Opinie o PSS Społem w Hajnówka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PSS Społem. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PSS Społem na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSS Społem w Hajnówka

Kandydatka do pracy Nowy wpis

Pytałam o możliwość zatrudnienia jednak od kadrowej ciężko nawet uzyskać rzetelną informacje o wynagrodzeniu Może zamiast robieniem w czasie pracy zdjęć profilowych na FB powinna bardziej zająć się obsługą potencjalnych pracowników

Jakie są warunki zatrudnienia w PSS Społem?

pracownik Nowy wpis

Dramat. Niestety jak można kazać pracować ludziom w niedziele niehandlowe. Pod przykrywką biblioteki wstawić półkę z książkami i otworzyć market i kazać pracownikom przychodzić do pracy w niedziele. Straszne co się teraz dzieje w pss. Tylko gorzej. Coraz więcej dziewczyn myśli o odejściu z pracy. Przecież my też mamy rodziny, dzieci. A nawet zabrano nam wolną niedzielę

Sprzedawca

Nie polecam pracy w pss Najniższa krajowa a pracujesz ponad normę do tego odpowiedzialność materialna. Atmosfera delikatnie mówiąc nieprzyjemna. Kierownicy drżą przed prezeska i wymagają od pracowników przychodzenia wcześniej o zostawania dłużej O płatnych nadgodzinach można jedynie pomarzyć Totalny brak szacunku do pracownika Jak chcesz odejść z pracy do innej lepiej płatnej to specjalnie nie chcą zgodzić się na porozumienie tylko robią problemy

Iza Nowy wpis
@Sprzedawca

Rozumiem.. Ale chociaż na święta jakiś deputat w towarze ze sklepu będzie? W formie bonów do odebrania w spożywce, wiesz, o co chodzi..

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PSS Społem odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy SPAWACZ TIG
ATN Service ApS
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku rolnego R7
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Ewelina

Komentarze pracownikow jak i klientów nie są zbytnio optymistyczne. Czy coś się teraz zmieniło? Jest więcej osób na zmianie czy nadal braki i bardzo dużo pracy?

Klient

W sklepie pss przy ulicy Warszawskiej w Hajnówce wiecznie coś nie tak , stare warzywa które już się nie nadają na półki nadal leżą , co lepsze w cenie świeżego towaru. Marny wybór wędlin , często nie zachęca wygląd , mięso które jest nie Świeże potrafią zmielić i sprzedać mielone (świeże) , pieczywo z dnia poprzedniego czasem, póki się nie sprzeda nie wystawią świeżego.

bmth1991

ach i wgl na sklepie jest bajzel,terminy,terminy i i jeszcze raz terminy....produktów można znaleźć tyle przeterminowanych że to w głowie się nie mieści,nawet znajdzie się cuda wianki z roku 2018,a mamy 2019,a jeszcze jak pójdziesz na zwolnienie lekarskie to w następnym miesiącu wypłata będzie marna,ja przez to że byłam długo na zwolnieniu bo nabawiłam się zapalenia płuc w pracy przez klimatyzacje i pootwierane drzwi to dostałam wypłatę nie całe 600 zł i jak tu przeżyć za 600 zł,porażka totalna....a no i jeszcze wgl jak dostajesz koszulkę od nich i jeden T-shirt na pół roku i jak nie przepracujesz u nich te pół roku to potem zwracasz kasę dla biura za "bluzeczkę"

pss
@bmth1991

O osobie piszącej "wgl" itp itd świadczy, że dopiero wyrwał się ze szkoły podstawowej lub średniej z dobrym wiatrem. Każda praca wymaga poświęcenia, pracodawca też tego wymaga. Chyba musiałaś bardzo długo być na L4 skoro dostałaś 600 zł. Z tego co wiem, żadnych zwrotów pieniędzy za "bluzeczkę" nie ma więc nie wiem skąd te bujdy...?

Pedro

Żeby pozytywnie ocenić pracę w firmie trzeba lubić pracę w handlu i mieć chęci do niej bo firma jest ok.

Petronela

Praca w handlu zawsze jest ciężka le jeśli się ktoś zdecydował to trzeba pracować i do tego robić to dobrze!! Firma spoko dla chcących pracować.

bmth1991

ja właśnie poszłam do pssu i cóż mogę napisać,póki co kierownik jest w porządku,ale roboty jest tyle że czasami jak kończę zmianę to po prostu mam ochotę płakać,na sklepie był moment że były ustawiane tylko po 3 dziewczyny i jedna dziewczyna musi ogarnąć sama calutki sklep,bo druga stoi na mięsnym a trzecia na kasie alkoholowej,a pracuje w SDH i tam na zmianie powinno być co najmniej 5-6 dziewczyn,a oni ustawią 3 dziewczyny na popołudniową zmianę i zadowoleni,pani prezes tak mówiła na rozmowie że u niej dziewczyny traktują się jak rodzina,a pokazała jaka to ona wielce rodzinna,jedną z dziewczyn tak potraktowała że wstyd było słuchać,wgl łaskę zrobiła zatrudniając nas,bo stwierdziła że żadna z nas nie przekonała jej,dziwię się że ta pani nadal jest na tym stanowisku i że nikt nic z tym nie robi,a kontrole calutkie z biura to też jeden cyrk,przyjdzie pani Halinka i tylko łazi po sklepie,a ty człowieku tylko myślisz do czego się zaraz przyczepi i co za błędy ci wytknie,chodzi też dumna jak paw i wielką księgową odgrywa,pracownice nie oszukujmy się,ale nie które też są dobre,bo też do nowych,młodych dziewczyn wcale się nie odnoszą tak jak należy,nie które to jeszcze będą do ciebie skakać i ot mi rodzinna atmosfera

mmmmmmmmmm

(usunięte przez administratora) Teraz jest nowy kadrowy uważajcie na niego! Nie będę za dużo na jego temat pisać bo to jest były policjan. Lepiej nie mieć z nimi zatargu. Jest po prostu nie miły i wypytuje się o rzeczy o które nie powinnien pytać. Totalny ... sami sobie dopiszcie. Najlepszą Kadrową jest pani Agnieszka miła sypatyczna kobieta. Szkoda tylko że jej teraz nie ma. Moje sugestie dla PSS Społem: (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnij te stare baby albo najlepiej żeby już po odchodziły na emeryture! Bo one są najgorsze

Wiezien obozu

(usunięte przez administratora)pss hajnowka to (usunięte przez administratora)kobiety zapierdzielaja i po calym roku pracy nawet bonow na swieta nie da w tym roku to jest az przykre.(usunięte przez administratora) nic wiecej

Aleksandra
@Wiezien obozu

Komentarz jaki dodałeś na wątku dotyczącym pracy w PSS Społem zostanie usunięty gdyż narusza zasady zawarte w regulaminie GoWork. Obrażasz tutaj osoby trzecie i ponadto stosujesz wulgarny język względem innych użytkowników. Proszę Cię o dodawanie opinii przystępnych, zgodnych z prawdą i merytorycznych.

Wiezien obozu

Jedyny pss hajnowka na swieta nic niedostanie zenada pani (usunięte przez administratora)

Aleksandra

@UPS, Uważasz, iż w firmie pss społem w Hajnówce atmosfera w pracy nie jest taka jak powinna, piszesz również, że nie otrzymałeś wynagrodzenia? Zachęcam Cię do bardziej szczegółowego opisu tych aspektów na tym forum.

UPS

Pss zaczynajac od Pani Prezes żenada. Kobieta ludzi traktuje z góry. Dwa razy wypłaty nie dostałam z powodu manka. Jeszcze zakupy trzeba bylo zaniesc do samochodu. Okradanie i tak biednych kobiet. Placa... tragedia. Jeszcze za darmo przychodzic wczesniej i wychodzic później. Kase po pare tysiecy trzeba nosic do banku po nocach. Prezesowa to powinna kopa od zycia dostać solidnego za to jak postepuje z pracownikami. Zmuszanie pracownikow do kupywania resztek wędlin i przeterminowanych jogurtów. Powinien wkoncu tam ktoś porządek zrobić.Wiekszosc tych bab co pracuja w biurze pss to na odstrzał na czele z stara blondyna.

Były klient

Nikt nie wspomina o władczyni tego przybytku i jak ona traktuje pracowników. Babcia klozetowa w PRL miała większą klasę i lepsze maniery, o kulturze osobistej nie wspomne. Podejscie do pracownika innego wyznania niż "typowo polskiego" jest poniżej tego co prezentują pastuchy wobec trzody. Nikt nie pisze tego że jest ogólny zakaz rozmawiania "po swojemu" wśrod pracowników. Że PIP się tym nie zainteresował, zapewne maja oczy szeroko zamknięte albo są "za krótcy"

ola

Praca za marne grosze .premia?zapomnij.zwolnienie lekarskie?-pożegnanie z pracą .ciekawe czy pani prezes sobie też premię ucina.po trochu ludzie będą z pss-u uciekać.

tomek

Zapomnialem dodac ze sami daja ci na urlopy i nie mozesz chorowac bo cie wywalo

tomek

AO - 2010-06-09 12:53:12 Mam pytanie jak wygląda praca w sklepie Pss Społem Hajnówka?Wyglada strasznie. Zarabiasz najnizsza krajowa, nawet jak dostaniesz podwyzke to masz na umowe o prace 1200. Placisz za przeterminowany towar badz zniszczony przez klienta, kierowniczka jak i wszyscy maja cie za szmate. Sam bylem swiadkiem jak powyzywala jedna dziewczyne z rana bo za wolno niby robila. kasjerki szczegolnie w batorym sa nie uprzejme. Kierownictwo rowniez sypie bluzgami oprocz jednego chlopaka, jak klient sie awanturuje uciekaja na zaplecze. Wiele osob tam pracowalo. Kazdy nie poleca

praca w pss społem wyglada tak że kierowniczka sklepu potrafi zapakowac koszyk z wedlinami, następnie powiedzieć że pracownice ja okradaja i nastepnie kaze im zato płacic, komunistyczna jedza

Zostaw merytoryczną opinię o PSS Społem - Hajnówka

• Jak się pracuje w PSS Społem?

Zobacz opinie na temat firmy PSS Społem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSS Społem?

PSS Społem