protector sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o protector sp. z o.o.

Darek

Ja też pracuję w tej firmie i mam ich dość!Nie możemy zgadzać się na takie warunki zatrudnienia.Przyzwolenie to współudział!!!Chętnie przyłączę się do zbiorowego pozwu.Jest ktoś jeszcze?

"Oddelegowany na inny lepszy obiekt - kolejne kłam

5 mcy z hakiem w Firmie Protector, przyjęty przez Firmę w likwidacji( w tej chwili) RP SERVICE Sp. z o.o. - umowa zlecenie, d-ca cham, nieokrzesany, nie nadaje się do pracy z ludźmi....wypłata, a właściwie zasiłek w kopercie, między 11 a 15 dniem m-ca. Kwitowany podpisem na liście bez kwoty. Stawka 9,70/h....Dobre były jedynie godziny "służby".....i obiekt, oraz oczywiście współtowarzysze niedoli, d-ca, koordynator i reszta natychmiast do zwolnienia/wymiany, niestety - nie do ruszenia. Układy i układziki. Ządają tzw Standardów nie dając w zamian oprócz ciuchów i zasiłku oraz grafiku a także uwag nieprzyzwoitych - nic. Odradzam i ostrzegam......... a-ha, najważniejsze: płacą składki najniższe z możliwych - więc nawet mając ciągłość - zasiłku dla bezrobotnych NIE Dostaniesz !!!!

Gabryś
@"Oddelegowany na inny lepszy obiekt - kolejne kłam 31.07.2017 22:03

Mnie też zatrudniał Protector, teraz RP SERVICE.200 h w miesiącu a składki ZUS od 500zł.Oszukują ludzi jak tylko się da.A może my pracownicy skrzykniemy się w końcu i zrobimy z tą pseudo firmą porządek?

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie protector sp. z o.o.? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

Zostaw opinię o protector sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie protector sp. z o.o.