Małek-Media Studio Reklamy

Miłocin

Opinie o Małek-Media Studio Reklamy

jako

ale myślę, że są realne szanse na dostanie umowy o pracę po próbnym okresie jak ktoś się sprawdza :)

bzyk

Nie polecam!!!! ludzi traktuje się jak śmieci, wypłata może i w terminie ale 1100 na umowę śmieciową to nie pieniadze.

mariolka

niko_jesli tam pracujesz i nie zauważyłeś nic nienormalnego to szczere kondolencje, bo albo jesteś głupi albo udajesz glupiego. Firma to ściema....wyłoń nos zza biura i zacznij myśleć! Mówiąc o kompetecji szefa miałeś na myśli szefa czy ojca dyrektora, ktory zamydlil idiotom oczy?

niko

Coś tu jest nie tak? Pracuję tam od niedawna, bo niespełna od dwóch miesięcy, ale ani nie odczułem na sobie, ani nie zauważyłem, by działo się tam np. coś w stylu zwalniania po 4 dniach. Pracodawca to człowiek mający dużą wiedzę o branży, którą się zajmuje i widać, że firma się rozwija! Zespół, to grupa bardzo kompetentnych ludzi. Powiem tak - nikt się nie boi o wypłatę lub jej brak. Jeżeli ktoś jest dobry w tym co robi i chce mu się pracować, to w tej firmie będzie mieć przysłowiową "Amerykę".

niki

Właściciel to niezrównoważony facet. Stosuje nieuczciwe metody w stosunku do pracowników oraz partnerów biznesowych. Radzę trzymać się z dala od tej firmy!!!!

długi

Zgadzam się w całości. Ja tam pracowałem 4 dni i do widzenia. Prezes stwierdził, że likwiduje stanowisko hahhahha na które przyjął mnie 4 dni wcześniej - normalne to to chyba nie jest.

Reżyser

Praca w tej firmie to jakaś parodia. Rotacja pracowników jest tak wielka, że zanim poznasz nowe twarze to już Ci dziękują bo stare wygi boją się o swoje stanowiska. Nie wiem jak jest w Rzeszowie ale u nas to już jakaś plaga jest. Niekompetencja Prezesa jest tak wielka że żenada. Dziewczyny do pracy - jak nie jesteś laską to nawet się nie wysilaj i nie wysyłaj CV - szkoda łącza internetowego i czasu. Prezes przyjeżdża teraz Audi A8 i głowę ma wyżej niż Marcin Gortad czy Muserski. Gdybyście słyszeli o wielkich umowach i kontraktach to możecie to wysłać w kosmos. Jeżeli szukacie pracy na dłużej to nigdy nie poleciłbym pracy w tej firmie.

Zostaw opinię o Małek-Media Studio Reklamy - Miłocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małek-Media Studio Reklamy