Global Partner
counter
2 6 7 5 1
Luka Nowy wpis

Patrząc na KRS to wydaje się , że firma normalnie funkcjonuje ale takie milczenie na forum jest faktycznie dość dziwne.

bhjm Nowy wpis

hej! Czy firma istnieje? Ostatnie komentarze o niej nie są pochlebne

kropka nad i. Nowy wpis

wpisz w google\"wrocław global partner opinie\" i wyskoczy ci forum tej firmy na goworku,gdzie znajdziesz mnostwo osob,ktorym do tej pory nie wyplacili pieniedzy ...bo jak mnieman pewno tobie tez nie wypłacili

Colombo Nowy wpis

Witam ! Potrzebuje pomocy. Szukam osoby która pracowała dla Global Partner na zasadach umowy na zlecenie na czas nieokreślony, gdzie po jej rozwiązaniu nie otrzymała wynagrodzenia. Zamierzam im wytoczyć sprawę i dobrze by było wiedzieć że nie jestem sam. Czują się zbyt pewnie i myślą że im wszystko wolno. Pora to zmienić !

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

kalik

ostrzegam tylko, że jeszcze do niedawna na forum gowork wrocław było 17 stron wpisów, teraz jest 11, bo najprawdopodobniej pieniądze na wykupienie administrowania się znalazły. Nie pracujcie dla tych oszustów, wycisną was jak cytrynki i nie zapłacą, a jeszcze będą się dziwić, że naprawdę chcecie te pieniądze dostać. Na forum Ząbkowic Śląskich też został już usunięty jeden wpis. Niedługo będą też wzywanie na rozprawy w Sądzi, bo o dziwo - nie rozejdzie się po kościach, na co liczyli.

axe

nie polecam nikomu tej firmy.jedna wielka banda oszustów.najpierw oszukali ponad 30 pracownikow we wroclawiu,a potem zwineli sie z miasta by zalozyc nowa filie i zapewne zastosowac taki sam przekret.team managerki swoja droga tak samo prawdomowne jak glowny szef-tak wyplaty-juz poszly-w-czwartek-nie-musicie-sie-wcale-martwic-o-pieniazki\' no coz jak nie ma wyplat,tak nie ma.w skali 1 do 10 0.1! nie zwracajcie uwagi nawet na przedstawiane warunki finansowe,bo i tak nie dostaniecie zadnej wyplaty bo zostaniecie oszukani.

nb

ostrzegam przed Global Partner! we wrocławiu nie wypłaciło ludziom pieniędzy za 2 miesiące. Zwinęli interes z miasta i szukają innych. oszukują na wypłatach, zmuszają do otwierania kont w banku kłamią i nie płacą zus! wystarczy poczytać opinie na temat GP na tym forum wpisz global partner wrocław

Zostaw merytoryczną opinię o Global Partner - Jelenia góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Global Partner