Havo

Xxx

Havo

Opinie o Havo

xxx

Witajcie a co sadzicie o kierowniku regionalnym [usunięte przez moderatora]???? super gościu:) bardzo kompetentna osoba A co do pracy to praca jka praca zawsze moze byc lepiej ale zawsze moze byc tez i duzo gorzej

Zostaw opinię o Havo - Xxx

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Havo