Opinie o Widoki Brzeziny w Brzeziny

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Widoki Brzeziny. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Widoki Brzeziny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Widoki Brzeziny w Brzeziny

. Nowy wpis

Czasy były na widoki :D jebne z śmiichub

Miro Nowy wpis

Jesteście pewni, że nic dobrego o firmie nie można napisać? Wszędzie może być okres lepszy i gorszy. Idealnych firm nie ma!!!

MOZELBUD Nowy wpis

FIRMA KOSZMARNA , BRAK POROZUMIENIA I ZROZUMIENIA.....ZERO ZAINTERESOWANIA KLIENTEM. FIRMA WIDOKI BRZEZINY TO BRAK PROFESJONALIZMU I ZDROWEGO ROZSĄDKU. UCIEKAJCIE OD NIEJ JAK NAJDALEJ........

kirik Nowy wpis

Firma beznadziejna, nie można dokonać reklamacji. Montażyści nie mają pojęcia o swojej pracy. Ceny może i dobre ale nie warto. Lepiej skorzystać z innej firmy i nie tracić nerwów. Odradzam współpracę z tą firmą.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Widoki Brzeziny? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Niezadowolony

Zdecydowanie odradzam ! Produkty ok ale montarz to nieporozumienie szkoda Waszego czasu i pieniedzy. Sczerze Omijać !

Zakupilismy w firmie stolarke do nowego domu. Mase czasu poswiecilem na wyborze odpowiedniej opcji i co najwazniejsze nawet przez chwilę nie odczulem że wycena kolejnej fanaberii mojej żony stanowi problem. :) Dostawa, montaż bez zarzutu. Zaproponowano nam szereg rozwiązań o których niektóre firmy nie miały nawet pojęcia. Kontakt i obsługa na wysokim piziomie.

Biedronek

Nie polecam nikomu !!! Kierujac sie pozytywnymi opiniami na tej stronie zdecydowalem sie na tą firme ale bardzo zaluje ! Totalny brak profesjonalizmu. Montarzysci Spierdolili robote az milo mialem ich juz serdecznie dosc partacze. Niepolecam omijac z daleka!

W

Firma beznadziejna.Zakładano u mnie moskitiery.Okazało się ,że nie pasują bo zostały źle wymierzone.Po reklamacji znów źle zrobione.Niechlujnie i byle jak.Do tego szpary,że duże owady takie jak ćmy wlatują do pomieszczeń.Znowu reklamacja ale tym razem właściciel nie ma sobie nic do zarzucenia.Dziś tj. 28 sierpnia 2016 mój mąż zdjął moskitierę w salonie żeby zmierzyć okno i okazało się ,że moskitiera jest używana a założona jako nowa.Świadczy o tym napis ,że okno ma być założone w łazience.Tak się składa,że ja do łazienki nie zamawiałam moskitiery ,bo moja łazienka NIE POSIADA OKNA.Zresztą stan tej moskitiery pokazuje ,że nie jest nowa.Watpię czy coś zyskam drogą negocjacji ,ale niech ludzie wiedzą jakie podejście do klienta ma firma Widoki z Brzezin .

Wiolinka

Artur

obecnie prowadzona jest lub byla rekrutacja na przedstawiciela handlowego i montażystów stolarki okiennej. Ogłoszenia były w gratce

Arek Łódź

oferta bardzo konkurencyjna, czysto wykonany montaż, bez zastrzeżeń

roberto

Zaufałem tej firmie na jesień, wtedy musiałem szybko "zamknąć" swoją inwestycję przed zimą. Kompleksowo wykonanli montaż stolarki okiennej pasywnej, drzwi, rolet zewnętrznych. BEZ ZASTRZEŻEŃ. polecam

Lidka

U mnie również PORTA i również bez zastrzeżeń. Wykończenie super, czysto, estetycznie. Mam porównanie z innym wykonawcą z zeszłego roku..., wrrr.... szkoda wspominać. Gorąco polecam

Admin

Firma montowała drzwi firmy PORTA jak również drzwi wejściowe GERDY. Montaż drzwi bez zastrzeżeń. Polecma!!

Andrzej W.

Firma dokonała montażu drzwi bezprzylgowych bez żadnych zastrzeżeń, na terenie Brzezin nikt nie chciał się podjąć tematu ze względu na nietypowe wymiary otworów. Ekipa spisała się na (usunięte przez administratora) l. Polecam

Admin

Nikomu nie polecam tej firmy.Fachowcy jeśli tak można ich nazwać nie maja zielonego pojęcia jak montuje sie drzwi.Jakość drzwi DRE super ale montaż jaki wykonuje ta firma naprawdę porażka Zdecydowanie nie polecam tam firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Widoki Brzeziny - Brzeziny

Widoki Brzeziny
3.5/5 Na podstawie 16 ocen.
  • św. Anny 31
    95-060 Brzeziny