wyglada.daja stawke 10.50 odliczajac podatki to jest 7.50 to jest zart.ale to jest firma ktora daje sobie czyliprezesom itp.dajczie premie pracownikoma nie tylko sobie my wszyscy pracujemy a wy zbieraciekokosy.mam nadzieje ze ktos ma sumienie bo ktoregos dnia zostaniecie w ciemnej d....

Sulejowianin

Tak zgadzam się z przed mówcą żeby dobrze zarobić w tej firmie trzeba pracować ok 14-16 godz. na dobę za dojazdy do 60 km nie płacą wcale. Pan Dyrektor Mazur umie tylko się wytrząsać i nic poza tym. Uważa się za nie wiadomo kogo a z człowieka robi głupka lub miesza go z błotem o byle co. Nie polema tej firmy chyba.

Zostaw merytoryczną opinię o PRDM Piotrków - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w PRDM Piotrków?

Zobacz opinie na temat firmy PRDM Piotrków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRDM Piotrków?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRDM Piotrków?

Kandydaci do pracy w PRDM Piotrków napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRDM Piotrków