PRDM Piotrków

Opinie o PRDM Piotrków

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o firmie PRD-M Sp. z o.o. w Piotrkowie Trybunalskim.

Wykorzystując ten środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczywisty obraz pracy w naszej firmie. Każda opinia byłych i obecnych Pracowników jest dla nas cenną wskazówką.
Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny, merytoryczny komentarz pojawiający się na portalu.
Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi, merytoryczne i prawdziwe komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu.

Wszelkie trudne, wymagające wyjaśnienia kwestie, których nie chcecie poruszać na forum, a są dla Was ważne, prosimy wysyłać pod adres kadry@prd-m.pl, abyśmy mogli je dokładnie zbadać i wyciągnąć ewentualne konsekwencje.

Serdecznie pozdrawiamy
PRD-M Sp. z o.o. w Piotrkowie Trybunalskim
Hehe

Fajne macie Many w tle na akcji zima z Mszczonowa może opiszecie jakie wałki na akcji zima robicie? Zamiast 4 aut stoją 2.(usunięte przez administratora)

Długoletni pracownik

Opinia o PRD-M Piotrków Trybunalski Wszystko jest legalnie Płacą na czas Jest odzież, mydło, ekwiwalent za pranie odzieży, zwrot kosztów za badania lekarskie Jest stała i pewna praca, a kłopoty trzeba zgłaszać albo usprawniać Długoletni pracownik

@DAFer

Fajnie, że git. Wypłata tez na dobrym poziomie? Jak się przyłożysz to możesz dobrze zarobić? Bo myśle o wysłaniu CV ale nie wiem czy opłaca sie pod względem finansowym.

Pracuje w firmie od kilku miesięcy, jak na razie wszysko ok. Wypłata tak jak na rozmowie przy przyjeciu, nie płacą na czarno. Pracy dużo jak to wszędzie. Kto chce to pracuje i ma

Grzesiek

Właśnie tylko narzekanie. Kto chce pracuje i zarabia. Atmosfera ok

Henryk

Najłatwiej jest narzekać. Mamy firmę ok. ale trzeba pracować i tu leży problem bo nie każdy ma chęci do pracy tylko do narzekania.

Komentarze widzę, że są dość dawne a na stronie jest napisane, że operatora szukają. Doświadczenie znalazło się tam w ofercie w mile widzianych, ja go praktycznie nie mam. Jak wiec teraz wdrożenie wygląda?

Ja Nowy wpis

Przez jaką firmę zakład ma odprowadzane ppk?

Ja Nowy wpis

Przez jaką zakład ma odprowadzane ppk?

Hanna

Witam, wiele piszecie o nadgodzinach. A ile wynosi podstawowe wynagrodzenie? Na jakie umowy w ogóle firma zatrudnia pracowników? Zleceniówki czy może o pracę?

Nowy wpis

@Hanna

Dzień dobry Wszelkich informacji odnośnie zatrudnienia i warunków pracy otrzyma Pan pod numerem telefonu 781 800 540 lub adresem kadry@prd-m.pl.

Praca jak każda, kto pracuje zarabia. Jednak trzeba zaznaczyć że zarobić można tylko nadgodzinami ponad 250 do 300 w pełni sezonu. Problem są też ludzie, trochę z (usunięte przez administratora) zostało. Stanowiska obsadzane są przez ludzi bez pojęcia którym jest i tak wiecznie źle. (usunięte przez administratora). Kierownik bynajmniej mój dobry człowiek, dbający o ludzi. Jednak zarobki w porównaniu do pracy wykonanej są mizerne i najważniejsze dobrzy pracownicy są nieadekwatnie doceniani. Organizacja pracy leży, logistyka nie istnieje. Kierownicy na budowach nie umieją liczyć. Dyrektorzy nie potrafią nawet się przywitać z pracownikami... Takie kilka wniosków na zimno.

nowy
@Michał

Jak znajdziesz pracę w której będziesz dobrze zarabiał w ciągu 168 godzin daj mi znać. Na pewno skorzystam z takiej okazji.

@nowy

Jak ludzie przestaną naciągać godziny to będą pieniądze na większe wypłaty, kwestia dobrej organizacji pracy. Przychodzę robić swoje i chcę iść do domu do rodziny, a nie siedzieć bo coś jest nieustalone/niepoliczalne/źle oszacowane.

pracownik/brygadzista/kierowca

Podzielam zdanie moich poprzedników jest dużo do zrobienia i poprawy, wszystko zależy od ludzi zarządzających i podejścia do pracownika, ciągłe obiecanki i niedotrzymywanie słowa , nieodbieranie telefonu irytuje i zniechęca do pracy, jedynie zarządzający wytwórnią przedstawia poziom osoby na odpowiednim stanowisku jest może wymagający, czasem irytujący ale zawsze wysłucha, przywita się z każdym pracownikiem, wytłumaczy każde zagadnienie i praktycznie obejmuje każde stanowisko od ładowarki po wytwórnie co pozwala określić jego kompetencje, rozmowa jest z nim krótka i treściwa na temat, nie słyszałem żeby pracownicy wytwórni narzekali mimo iż pracują po (usunięte przez administratora) godzin.

@pracownik/brygadzista/kierowca

To tak długo się tu pracuje? Za dodatkowe godziny jest jakaś ekstra stawka? Wiesz coś na ten temat bo jeśli można w ten sposób dorobić to dla mnie byłoby ok.

Qwik

Czy firma wystawia ogłoszenia na OlX jeśli szukają kierowców czy trzeba sie zgłosić z CV i na mieisjcu dowiemy się czy szukają pracowników? Jak to wygląda panowie?

Szybki Johny

Witam, czy aktualnie są przyjęcia do Prdm? Byłbym zainteresowany pracą za jakiś czas.

Robert
@Szybki Johny

Na jakie stanowisko byś chciał aplikować?

Szybki Johny
@Robert

Na stanowisko Kierowcy CE Pracy się nie boję, swoje w pracy robię i nie chce mi się słuchać kierowców maruderów co będą mówić, że słabłe warunki bo jak nie pasuje to można się zwolnić dodać opinie i żyć dalej.

Kierowca

Jeżeli chodzi o plusy to przychodzi mi do głowy tylko umowa wszystko jest na papierze są odliczane pełne składki ale jeżeli chodzi o pieniądze jakie się zarabia to juz smiech na sali stawka godzinowa 19 zł i faktycznie można zarobić 5000 a nawet i więcej tylko jak się przepracuje 250/300 godzin czyli jak jakiś (usunięte przez administratora) na magazynie dwa miesiące w miesiąc gdzie wszystko idzie w górę usługi firmy idą w górę a pensja stoi w miejscu, jeżeli chodzi o atmosferę w śród kierowców to też n jest za specjalnie każdy myśli jak tu tylko kogoś pod*ierdolic, myślą że jak dostaną auto to jak na własność gdzie to tylko praca, jeżeli chodzi o sprzęt to skoda gadać ale nie ma co się dziwić skoro nikt nie bierze za to odpowiedzialność a osoba która się tym zajmuje ma to w (usunięte przez administratora) jak jest problem nie da się dodzwonić a jak się coś zepsuje to pretensje czemu się nie dzwoniło a jeżeli chodzi o naprawy to kierowcy sami musza naprawiać sobie auta gdzie na placu jest warsztat i mechanicy którzy powinni się tym zajmować więc nie ma co się dziwić ze stan techniczny aut i naczep jej jaki jest strach tym jeździć, co do spedycji to się nie wypowiadam bo po prostu jej nie ma jest osoba do przekazywania informacji bez jakiego kolwiek pojęcia o transporcie, przepisach o czasie pracy kierowcy juz nie wspomnę i to kolejna kwestia najlepiej jak kierowca by pracował po 15 godziny 7 dni w tygodniu weekendy niby nie obowiązkowe a dzwonią po 500 razy i wymuszają żeby przyjść a wracają do aut dziwie sie ze kierowcy sami naprawiają auta ciężarowe nie mając o tym pojęcia i narażają swoje życie i innych więc przed podjęciem pracy radzę się dobrze zastanowić i najlepiej porozmawiać z kierowcami nie kierownikami.

@Kierowca

Każda opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Informacje dotyczące wynagrodzeń zawarte w Pana opinii są nieaktualne. Zapraszamy do osobistego kontaktu z Działem Kadr w celu otrzymania informacje o aktualnych stawkach w naszej firmie . Duża część kierowców zatrudnionych u nas pracuje z tak zwanego "polecenia". Co więcej nadal zgłaszają się kandydaci zainteresowani pracą na stanowisku kierowcy. Dziękujemy za Pana sugestie. Zwrócimy szczególną uwagę na dbałość o powierzony sprzęt naszym pracownikom. Większość naszej floty to auta mające nie więcej niż 4 lata. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby praca przebiegała zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Mmm
@PRDM Piotrków

21 brutto to od kiedy daje inna kwotę nie mowie o tej śmiesznej premi która dają jak chcą, z resztą tak to jest zrobione żeby się człowiek nie doliczył. Nie chodzi o to że kierowcy nie dbaja tylko o to że jak coś się psuje to nikt się tym nie interesuje a jak już to kto to słyszał że kierowca sam naprawia auto, albo zepsuje się naczepa postoi trochę na placu sama się naprawdę zaraz ktoś podpina i jezdzi a potem jest jak jest. Żeby rzeczywistość była taka jak piszecie

Drajwer
@Mmm

Kolejny z tych młodych którzy chcą mieć płacone za siedzenie na telefonie. Ja tam wiem, że premia jest za jezdzenie a nie za siedzenie a na warsztacie wole sam zrobic i wiem czym jezdze. Swoja droga gdzie ty kolego pracowales ze przy aucie nic nie robiles. Jak ci lepiej bujac się po parkingach u niemca czy francuza to twój wybor ja tam nie narzekam.

Mmm
@Drajwer

Skoro lubisz być dymany to twoja sprawa. Mi nie chodzi o pracę tylko o stawkę. A jako kierowca to możesz wlac płyn do spryskiwaczy czy wymienić kolo a nie jakieś grube naprawy gdzie na miejscu jest warsztat I mechanicy od czego oni tam są w normalnej firmie piszesz kartkę i po weekendzie masz zrobione bez gadki bo te auta zarabiają na nich. A z resztą jak lubisz robić po 300 godzin i nie mieć życia prywatnego twoja sprawa ja to pisze tez w twoim interesie bo wszystko drożeje a pensja stoi w miejscu

Drajwer
@Mmm

O moj interes to sam potrafie zadbac i nie sram przy tym do swojego gniazda kolego. Jak dla mnie w firmie niczego nie brakuje, o świętach się pamięta, jak potrzebowałem dwa dni wolnego też se załatwiłem. Robiłem juz u dziaduw i świeta tez kiedys mialem w kabinie a ty co tu robisz jak tak dobrze miałes? tylko kartka i na trase hehe? Jak ty tylko potrafisz płyn do spryskiwaczy dolać to powodzenia idz se do normalnej firmy i nie zajmuj tu miejsca. Ja tu nigdy 300 godzin nie przerobiłem. Mam nadzieje ze już niedługo bo mój kuzyn czeka na etat a ja za niego cos jeszcze przytule jak sie upomne. Pozdro dla prawdziwych kiero i Wesołych świąt.

BYŁY PRACOWNIK

NIE POLECAM TEJ FIRMY OBIECUJĄ CUDA A W RZECZYWISTOSCI JEST INACZEJ ,PREMIE NA SWIĘTA A DOSTAJESZ OCHŁAPY Z FUNDUSZU SOCJALNEGO I TYLE WCZASY POD GRUSZĄ ALE TYLKO JAK TWOJE DZIECKO POJEDZIE NA (usunięte przez administratora) ,KIEROWNICTWO PATRZY TYLKO W SWOJE KIESZENIE PRACIWNIK SIE NIE LICZY A TO PRZECIEZ PRACOWNICY ROBIĄ NA TO WSZYSTKO ONI TYLKO WSIĄŚĆ W AUTO I POWOZIĆ (usunięte przez administratora) PORAŻKA NIE POLECAM

@BYŁY PRACOWNIK

Polecamy naszym pracownikom możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Pracowniczych, dotyczy to wszystkich pracowników bez względu na rodzaj stanowiska pracy. Świadczenia w formie dofinasowań do zorganizowanego wypoczynku dla dzieci, pożyczki mieszkaniowe, zapomogi losowe oraz świadczenia pieniężne dla pracowników z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy przyznawane są zgdodnie z Regulaminem ZFŚS. Pracownicy mogą otrzymać również nagrody uznaniowe.

Mydlo

Aaaa jeszcze zwracają za badania lekarskie chciałem spytać czy znacie firmę w której NIE ZWRACAJĄ . trzeba przyznać solidna firma nic tylko (usunięte przez administratora)A czy ktoś wie że żadnych badań nie robią ....aaaa płacą no to ważne może nie tak ważne czy ktoś jest zdrowy czy nie

Prdm nie zwraca
@Mydlo

Prdm nie zwraca za badania

@Prdm nie zwraca

Pracownicy otrzymują zwrot kosztów za badania lekarskie w formie gotówki, którą mogą odebrać w Dziale Księgowości. Dla pracownków , którzy chcą otrzymać zwrot za badania w formie przelewu również Dział Księgowości realizuje takie przelewy. W przypadku pytań prosimy o kontakt osobisty

Długoletni pracownik

@Długoletni pracownik

Zgadzam się z opinią.

DAFer
@Długoletni pracownik

nie ma (usunięte przez administratora) jak u dziadtransów. nie szarpiesz się wózkami. firma git a pracować każdy musi

@DAFer

Ktoś

Nie polecam tej firmy badziew raz ze cie rzucają po prawie wszystkich budowach musisz dojeżdżam po 40 km za swoje paliwo to nawet jeszcze ci nie dołożą grosza za paliwo, okres zimowy najnisza krajowa A późnej harówka po 10 godzin, pracownicy tez nie lepsi jak są starsi wiekowo od ciebie to się na tobie wyżywają Nie polecam

@Ktoś

Pracownicy zatrudnieni na budowach mają zapewniony codzienny transport z siedziby firmy na wyznaczoną budowę i po zakończonym dniu pracy również powrót do siedziby. Kierowca busa podjeżdża również w wyznaczone miejsca na trasie, aby ułatwić pracownikom transport.

Karol

Zdobyliście doświadczenie pracując w tej firmie?

Witka Kutasia
@Karol

Nie. Wykorzystywanie praca za goła stawkę a kaza nadgodziny płacić,brak wypłaty na czas.

@Witka Kutasia

Wynagrodzenia w naszej firmie w całości wypłacane są w dwóch terminach do 5-go i do 10-go dnia następnego miesiąca na wskazany w kwestionariuszu nr rachunku bankowego.

hmmm

Firma dziad. (usunięte przez administratora) na godzinach, wyzysk najlepiej pracuj po 300h w miesiącu za najniższą stawkę!!! WYZYSKIWACZE!!!

@hmmm

Stawki wynagrodzenia uzależnione są od zajmowanego stanowiska, doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji i uprawnień . Nazwa firmy to PRD-M Sp. z o. o. :-)

Norman

Firma nie płaci nadgodzin. PRACUJE SIĘ PO 13-16h dziennie. Kierowcy do ciężarówkę muszą dojeżdżać po 100km(dojazd nie jest traktowany jako jazda przez kierownictwo) . Nikt w firmie nie interesuje się rozwiązywaniem problemów pracowniku. W firmie dochodzi do dramatycznych sytuacji ludzie zasypiają na stojąco zarząd nie rozumie że " roboty się nie przerobi"(usunięte przez administratora) nie jest w ogóle za swoimi ludźmi interesują go tylko jego prywatne korzyści. Nie polecam tego pracodawcy

@Norman

Czas dojazdu kierowców do samochodów ciężarowych wliczany jest do czasu pracy. Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe rozliczane jest zgodnie z Kodeksem Pracy i wypłacane w całości na rachunek bankowy wskazany przez pracownika przy zatrudnieniu.

KacowiCz

jeśli chodzi o kierowcę ce to za etat wychodzi 3tysiace złoty, to bardzo mało przy posiadaniu uprawnień których zrobienie kosztuje 10 tysięcy złoty i jeszcze wielka odpowiedzialność dlatego brakuje młodych no zostaną frankowicze i co ciągną do emerytury i jeszcze zero szacunku do pracownikow nie polecam

@KacowiCz

W celu ustalenia aktualnych warunków płacowych zapraszamy do kontaktu osobistego w siedzibie firmy.

Aktualność

Serdecznie pozdrawiamy
PRD-M Sp. z o.o. w Piotrkowie Trybunalskim
Hehe

Młoda.siksa.kutasia

Wydzwaniam i proszę kierowców aby jeździli w weekend i proponuję odbiór w poniedziałek oczywiście o jakiejś dodatkowej kasie cisza. Rafał idziemy po Ciebie szczawiu

@Młoda.siksa.kutasia

Pracodawca zgodnie z przepisami udziela pracownikowi dnia wolnego za pracę w sobotę lub niedzielę do końca okresu rozliczeniowego.

Zostaw merytoryczną opinię o PRDM Piotrków - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w PRDM Piotrków?

Zobacz opinie na temat firmy PRDM Piotrków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRDM Piotrków?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRDM Piotrków?

Kandydaci do pracy w PRDM Piotrków napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRDM Piotrków