Helgesen Polska

Opinie o Helgesen Polska

Joanna

@Jaaa, może nie mogą znaleźć odpowiedniego kandydata? Z oferty pracy wynika, że wymagają wyższego wykształcenia, doświadczenia oraz biegłego angielskiego. Więc może stąd wynika to, że ogłoszenie jest nadal dostępne? Na pewno łatwiej byłoby to zrozumieć gdyby ktoś odpowiedział na moje wcześniejsze pytania dotyczące procesu rekrutacji, może wtedy coś by się wyjaśniło?

Jaa
@Joanna

Wiem, że coś jest nie tak gdyż na to stanowisko aplikowała bliska mi osoba , spełniała oczekiwania aż nadto a nawet się nie odezwali tylko dalej szukają ....

jaaa

(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Firma niby od ponad dwóch miesięcy szuka Business Development Managera ciągle co kilka tygodni powtarzają to same ogłoszenie .... chyba rzeczywiście to co mówią na mieście o firmie to prawda.

Joanna

@sebaszymon22 właśnie teraz w Bydgoszczy trwa rekrutacja na stanowisko spawacza - to idealna okazja, aby bezpośrednio od pracodawcy dowiedzieć się, jakie warunki ma do zaoferowania. A może już brałeś udział w procesie rekrutacyjnym i możesz opowiedzieć więcej szczegółów o samej rozmowie, ale i warunkach zatrudnienia?

sebaszymon22@wp.pl

ile zarobi tam spawacz na poczatek.

Inżynier Jakości

Dużo opowiadania i kreowania wizji firmy, pokazanie wspaniałych standardów na światowym poziomie, codzienne konferencje z USA (komunikatywny angielski naprawdę przydatny, jak ktoś stęka i duka to słabizna), amerykański etos pracy itd po czym dalej już po polsku czyli wyzysk - praca około 10godzin zarobki w tym momencie śmieszne i kupa spraw dodatkowych, które z jakością nie mają nic wspólnego. Szukają kogoś dobrego ale oferta jak dla stażysty - studenta 5 roku :/

Rozwiązanie problemu jakościowego z jakim się spotkali w realu, żadna wydumka.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Joanna

@Były pracownikco rozumiesz przez mobbing? Jakie sytuacje masz na myśli? A co było główną przyczyną tego, że odszedłeś z Helgesen Polska?

Joanna

@Nie jestem robotemrozumiem, że jesteś pracownikiem firmy. Jaką sytuację masz na myśli?

Joanna

@UDWchętnie usłyszymy co zaniepokoiło Cię podczas procesu rekrutacji do firmy. Jak wyglądała ta rozmowa o pracę?

UDW

Firma nie zachowuje się profesjonalnie podczas procesu rekrutacyjnego.

Filan

Zdecydowanie odradzam

3e4rg

Gdzie wy to widzicie ze poszukują do pracy na takie stanowiska? Ja tam na gowork nie widzę żeby jakieś nowe oferty pracy od nich były tak na prawdę no chyba ze jest jakaś inna strona na której można jakieś tam znaleźć hm? Dajcie znać jak to wygląda. .

AK

Witam Chciałbym aplikować na stanowisko brygadzisty. Co możecie mi powiedzieć o firmie? Zarządzałem 200 os. brygadą pracowników, aktualnie jest to 100 os. w branży spawalniczej więc myślę, że doświadczenie itd jest spoko. Czy ktoś wie jakie są zarobki bo w końcu każdy pracuje dla pieniędzy a nie dla satysfakcji :)

bhj

posiadają mulisporta??

ccc

czy ktos wie ile zarabia Młodszy Księgowy ds. Płatności - Junior Accounts Payable , wstawili oferte i niewiem czy warto skladac papiery ;)

BYDG

Witam mam pytanko jakie sa realne zarobki na stanowiskiach produkcyjnych?, dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam

Kolo

zostałem zaproszony na rozmowe na stanowisko magazyniera. ma ktos jakies doswiadczenie na tym stanowisku lub cos o tym wie wiecej.

marko

Dzięki za odpowiedz ,pozdrawiam

marko

witam pracowników firmy ,mam do was pytanie ? czy mogli byście napisać jakie są realne zarobki w tej firmie ponieważ dostałem ofertę pracy od nich ,pozdrawiam i czekam za odpowiedzią

Zostaw merytoryczną opinię o Helgesen Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Helgesen Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Helgesen Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Helgesen Polska?

Kandydaci do pracy w Helgesen Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Helgesen Polska