Opinie o Wizet Transport Sp. z o.o. w Łęczyca

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wizet Transport Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wizet Transport Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wizet Transport Sp. z o.o. w Łęczyca

Greÿy Nowy wpis

3 miesiące temu przyszło 4 kierowców i z tego co mi mówili w tamtym tygodniu tych 2 odchodzi Kilometrówka 0.85 gdzie na silosach nie zrobisz dużo Kilometrów (rozł, myjki,zał.) 10.000 tys km. -8.500 zł przy zapieprzaniu Nie czytajcie co na olx pisze. Mała stawka 0,85 =mało Kilometrów bo to silos

Czy obecnie pensja dla kierowcy C+E wynosi 16k brutto? Pytam, bo w ogłoszeniu sprzed pięciu miesięcy podawali widełki 12-16k i nie wiem czy to cały czas obowiązuje. Niby na to wynagrodzenie składa się podstawa, premia za wyniki i delegacje, więc ta kwota obejmuje już to wszystko?

Kiero Nowy wpis

Policz sobie 0.85 gr za kilometr jak zrobisz 15tysi km to zarobisz 12750zl. Oczywiście za wracanie stopem nikt nie płaci za stanie też nie.

Mick Nowy wpis

Czy firma zatrudnia już w nowej formie w msc.Pelczyska?

Gość Nowy wpis
@Mick

A mogę wiedzieć co masz na myśli pisząc o nowej formie? Widziałem przed momentem ofertę pracy dla kierowcy i jestem nią zainteresowany, bo widzę, że szkolą kierowców bez doświadczenia ( to byłaby moja pierwsza praca na tym stanowisku). Wszelkie informacje jakie mam o firmie to te z ogłoszenia i z opinii tutaj, więc zaciekawiło mnie co to za nowa forma.

Maras

Jakieś zmiany w firmie? Jest system jakiś? Wprowadzony

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wizet Transport Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca c w firmie Wizet Transport Sp. z o.o.?

kierowca

witam. jak na obecna chwile prezentuje sie sytuacja w firmie ??? czy jest mozliwosc jazdy w systemie 2/1 lub 3/1 ?????? co z tym zostawianiem auta na gracicy ???? jezeli jezdze w systemie to chyba nic takiego nie ma ???? tzn. zadnego zostawiania auta na granicy. ??????

@kierowca

A szukają teraz kierowcy? Bo w sumie mąż jako kierowca szuka pracy. Masz jakieś info czy potrzebują i ile osób? Ktoś powie jakie mają obecnie wymagania? Długi staż pracy jako kierowca trzeba mieć ?

Kierowca
@kierowca

Systemu tam nigdy nie było. Owszem pracodawca zapewnia że trasy są tygodniowe ale to tylko dla niektórych, reszta jeździ jak się uda wrócisz albo stopem albo nie wrócisz tak to wygląda

@Kierowca

Jak można sobie zasłużyć na tygodniowe trasy, trzeba mieć większy staż czy jak? W ilu dniach zwykle innym udaje się wracać, dużo więcej niż tydzień?

P

Jak ktoś lubi cały miesiąc spędzać w budzie to polecam firma wypłacalna można zarobić, bo zostawianie auta w piątek lub w sobotę na Wrocławiu, Zgorzelec, Swiecku, i gdzie jeszcze sobie wymyślą to standard żeby wrócić na Niedzielę do domu.

Jakie są warunki zatrudnienia w Wizet Transport Sp. z o.o.?

Albert

Wynagrodzenie od kilometrów)

Weronika
@Albert

A ile miesięcznie idzie wyjść z tej kilometrówki? Opłaca się w ogóle taki system wynagrodzenia? Jakies premie też są przewidziane? Firma zapewnia pakiet medyczny albo jeszcze inne benefity? Rozumiem, że prawo jazdy to sprawa oczywista, ale czy jeszcze jakieś inne wymagania mają?

B
@Weronika

Na początku kariery 12 tyś zrobisz nie liczę jazdy stopem ze Swiecka ,Zgorzelec , Kąty Wrocławskie, września. Są tacy co wracają na bazę a reszta się z nimi zabiera. Stawka 0 85gr za km. Ale wazelina robi robotę

Albert
@Weronika

Szef tej firmy - nie trzyma słowa! Jeszcze jest chory na głowę. Ale będziesz (usunięte przez administratora) to może coś zarobisz)... 0.85 za km

Kandydat kierowca

Witam. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca w firmie jako kierowca silosa na krajowe? Dniówka czy kilometrówka? Kombinacje z tacho są ? Podjazdy na drugiej karcie itp... ? Jakie systemy dostępne ? Czy jest możliwość codziennego bycia w domu

Olo

Wizet jedna lepszych firm w okolicy Łęczycy ale teraz chyba jest trochę inaczej, sugerując się opiniami, zbieranina ludzi psuje całą reputację ale jak jest to trzeba zobaczyć popracować i wtedy ocenić

Weronika
@Olo

co to znaczy, że zbieranina ludzi psuje cała reputację? Przyjmują jak leci czy o co chodzi? Ty tam pracowałeś, tak? Możesz napisać coś więcej jak się pracowało?

Gr

Niech Pan prezes się zainteresuje co jego kierowcę robią wulkanizacji przy A4 krzywa przeladowują bialy proszek na czerwonego busa i chalasują w nocy .

@Gr

Jeśli taka sytuacja się powtórzy - proszę wykonać zdjęcia z nr rej. i przesłać na adres wizet@wizet.pl. Zajmiemy się tą sprawą i wyciągniemy konsekwencje zarówno wobec kierowców oraz właściciela miejsca - skoro pozwala na takie sprawy. Dziękuję

Krystyna

nie wiem o co chodzi z tą wulkanizacją, o której ktoś pisał ale widziałam, że firma szukała jakiś czas temu dyspozytora do siebie. wiadomo jakie ostatecznie warunki finansowe tu oferują? ile w miesiąc można na rękę wyjąć i przy jakim nakładzie pracy?

Kiero

Od jakiegoś czasu to (usunięte przez administratora) wracasz zadowolony na bazę z myślą że będziesz w domu a tu nagle przepinka i lecisz z powrotem na zachód dwie karty brakują żeby obrobić robotę którą Ci dadzą robota dla bezdomnych jedyny plus to kasa na czas i w miarę ogarnięty sprzęt, ale przy takiej rotacji i przepinkach to dlugo nie pociągnie. A najlepsze jest że Koledzy że Wschodu od piątku odpoczywają na bazie a Polacy wracają w piątek albo w sobotę i w Niedzielę wypad na Zachód

Teresa

Sprawdzałam aktualne oferty pracy do firmy Wizet Transport, ale niestety żadnej nie znalazłam. Może Wy wiecie coś o tym, czy w firmie są jakieś wolne wakaty? Będę bardzo wdzięczna za informację.

Kierowca
@Teresa

Witam najlepiej podjechac do firmy i zapytać pana Mareczka czy sa przyjecia ale uprzedzam że w firmie trzeba miec stalowe nerwy i nie brac wszystkiego do siebie.

Kierowczyni
@Teresa

Kiedys zadzwonilam o prace kiero i odebrala jakas Pani zdziwiona ze kobieta szuka pracy na tym etacie. Przełączyła do szefowej a ta wielce zdziwiona pow ze nie ma pracy i jakies zarty robie sobie. Po czym walnęła sluchawka. Ciesze sie ze nie bylo bo z chamstwem z leczycy bym musiala pracowac a tak pracuje w największej firmie w Polsce ktora jest zadowolona ze mnie jako pracownika i docenia mnie.. (usunięte przez administratora) buraczane ze średniowiecza.????

Maciek

To prawda ze w firmie trzeba mieć stalowe nerwy?

ŁUKASZ

Witam jak wygląda praca w wizet transport, wynagrodzenie, jakie trasy jaki system pracy? Chciałbym się zatrudnić jako kierowca w tej firmie, widzę też że dużo młodych chłopaków jeździ.

Luka

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje i jakie są szanse na pracę w firmie?

Driver

Czy w firmie Wizet jest system 2/1 i jakie wynagrodzenie?

PrezesBandy

Najnowocześniejsza Firma w całym powiecie Leczyckim . Trochę ciągników Scania , reszta niestety Volvo ale młode roczniki. Porządek , procedura i dyscyplina ale wypłata na czas i bez odprawiania egzorcyzmów . Prezes Marek rzeczywiście oryginał , podobno jak smaży jajecznicę to 4 zgrzewki idą , wiec ma chłop jaja. Najgorsze ze niepijący wiec trudny do przekonania. Ogólnie pracuje się w miarę ok.

Kiero

Witam jaką jest stawka za km ?

Zostaw merytoryczną opinię o Wizet Transport Sp. z o.o. - Łęczyca

• Jak się pracuje w Wizet Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wizet Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wizet Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wizet Transport Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Lotnicza 21 A
    99-100 Łęczyca

Wizet Transport Sp. z o.o.