Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol

Marki

Opinie o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol

Hanna

@anna, i jak, znalazłaś ofertę pracy dla siebie? ;)

crazyyyy

No ale nikt nie powiedział, że liczy się tylko wykształcenie @er. Ważne jest właśnie także doświadczenie :)

anna

Szukam pracy w sklepie jako ekspedientka, ale na swojej stronie nie mają zakładki "praca" i nie wiem czy szukają pracowników, wiem natomiast że otwierają nowy sklep.

adix

szukam kontaktu do działu kadr może ktoś posiada emajl lub nr tel.

jako

Jak płacą na stanowiskach biurowych?

marek22222

nocna zmiana najgorsza. kierownictwo masakra

cisek4

Szukam własnie tam pracy chciałbym się dowiedzieć jak jest na dziale spedycja ze to nocna zmiana .ale dla mnie niema reguły jestem odporny na warunki pracy bo nie boje się ciężko pracować.

Ewa123

mam pytanie a jak można się dostać do piekarni? jestem dziewczyną i chciałabym pracować w tej firmie

Mafi

Jest to jeden z najlepszych pracodawców z okolicy. Pracuje na magazynie wyrobów gotowych ( mroźnia) jestem bardzo zadowolony. Oczywiście zawsze może być lepiej bo praca nie jest łatwa. Kierownik [usunięte przez moderatora] i jego zastępca [usunięte przez moderatora] są super. Opinie są różne o pracodawcy ale fakty są jedne. Kto chce pracować ten ma tu prace za średnią pensje ( zawsze to lepsze niż najniższa krajowa) Pan który wypisuje tutaj o jakieś Pani to nie pracował nigdy w piekarni tylko robi aferę. Są tu osoby którym zawsze mało i narzekają ale Ci co mają rodziny nie marudzą bo znają realia. Jak ktoś chce robić nadgodziny to spokojnie można dorobić czego nie miałem u innych pracodawców. Są gorsze firmy a tutaj pensja jest zawsze na czas i kierownicy pomagają na ile mogą i zawsze wysłuchają

piekarz

witam...panom PIEKARZOM ODRADZAM TAM PRACE,bo zarobicie tyle co mechanik- mimo wyksztalcenia,smie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warte

Zostaw opinię o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol - Marki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol