Piekarnia Angelina

Opinie o Piekarnia Angelina

Co teraz dzieje się aktualnie w piekarnia angelina? Ostatni post zamieszczony został 2 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym pracodawcy?

Ludwik

7 zł na godzinę, bez jakiejkolwiek umowy o pracę. Właściciele muszą mieć dobre znajomości, utrzymując ten interes tyle lat. Sponsorują, startują w plebiscytach, otwierają nowe punkty, a swoich pracowników, którzy pracują na to wszystko mają gdzieś. Ciasta i pieczywo bardzo dobre, ale niestety brak szacunku do ludzi.

Kulkaaaa

Jedzenie jest dobre ???? Ale obsługa to totalne dno .... najbardxiej wkurza babka co robi pizze taka w okularach. Wyskakuje z dziwnymi tekstami i od razu nie chce się jeść...

Szukasz pracy?

piotrek

Na gieldzie warzyw w kielcach, stoi taka buda z szyldem cukiernia ANGELINA. Pracowala tam taka szczupla blondynka jak dobrze pamietam ma na imie Dorota. kojarzy ktos tą panią BARDZO WAŻNE!

janek

wydaje mi się, ze to niemożliwe, zeby za dzień pracy było 50 zł.. raczej stawki powinny być coś ok 10 zł na godzine, rozumiem, ze piekarnia jest w małej miejscowości, ale jednak najmniejsza srednia krajowa obowiązuje również jej wlascicieli tak nparawde.

miki

Piekarnia Angelina to okropna firma w ktorej zarobki sa 50 zl za 12 godzin i brak szacunku do pracownika.

Angelina

Praca po 12 godzin za 50 zł dniówka.Nie polecam!!!!warunki pracy też nie za ciekawa w nie których punktach łazienki,wody nie masakra.

karolina76867

jak znalezc prace w piekarni angelina?

mercedes208

to chyba najgorsza firma w kielcach,pracowałem tam dwa lata oczywiście niezarejestrowany choć wielokrotnie mówiłem o tym szefom bo niby piekarnia należy do [usunięte przez moderatora] ale rządzą nią jeszcze dwa [usunięte przez moderatora]..nie polecam chyba że ktoś lubi być poniżany i tyrać po 12 godzin dziennie

Zostaw opinię o Piekarnia Angelina - Kielce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Angelina